Zde se můžete zeptat na cokoliv nejasného ohledně trestů a pravidel hry. Pokusíme se odpovědět/pomoci.

V dotazu nezapomeňte uvést své herní jméno!


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


4 184 komentářů k Tresty ve hře (ban)

 • Zdravím, po dlouhé době jsme zapl Fishao asi po 8 letech a chtěl bych se zeptat na svůj starý účet pepe322. Co si pamatuji tak vím že mi ho ukradli a byl za to dán ban. Myslím si že po té době už by asi mohl být pryč 😂😅 jestli by bylo možné nějakej blíží info.. rád bych si zase zahrál..

 • Dobrý den, chci se zeptat, jestli může nědko dostat ban jen do určité oblasti (např. měsíc zákaz přístupu do marshvillu) nebo rovnou rotuje s plným banem na celou hru.

 • Zdravím, je v normálu když moderátor (bonachytra) nadává dítěti v soukromé zprávě??! (doslovně ty debile, ty kreténe, vysmahni už)

 • Dobrý den, mohl bych se zeptat, proč jsem dostal ban na svůj účet liborek70 a na jak dlouho? Nic jsem neprovedl.

  • Tak za prvé se budeš muset zeptat jinde – hned na začátku je tu psáno, že už nejsme moderátoři a za druhé nechápu, proč se tu jednou ptáš na svůj ban a podruhé na údajného kamaráda z klubu se stejným nickem…. Když už se chceš na něco zeptat, nevydávej se za někoho jiného. Tyhle hry opravdu nemám ráda.

  • Vysvětlení je jednoduché. Paní moderátorka začala opět udělovat nesmyslné bany za které ji před pár lety funkce moderátora byla odebrána pardon

   • Vysvětlení tohohle komentáře je ještě jednodušší. Pan-exmoderátor se nemůže smířit se strátou moderátorství. To víte, pravdidla platí i pro moderátory, hlavně ty ohledně sexu. Když se dávají tyhle bany na vedlejšáky, tak je na pláži(s vyjímkou toho rumunskýho otravy) mnohem větší klid. Jenže to by se tam ex-moderátoři museli občas podívat.

    • Panu ex-moderátorovi je nějaká uniforma už dávno někde v dáli. A nemá(me) ani potřebu chodit šmírovat na pláž, jestli tam někdo prudí nebo ne. Od toho tam jsou už dávno jiní, které to baví už z dávných dob, než jsem se nechali svléknout. Nějak nechápu smysl toho co jsi tu zplodil. Ten hráč se ptal na svůj ban, ve kterém o sexu není ani slovo. A pokud vím, pravidla se v poslední době neměnila, takže dávat ban za to, že někdo nabízí k prodeji něco z jiné postavy trestné není a tudíž je ban dán neprávem.

     • upřímě bych se k tomu taky vyjádřil, o sexu něco před pár týdny bylo. Terezka (rybyfree) jak už má od 2. září ban, tak na nové postavě (MPBZZRymane) s některými hráči řešila naší situaci jak jsem zdrhnul z domu 15km za ní a oba jsme byli ve stresu. Ona řešila jestli s ní můžu spát, když v té době byla zadaná. Proto dostala ban a založila novou postavu a už poněkud klidněji vyřešila situaci s Výtoňskou nemocnicí(nakonec jsem já zjistil, že tam jsou všichni na hlavu) nikdo z Fishaa nic nevěděl. Ani pozdější Radotínská kauza neměla s Fishaem vůbec nic společného. Jméno MPBZŽRymáně nemá žádný nevhodný původ a ani postava není žádný troll nebo hacker

     • Ale to nemá nic společného s Pavlem, jak to podle komentáře nahoře vypadalo. Nebo u toho snad byl s vámi? Dost pochybuji.

  • Zkusila jsem se zeptat na vyšších místech, zda se v poslední době nějak měnila pravidla ve hře.

  • Ahojte,
   Rád by som sa vysvetlil pánovi bvovkovi kvôli čomu dostal ban na chat.

   Please dont chat on the other accounts while your main is banned,
   If you have any complaints share it on FISHAO Forum.
   If you are detected chatting again on other account your main will be chat longer

   Nechatuj na iných účtoch, kým je Tvoj hlavný účet zablokovaný.
   Ak máte nejaké sťažnosti, zdieľajte ich vo fórach FISHAO.
   Ak zistíme, že znova chatujete na inom účte, bude váš hlavný zablokovaný na dlhšie.

   Pravidlá boli vždy rovnaké!

   Pán bvovka nedostal ban za to, že niečo ponúka ale za to, že chatuje na na svojom vedľajšom účte.

   A k tým komentárom na mojich kolegov, podrývať tu ich autoritu a šíriť o nich krivé informácie je podľa môjho názoru neprofesiálne.

   Ak má niekto problém s niečím nájde nás dennodenne na pláži a vždy mu radi na všetko odpovieme.

   • Tak k tomu bych měla něco i já. Hráči si vždy, když dostali chat ban dělali další a další postavy, aby mohli ve hře komunikovat. A vážně si nepamatuji, že za celou dobu, co jsme to dělali by byl potrestán hráč z důvodu, že šel něco prodávat tímto stylem. Všichni víme, že hráč Bvovka není svatoušek, ale tento ban mi přijde opravdu nesmyslný. Protože jak jinak má hráč s banem na rok něco prodat? Je vidět že ta hra jde opravdu do háje, protože tohle by se za Saltyho nestalo. Za něj platilo trestat co nejméně. Tento rok je to přesný opak. Tímto to tu uzavírám. Jak píše Grifko, tresty si řešte ve hře, nebo na oficiálním fórumu hry. Další otázky ohledně banů, budu rovnou mazat.
    Mimochodem, je hezké, že vás najde na pláži a může se zeptat, ale jak, když má na hlavní postavě chat ban a jak píšete z jiné postavy mluvit nesmí? To si celkem dost protiřečí…. bohužel.

  • Buď si budeš muset najít na cz pláži moderátora a zeptat se ho, nebo se budeš muset obrátit na oficiální fórum hry. My to nevíme.

 • dostala som chat ban za to ze som do chatu napisala „haha“ nevidim ziadny dovod preco by som mala dostat za to ban, nic ine som nepisala do chatu a zrazu mi dosiel ban…admin sa volal „juffrouwooievaar“

  Příloha

  • S tím se musíš obrátit na svého moderátora a ten si to s kolegou bude muset pořešit , aby nebanoval hráče, kteří pod něj nespadají.

 • Ahojky potrebujeme pomoct moja kamoska ked toci na lucky rafte jeje vyhodi @null ma si zmenit email? Dakujem

 • Dobrý den, mohla bych se zeptat v jaký den mi přesně skončí BAN na účtu Veverka635?

  Díky za odpověď.

 • Zdravím, dnes jsem obdržel tuto zprávu od hráče Changer22. Má level 4 a nereportoval jsem ho, protože jsem nevěděl, zda je to trestné. Proto to sdílím sem.

  Příloha

    • Stačí to tu napsat jen jednou. A chtělo by to jméno postavy, na kterou se ptáš, protože když si zadám to, pod kterým píšeš, ukáže mi to cizího hráče, který ban nemá.

 • Dobrý den sice nevím za co jsem přesně dostal ban ale chtěl bych se zeptat na jak dlouho ještě bude. Ďekuji za odpověď [Asassin123433]

 • chci se zeptat co mam dělat, když jedna holka chtěla tradenout běci z jednoho na druhý účet, a já jsem jí to přijmul a tradenul jsem jí to a vypadá to jako podvod, herní jméno majasima

  • No teď už s tím nic asi nenaděláš že. Příště nic takového nedělej. Mohl bys také naletět zloději při vykrádání postavy.

 • už uplynul víc jak měsíc a stále mám ban, nevíte co s tím je. ve zprávě bylo 30 dnů a 23 hodin

 • ahoj dostal jsem uplný ban protože jsem nestihl vrátit kradenou kytku co mi dal kamoš přes kamošku a nwm komu jsem jí měl vrátit vím že jste mi psaly ať jí vrátím ale já nevěděl komu předem děkuju za odpověď (65kuba)

 • Za co jsem dostal ban ze hry a na kolik dní? Nic špatného jsem neudělal. Mám sice ban z chatu ale to s tím nijak nesouvisí. Chci vysvětlení. Herní jméno je lemon778.

 • Kostko můžeš mi prosím odstranit ten ban, já vím, že jsem to přehnal, ale prostě mám vztek na prezidenta, autorem případu je můj děda a vzhledem k tomu, že už přes 50 let žije s náma, tak se mu nemůžu pomstít. Příběh je z velké části o tom zm***ovi Zemanovi a proto tu nenávist používám na něj, Drahomír Jurajda mě ještě nevhodně zveřejnil dalším příběhu a mámu taky(i když to nesouviselo s prezidentem), kde probírá začátek jejího sexuálního života.
  Přečti si prosím všechny příběhy:
  Děda byl také v roce 1968 poslám k soudu, za odpor při okupaci. Kromě toho v době kdy byly příběhy vydány, tak jsem byl na Zemana naštvaný i z jiných důvodů.

  • Četla jsem a vůbec nechápu, co společného to má s tím co jsi napsal ve hře. Je jedno, co napsal, nebo nenapsal tvůj děda, o tobě, nebo o komkoliv jiném někde na netu. Tys použil dost neslušná slova ve hře, ve které jsou zakázaná. Takže ti tam ten ban zůstane.

  • Zkus si projít celý chat. Nemusím ti posílat snad vše za co to máš. Navíc jsem ti psala přesně za co to máš. Stačilo si to přečíst. Moderátorky jsou ve funkci chvilku a ty se do nich hned navážíš. To mi moc slušné nepřijde.

 • Dobrý den, nevím kam mám nahlásit hráče, report má. Na pláži spamuje sprostá slova jako pr***, ať si nas***me. Jeho/Její nick : prasnicemabox

  Příloha

 • Dobrý den, mohu se zeptat, prosím? Na účtu Atik006 mám IP ban, ale když jsem teď u kámoše zkoušel hrát, tak mi psali, že účet nebyl nalezen, ale heslo a jméno jsem psal správně.. Tak se ptám: Co s tím je? Vy jste mi ten účet úplně zrušili?
  Děkuju za odpověď.
  Atik006

 • Ahoj.

  Chci se zeptat na chat/sz ban na účtě Pepinzon.
  Akorát jsem překládal, co o nás psali Turci v klubu. Doslova o nás psali, že jsme “shi–y players, cu-ts,..“ ale tohle nikdo neřeší. Pokud to je za oslovení štětec, tak to bylo oslovení pro jednoho z nich, abychom nemuseli psát jeho nick. Proč štětec? Stačí kouknout na obrázek a pochopíte. Tito hráči vytahovali 4-5 sekund rybu. Když si všimli, že jim to stopujeme, hned začali vytahovat pomaleji.
  Pokud je to za “You said – shut up please.“ Tak to bylo z důvodu, že si opět dovolovali, tak jsem jen konstatoval slova, co mi řekli dříve, když jsem se úplně jiného hráče zeptal, jestli si na něco pamatuje. Byli na nás toxic celý den. Jeden to odnesl také chat/sz banem, ale fakt za nechudnou věc. “Cut your fetus.“ Druhý za “shi–y guys,…“ nic. Třetí? Také nic. Aby ten první dostal ban, tak jsme ho musel nahlásit 4X! Tohle pouze vypovídá o schopnostech tureckých moderátorů.

  Díky, Pepinzon.

  • Bohužel, s tureckými moderátory je problém už delší dobu a my s tím nic nenaděláme. Těm hráčům jsem poslala varování, víc nemůžu. Pochybuji, že si z něj budou něco dělat. Příště to chce neopakovat to co říkají a nevyjadřovat se k nim. Oni si totiž všichni myslí, že jsou něco víc.

   • Tohle muzu potvrdit a byl jsem u toho taky. Problem je, ze k nekterym vecem se proste neda vyjadrovat. Rejpali i do hodne soukromych a intimnich veci. Samozrejme ban ma jen jeden z nich. My oba.

   • EDIT: Již mají ban dva. Chápu, opakovat nemám. Ale když ostatní, které uráží zajímá, co říkají a chtějí lovit, nic jiného mi nezbývá.

  • Co třeba odpovídat na zprávy, místo řešení sexu v chatu? Psala jsem ti že pokud se nevyrovnáš s tím hráčem za klub, dostaneš ban.

   • virisim to ale ma odbanujtelaugh A že ma okradla hráčka o 15K a ona mi nedala kod na fc vradte mi me peníze prosím

    • Nejsme věštci, abychom zjistili, že tě někdo okradl. Navíc to že někdo okrade tebe, ti nedává právo okrást jiného hráče. Ban ti zůstane, šanci jsem ti včera dala.

 • Je super,že mi kostko dáváš ignor a mažeš komentáře,ale normálně se k tomu vyjádřit nemůžeš?!.. Fishao mně poslalo za tebou,ale ty mně posíláš úplně do háje aspon mi nemaž komenty a vyjádři se ne?.. Mám plno důkazů, že účet mi daroval kamarád a o darování se nic nepíše… Tak mi to sakra vysvětli smile

  • Vysvětlovala jsem ti to tady už několikrát. Nebudu to vysvětlovat stále dokola, je to ztráta času. Protože ty si tu budeš povídat stále to své. Škoda že tu neřešíš i postavy které jsi ukradl. Vlastně neukradl, ty sis je ,,poctivě´´ koupil od cizího hráče že a pak se na nich snažil vydělat od původního majitele. Tak poctivý ty jsi hráč. Takže naposledy, ban ti tam zůstane, smiř se s tím! Nic k řešení na tom není.

   • Tak za prvé žádnou postavu jsem nekoupil to je absolutní blbost a jestli víš jakou, tak chci slyšet jméno,protože já o žádné nevím smile. A poctivý hráč jsem možná dříve jsem nebyl,ale ted už ano. smile

    • Ty pohádky vykládej někomu jinému. Mám potvrzené vedením hry, že jsi ty osobně nedávno na jedné kradené postavě byl a nějaký čas na ní hrál. Takže hoď zpátečku. Od teď už to opravdu mažu.

 • co jsem udělal tak špatného, že mám na rok ban, ŽÁDNÉ PODVODY, ŽÁDNÉ KRÁDĚŽE, ŽÁDNÉ SPROSŤÁRNY A UBLIŽOVANÍ, ŽÁDNÁ SEZNAMKY…. Vždyť mám SZ/Chat ban, takže jsem nic říct nemohl, a jak už sami víte je zákaz se združovat kvůli karanténě, tak se některé věci musí vyřešit elektronicky. A nadávat na prezidenta, kterej je stejně Eurokozomut nevadí, určitě si pamatujete, jak jsme v listopadu slavili 30 let demokracie

  Příloha

   • Ale ve správě bylo pouze nadávání. Pouze jsem o tom blbečkovi napsal, že je horší než Hitler, který vraždil Židy, ale to není důvod k ročnímu SZ/chat Banu

     • a co vám vadí, že jsem řekl, že Hitler byl lepší než Zeman, to bylo ve zprávě taky. To byl můj osobní názor, já totiž nejsem jako ten blbeček zaměřený proti Arabům

     • Zajímalo by mě, jestli bys Hitlera takto vychvaloval, kdyby ti zabití byli členové tvé rodiny….. tím končím, dál to tu řešit nebudu. Pusť si nějaké video o té době, třeba ti to dojde.

    • Ano, to máš pravdu, důvod k ročnímu banu to není. Je to důvod k celoživotnímu banu, počítej s tím, že ten ban ti budu prodlužovat. Ale nejlepší řešení by bylo, předat tě sociálce. Počítej s tím, že se na to u patřičných úřadů poptám.

  • Já se velmi divím, že takový (ne)morální odpad jako ty ještě stále může hrát ve hře…
   Hned ti povím, co jsi tak špatného udělal!

   § 364 Podněcování k trestnému činu
   § 355 Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob
   § 356 Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod
   § 405 Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia

   https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2009-40?text=Trestn%C3%AD+z%C3%A1kon%C3%ADk – CELÉ SI TO PEČLIVĚ PŘEČTI!!!

   Je ti to málo?

 • Ahoj, už fakt nevím co mám dělat… Byl mi ukraden účet mm371, zloděj si tam v pohodě hraje už 14 dní a pořád se nic nestalo… sad Nevíte, zda je možnost získat ho nějak zpět nebo mu alespoň udělit plný ban? Opravdu mi nedělá dobře dívat se jak mi zloděj hraje na účtě.. sad

   • Tak dobrá zpráva, dohodl sem se s tím zlodějem a účet mi vrací zpět! Paráda, tomu sem nevěřil laugh Dík moc za snahu ale ! Už o ban žádat nemusíte laugh

 • mozem sa vas opytat aky e mail je dudy_ez_pro prosy alebo lukas_man_fisher zistili by ste mi prosim e_mailove adresi lebo mi nefunguje obnovenie hesla na nich a neviem ci nieco zadavam zle alebo proste ja neviem alebo by ste mi obnovili hesla vy alebo ja neviem uz prosim pomoc

 • dobry den, dostal som ban do chatu a to som ani nehral ja mohly by ste ospravldnit mojho brata ktory hral na mojom ucte viem ze je to casta vyhovorka ale ja som to fakt nebol hraval som fishao uz asi tak 3-4 roky dozadu a chcel som si tu hru zahrat schuti znova a isiel som sa najest a dal som to bratovy zahrat tak prepacte za mojho brata a bol by som rad keby ste sa pozrel/a na to dakujem

 • dobrý den, můžu se zeptat? před chvílí jsem normálně hrál fishao a najednou mi nejde zapnout a mám bílou obrazovku..je to IP BAN? herní jméno: Atik006

     • ale třeba včera jsem nic nedělal.. mě vážně mrzí jak jsem dřív ostatní prudil a tak ale moc prosím zrušte miho ..já už nebudu nikomu nic dělat..a navíc sip mi třeba taky nadávál do cikánu..ale nechci na něj nějak žalovat

     • Mám pocit, že to samé jsi tu sliboval už před rokem. Jak je vidět, rok ti nestačil. Tak si počkej další. Třeba z toho konečně vyrosteš a začneš se chovat tak jak máš.

     • A příště až si tu budeš chtít stěžovat, tak laskavě alespoň pod svým jménem. Nemusíš se schovávat pod jiná.

     • A co takové jméno _ Hm ????? A věta, že moderátoři jsou na
      nic ??????

 • Doufám, že to neposílám do špatné kategorie smile. Mám otázku. Ve hře každou chvíli vidím někoho kupovat nebo prodávat kódy k paysafe kartám. Zajímalo by mě, jestli dělat to či ono není trestné? Děkuji za odpověď.

 • Dobry den, dnes muj kamarad dostal nepravem ban od moderatorky bezzubky. Muj kamarad Pandemic napsal slovo a bezzubka asi neumi anglicky a dala mu ban. Prosim o odpoved a o unmute.smile

  Příloha

  • Ona umí anglicky až moc dobře, to se neboj. Ban je právem, tohle slovo nemá ve hře co dělat!

    • Z kontextu věty je snad každému jasné, co chtěl říci. Nemusíš mi posílat screeny o významu slova „faking“. Spíše se podívej na gramatiku celé vyřčené věty, proč by byla tak hloupě sestavená? smile

    • A ještě jedna věc, až si budeš příště stěžovat na oficiálním fóru hry, piš laskavě anglicky. Bylo to docela vtipné, překládat tu tvoji stížnost zahraničním moderátorům, kteří toto fórum spravují wacko

 • Dobry den, zablokovavali ste mi moje konto bez udania dovodu. Ja som nepodvadzal ani neobchodoval s uctami ako ostatni hraci na tomto serveri.
  Meno na fishao: tucnavagina
  Dakujem za skoru odpoved

  • A jaké varování by sis tak představoval? Až si dáš normální jméno, tak ti nebudeme muset dávat ban.

   • Podla vas si mam ako teraz zmenit meno? To mi este vysvetlite… a laskavo vy na mna nebudte neprijemna. Tento ucet mam uz pomaly druhy mesiac a vsimli ste si to az teraz. Toto je asi ten najmenej ochotny admin/adminka

    • Normálně jsem ti odpověděla na dotaz. Když se ti to nelíbí, tak se tu neptej. Pokud si dostal ban až dnes, bude to tím, že až dnes si tě ve hře nějaký hráč všiml a nahlásil tě. Jméno už změnit nejde. Udělej si jinou postavu s normálním jménem. A nejsem žádná adminka, jsem jen moderátorka.

  • Ty už se tu raději na nic neptej! Tvůj stupidní nick hovoří o tvé inteligenci a pochybuji o tom, že jsi schopen vůbec něco z toho co ti tu napíšeme pochopit.

   • A vy ste kto ze mi tu taketo veci píšete? Nechapem Preco sa do tejto konverzácie vobec zapájate chodte sa venovať niečomu inemu ako citat komentáre. Peace ludia
    Pekny vecer prajem všetkým !

  • Ještě 2 hodiny. A nemusíš nám tu psát 10 zpráv. Jednou to stačí, až tu budeme, odpovíme. Jak píšeš, je karanténa a i my máme doma nějaké povinnosti.

 • Dobrý den,
  dnes (11.4.2020) jsem dostal ban pod herním nickem xXxMichaelxXx. Chtěl bych se zeptat, na jak dlouho mi je účet znepřístupněn?
  Rád bych podotkl, že jsem ban dostal bez jakéhokoliv varování, což mě mrzí. Ve hře jsem strávil poměrně dost času a vynaložil hodně úsilí – téměř jsem měl našetřené Fishmince na Fishao prut.
  Byl bych rád, kdyby se to nějak vyřešilo.

  S pozdravem,
  xXxMichaelxXx

  • Ban máš na rok za prodávání účtu. Při prodeji, nákupu – prostě jakémkoliv obchodování s postavou se žádné varování nedává.

   • Nešel by trest nějak zmírnit? Nesouhlasím s tím. Je to hloupost. Kdybych někoho okradl, tak pro mě za mě, mi účet i vymažte. Chtěl jsem jedině zjistit, kolik jsou hráči ochotní mi za účet nabídnout, když se ve hře prodává všechno možné. Co pár minut někoho vidím prodávat jakési kódy apod. Jak má potom člověk tušit, že to je zakázané? Není to fér, ničeho jsem se nedopustil. Byl to pokus o prodej účtu, za to si myslím že by bylo adekvátní pouze napomenout a ne vzít hráči postavu na rok…

    • Bohužel, trest zrušit nelze. Jakýkoliv obchod s účty je zakázán. Za ty kódy jsou většinou hráči také trestaní, protože většina z nich žádné nemá a krade.

   • Ja sem nic neukardl jenom hrač stepan(DALEJ NEVIEM MENO) my ponukol zadarmo veci a ja som to zobral a mužete me prosím odbanovat ja klydne ti veci vratim kdyby ste my dali Varování tak bych je vratil prosím.

 • nevím proč jsem dostal ban protože mě nikdo neinformoval nevím proč ho mám a na jak dlouho ho mám sad normálně by mi to nevadilo jenže jsem koupil klub a jak mám komunikovat s přáteli jako kapitán týmu když mám ban sad

 • Dobrý večer,
  měl jsem menší aféru s hráčm omar, kterou jsem však již považoval za vyřešenou. Teď jsem se však znovu přihlásil a koukám,že jsem dostal 2 varovné emaily ohledně oné aféry. Ihned jsem začal odepisovat, co je za problém, zprávu jsem však dopsat nestihl a byl jsem zabanovaný. Mohl bych se prosím zeptat, co bylo konkrétně za problém? Rád bych to nějak rozumně vyřešil, o účet přijít opravdu nechci (účet jménem kubajaja1). Kdyby šlo opravdu o něco neomluvitelného (což si nemyslím), na jak dlouho ten ban mám?
  Děkuji
  kubajaja1

  • Dostals několik varování, času na odepsání jsi měl dost, jenže ty jsi dělal mrtvého brouka a varování jsi ignoroval. Teď je pozdě tu fňukat. A moc dobře víš, že jsi byl potrestán za ty tvé obchody.

   • Oba varovné emaily mi přišly dnes kolem půl deváté s rozestupem 9 minut. Pokud je to možné, tak si to prosím ověřte, že mi přišel s takovým zpožděním. Odepisoval jsem ihned, ale vprostřed zprávy jsem byl zabanován.
    Teď k obchodu. S uživatelem omar jsem měl dohodu, že mu pošlu rychlé boty a on mi za to prodá celý svůj inventář. On mi však nedal zlatou pohovku, o kterou jsem mu samozřejmě ihned napsal. Když mi ji po delší době nechtěl dát, nahlásil jsem ho a on mi ji prodal za 1500fm, abych mu udělal radost aspoň tím, že ji od něj koupím. Po té se ji ode mě snažil za směšné částky odkoupit, což jsem samozřejmě odmítal. Z tohoto důvodu mě nejspíš nahlásil, protože jinak nevím, co bylo za problém.
    Prosím znovu o ověření, přístup k naší konverzaci máte. A rád bych se ještě zeptal, na jak dlouho ten ban kdyžtak mám?
    Děkuji
    kubajaja1

    • Ano, ta varování ti přišla s rozestupem pár minut. Čekala jsem čtvrt hodiny, jestli se ozveš, neozval jsi se. Tak jsem se dívala co děláš, několikrát jsem kontrolovala, zda ve hře vůbec jsi. Kdyby ses ozval, dalo se to řešit. Když ale místo toho, abys psal mě, vidím, že v chatu nabízíš opět něco k prodeji, tak je vidět, že rozhodně mě nepíšeš. Ban máš na rok. Jak víš z odpoledního varování, nebyl to za včerejšek jediný tvůj problém. A udělat mu radost, tím že si od něj koupíš dekoraci v hodnotě skoro 9k za směšných 1500? To si mu tu radost tedy vážně udělal.

 • Krásné karanténní úterý přeji!
  Zde 666Emma, už asi stokrát zabanovaná – vážení, odkdy je slovo „bonzák“ tak krutá nadávka, že kvůli ní dostanu ban? A proč neměříte všem hráčům stejným metrem, já jsem dostala varování za to, že jsem si v klidu povídala (tři vteřiny na to ban, asi irelevantní) a ostatním hráčům, kteří řeší stejně nepodstatné věci jako já, ani ťuk? Trochu nespravedlivé, ne? Čím to je, proč to je?

  • Tak nejspíš proto, že řešíme hlášení. Pokud tě někdo nahlásí, bude se to řešit. Pokud ostatní nikdo nenahlásí, těžko je můžeme nějak trestat.

    • Slibovat někomu kód na mince a dát mu neplatný není blbost, ale krádež. Seš zloděj, žádný ban se ti rušit nebude. A ještě chvilku mi tu nadávej tak jako ve zprávě, kterou jsem ti smazala a nechám ti dát ban i tady.

    • Tak hošane, za to co jsi napsal, ten ban jen na rok nebude. Dokud se budeš chovat jako hulvát , ban budeš mít. Takže navždy!

 • Ahojte,potrebovala by som pomoc. Na fishao sa volám LoveDog a pisala mi jedna slečna ze ak si zmenim mail na taky co mi poslala tak budem mat odomknuté vsetky mapy. samozrejme to bolo klamstvo a ja sa nemozem prihlasit na svoj profil. Dalo by sa s tym nieco urobit? dakujem velmi pekne

  • Přesně jak říká kostka, zablokuj si nás. Co je na tom tak těžkého? Když už sem zveřejňuješ screeny konverzací, uvedu situaci na pravou míru. Pod každým druhým příspěvkem který já nebo Ondra vydáme, se vyskytne tvůj komentář kde se nás na něco ptáš nebo se nám vysmíváš. Většinou ti odpovíme, nebo se tomu zasmějeme. Nevidím zde žádnou nadávku či urážku k tvoji osobě. To, co jsi napsal Ondrovi, bylo dost přes čáru! Z ničeho nic přijít, a začít někomu nadávat? To podle tebe dělá zdravý člověk? Podle mě určitě NE. Zamysli se nad sebou, nám seš jedno, dělej si co chceš, ale pokud nechceš abychom ti něco psali, nepiš ani ty nám. Díky!

  • Ahoj, tak bych ti k tomu něco rád napsal, tak aby to tady viděli všichni, když to chceš, máš to mít:
   Vzhledem k tomu, jak se chováš k nám jak ve hře tak i mimo hru si zasloužíš mít co máš, když bys v hlavě měl mozek, a uměl ho používat, tak bys ten klid i měl. Všechno si děláš sám, a myslím si, že každý dospělý člověk by si nenechal od tebe nadávat tak jako jsi nadával ty mně. Když nepochopíš věci typu:
   1. Hra je od toho aby se hrála
   2. Když něco chceš, tak si na to našetří
   3. Když chceš běžky, tak to neřeš krádeží monster ryby (Jednou ti nestačilo).
   Tak se běž vztekat úplně nějak jinam, nechápu jak tě doma vychovali, proto jsem ti asi napsal, že si napíšu brzy s tvojí mamkou, aby věděla co má doma. Asi by se nestačila sama divit.
   Více k tomu psát nebudu, nemám na to čas, každopádně bych ti chtěl popřát klidnou hru.
   PS: Moc bych ti přál, aby sis už konečně našel cestu k rozumu, a budu doufat s tebou, že z toho vyrosteš smile

  • Už se ti tu odpovídalo. Když máš ban na rok, tak ti asi za 4 měsíce neskončí že? Ptal ses tu naposledy v lednu, tak si to spočítej a zapiš.

 • Prosím nemůžu se dostat do hry, přihlašuji se přes FB, jak poznám zda mám jakýsi IP ban? Nejsem si vědoma žádného prohřešku, ani se moc ve hře nedružím. Díky za zprávu jo jitule_vrtule, ráno jsem ještě hrát mohla.

 • Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je nějakým způsobem možné dostat unban?
  Ten svuj ban jsem dostal nejspíše za urážlivé jméno, jsem si toho vědom, ale jméno jsem chtěl několikrát změnit a nešlo to.

  • Jakékoli vydělávání na hře se trestá plným banem. Pokud bys podnikl něco podobného, byl by ti trest udělen po poradě.

 • Dobrý den,prosím odpovedzte mi na tohle.Ban mi má skončit dnes ale skončí až uplyne tenhle den a nebo už dnes? Dekuju smile good dash

  • Odpovídalo se ti tu už 23.11. Pak 26.12. Najdi si to a odečti. Nejsme tu jen na to, aby jsme ti to každý měsíc psali znovu!

 • Dnes byl dceři ukraden profil anna11112222 ,bylo by jej prosím možno vrátit ? Dcera je z toho špatná. Děkuji

  • Na dceřin účet jsme dali full ban, aby jej zloděj nemohl dále používat. Bohužel je příliš nízký levl na vracení, hraje jen 39 dnů. Ať si vytvoří nový účet a hlavně ať už si nikdy nemění e-mail na nějaký cizí – vždy se jedná o podvod.

 • Dobrý den/Ahoj
  Mohl bych se zeptat, na jak dlouho mám ještě ban? jmenuji se brookli..
  díky P.S.: bude to jestě hodně dlouho

 • Prosim Vas moj ucet romanko951 bol zabanovany z neznamych dovodov. Moj kamarat mi dal veci z jeho účtu ,lebo to nehraval a dostal som ban. Prosim Vas chcem sa opytat ci by sa dalo ma odbanovat popripade ,co by som musel pre to urobit. dakujem za odpoved.

 • můj bratr pod nickem 1a191 dostal úplný ban za podvodný obchod, ale na vašich webech jsme dohledali že za podvodný obchod by měl být ban na 1 měsíc.
  můžeme se zeptat jak je tedy možné že máme úplný ban
  omlouvame se jestli jsme něco na vašich webech špatně pochopili, jestli ano řekněte
  předem děkuji za odpověď.

  • Ty tabulky s tresty jsou jen orientační. Tresty se udělují individuálně.
   Tvůj bratr je normální zloděj, hráče obelhal, oklamal a sprostě ho okradl.
   Za krádež je ban na rok. Jediné co jste špatně pochopili nejen na webu ale i v životě je, – že krást se nemá a nesmí.

   • dobře ale když je to jen orintační a neřídí se tím skoro nic proč to tam tedy je to je stejne jkao by mel jit nekdo do vezeni za kradeni klenotu bylo by predepsane 20 let ale sel by na 32 let smile

    • Je to tam proto, že se to tam kdysi dalo. Fakt nemáme čas několikrát do roka projíždět web a přepisovat vše, co se zrovna změní. Nechápu, proč je u nás takový problém přijmout trest za něco, co uděláte. Proč se neustále musíte všichni hádat. Ve hře každý pátý krade, nadává. Ale jak dostane trest, on nic, každý svatý. Tak když nechcete dostat ban, chovejte se slušně! Kde je tady nějaká úcta ke starším? Nepokradeš vám už taky nikomu nic neříká? Každý den řešíme X krádeží, kde ze sebe nakonec zloděj dělá chudáka. Jako fakt nechápu, co z toho, že ukradnete nějaký kreslený nesmysl ve hře máte? Pomůžete si tím v životě k něčemu?

    • K tomu tvému příkladu:
     Za loupež klenotu je sazba 20 let, ale teprve až soudce rozhodne, jestli zloděj dostane 15 let, 20 let, nebo 25 let smile

 • Čiže pip mi nenapsal, abych za tebou šel a domluvil se s tebou, jo ? smile To jsi na omylu laugh A vím, o kom mluvíš, jelikož si myslím, že je to asi jediná SZ kterou jste mohli dostat smile Dík, že si mě ujistil, co je ten člověk zač. Už to fakt mažte a kašlem na to, nemá to smysl. smile

  • My víme přesně co ti napsal. Je náš nadřízený a tak spolu komunikujeme podle potřeby. Takže nám to tu nemusíš vypisovat, víme to. Také víme, že s tebou není až takový kámoš, jak se snažíš hráčům nalhat. Kdyby byl, ban by ti sám zrušil, protože to jako nadřízený on může. A pokud si myslíš, že ti pomůžou někdy v budoucnu cizí moderátoři, tak si také na velkém omylu. Tak to fungovalo možná v dobách Marušky a dalších, ale ty časy jsou pryč. Teď mezi sebou spolupracují všichni, pokud ne, podává si je právě Pip.

 • Jelikož vím, jak moc mě tu nesnášíte, domluvil sem se s adminem o změnění vlajky. Od této chvíle česky nenapíšu ve hře nic. Mám vám o tom dát vědět, proto to zde píšu, ve hře nemám jak. Přijde mi smutné, že lidem, které nemáte rádi dáváte bany za to, za co by jste neměli. Ale to je vaše věc. Lovu zdar smile

  • Vůbec nechápu, kde si byl na tom, že tě máme, nebo nemáme rádi. Jestli si to ještě nepochopil, tak to o tom vůbec není.Je to o tom, jak ty se chováš k ostatním. Nevím, jak si byl vychován, ale to, co jsme dnes na fb četli, to by opravdu nikdo normální nenapsal. Ty bany nedáváme podle toho, koho máme rádi – to by je měl každý třetí. Takže tu na nás laskavě nekydej hnůj. Raději popřemýšlej o tom, jak se chováš. Až začneš mluvit slušně, tak se ti ty bany vyhnou. A změna vlajky ti nepomůže. Ať už budeš nadávat v jakémkoliv jazyce, budeš potrestán. Nevím s kým si se domlouval – to si tu nenapsal, ale hlášení, která spadají jinam si mezi sebou posíláme a řešíme společně.

   • Jak sem již napsal, nikdy nikomu nezačnu nadávat či ho urážet bezdůvodně. Ale nenechám, aby někdo ubližoval mým kamarádům. Zdaleka nejsem zastáncem nadávek, ale občas prostě někdo překročí hranici až moc. Navíc, dostat měsíční ban za krádež je taky pěkné. Ale chápu že tam máte nějaká pravidla, aby neubývali hráči. Proto nechápu, proč mi dáváte ban za něco, za co nemusíte, jelikož to není ve hře. Čím to může být? Já myslím že tím, že mě tu nemáte rádi a čekáte na něco, za co mi je možné udělit ban. Ale to je jedno, nechci se tu s nikým z vás hádat. Hodně štěstí do budoucna !! A s kým sem se o tom bavil? Na facebooku, oficiální stránka FISHAA, tudíž s adminem hry.. Bude to tak lepší pro všechny smile

   • To by jste měli, když jste modi smile Pip je na vše sám, ale zvládá to myslím dost dobře. Nerad sem ho obtěžoval s tímto, ale jiné východisko nevydím, však se tomu banu směje celá hra. Tohle ještě nikdy nikdo neviděl.

    • Tak Pipovi tvůj slovník asi také moc vtipný nepřišel, když ti ban nezrušil. A máš pravdu, taková slova jsem už také dlouho nikde neviděla, neslyšela. Další komenty na téma tvého banu odteď budeme mazat. Myslím že to co si chtěl říci sis už řekl. Nebudeme si kazit další den řešením banu, který jak uznal sám Pip je dán právem a tudíž zůstane.

     • Maž. Kdo by šel proti modům? Řekl mi, abych si o tom zkusil s Pavlem promluvit. K tomu se ale já nikdy nesnížím smile Přežiju měsíc a je pokoj. Ban je každopádně neprávem a kromě vás to vidí celá hra. Je mi jedno, jestli to smažete, nebo zveřejníte, každopádně si nemyslím že si tímto děláte dobrou pověst smile Jak čeští hráči říkají, ještě že máme kamarády moderátory z jiných zemí. Kdyby mi toto lidé psali, raději bych odstoupil. To je na vás. Mějte hezký den, toto byl také můj poslední koment k tomuto banu a vůbec na této stránce. Hodně štěstí ve hře i životě!

     • Co z toho máš, že tak ukrutně lžeš?? Vím přesně co ti admin napsal a tohle to rozhodně nebylo. Kdyby ti dal zapravdu, tak by ti ban zrušil, bohužel pro tebe tak neudělal. Vidíš to jen ze svého pohledu, možná je pár hráčů, kteří ti přitakávají, ale už nevidíš ty hráče, kteří díky tvým výlevům a vulgárnímu vyjadřování stojí na naší straně a byli by raději, kdybys ve hře skončil ty. Chceš krátký úryvek z jedné ze zpráv které nám chodí??
      Tu je:
      „Ve hře by byl klid kdyby konečně dostal full ban, štve se do každého a tím, že si mu dal sz ban se začne štvát i do tebe.“
      Screeny tvých nadávek na mě tu samozřejmě ze solidarity k hráčům kteří nám je poslali zveřejňovat nebudeme. Tvá věta, že mě necháš sesadit je opravdu odvážná. good To už je k tomuto tématu opravdu vše.

 • chci se zeptat, jestli je povoleno se sprostě hádat kvůli hře a posílat si fotky svého přirození, po mě to Piratheep chtěl
  viz: „nikdy turnaj nevyhraješ, protože jsi jen slabej ču**k, a na ten moray nepujdu pokud mi ukážeš toho svýho, ale ty stejně nemušíš protože se stačí podívat do zrcadla a tam jednoho velkýho ču**ka uvidíš“ no kostko, co si o tomhle myslíš

  • To záleží na tom, kde ti to píše. Pokud je to někde mimo hru, není to naše věc. Za další to záleží také na tom, co tomu předchází. Pokud si nadáváte navzájem, tak byste si měli laskavě jeden druhého přestat všímat. Myslím si, že těch světů je ve hře ještě stále dost na to, abyste se nemuseli potkávat.

  • 1. by mě zajímalo, proč zde vytahuješ něco, co řekl někdo jinej. 2. Toto vše je přesně 6 týdnů staré. 3. By mě zajímalo, od kdy se dává ban za něco, co je na fb, a nemá se hrou nic společného ?? To sem ještě nikdy neviděl ani neslyšel, a je to smutné, jak zde píše Kostka, fb se hry netýká. Pavle, když tě potkám na ulici, a řeknu ti co si o tobě myslím, taky mi za to dáš ban?

   • Ano, Fb se hry netýká, ale pokud se tam hrou oháníš, máš tam jméno ze hry, píšeš o hře a o tom jak ji budeš někomu znepříjemňovat o dalších hráčích ze hry, tak jak sám vidíš má to s hrou společné hodně.
    Jak už jsem ti psal, “ nejsi první kdo za urážky, nadávky atd. na FB dostal ve hře ban.
    A co se týká té ulice: Jsi stejně starý jako můj syn, takže mi je úplně fuk co si ty o mně myslíš.

    • To byl pouze příklad, což asi víš. On nám ukradl monstera v klubu, to znamená, že mu mám pogratulovat jakej je to šéf? Navíc, nadávky jsou oboustranné, a já nejsem člověk, co by si nechal nadávat. Ale nikdy nepřijdu k někomu a nezačnu mu nadávat. Mou povahu asi nikdo nezmění smile Mně to je fuk, měj dobrý pocit že nemůžu komunikovat ve hře smile

 • Potrebujem sa informovať na Fishau sme nenašli moderátora a tak to skúsime tu.
  chcela by som vedieť prečo dostala Hráčka VENDY150 plný ban.

 • dobry den chtel bych podat „trestne oznameni“ na hrace knight1414 protoze kdyz sme meli obchod tak ja tam dal 8450 fb nejake vzacne ryby a on rs a deko …ja jsem dal ok a on dal ne vihodil rs nechal tak deko a ja byl za tim ze to udelal nevedome a okradl mne o 8450 fb a ryby a ja mam jen deko pomoc prosim prosim …dekuju dash

 • sorry jako ale ta sprava co jsem mnel za ban cituju „drz pi*u a di pryc“ sem nepsal ja a kdyz jo psalo tam ze vcera a ja naposledy hral asi pred 3 dni takze jsem to nepsal ja ale „hacker“ Poprosil bych ban pryč >:)kdyby ste se rozhodli že ne tak nevím na co tady jste… Dekuju za pochopení pá! (JOZKO98)

  • Tak se ti to asi muselo napsat samo….. asi zázrak. Fakt mě fascinuje, na co vše ještě nepřijdete. Ten ban ti zůstane. Za svou postavu si zodpovídáte vy sami.Tvá postava to psala. Jestli si to psal ty, ségra, brácha, teta, babička, kámoš, nebo další člen z okolí, jak se tu někteří snaží nabulíkovat, je jedno. A mimochodem, nejsme tu na rušení banů, to si trochu pleteš. My jsme ve hře proto, aby se tam udržoval pořádek, což znamená, že ty bany právě budeme dávat, když tam někdo bude mluvit, tak jako ty.

   • fascinuje mne jak dokažete ignorovat hackry v hre … modove na s dovolenim na pi0u … nepravem ban a ješte hnusni modove … je*at fakt

    • Ono hodit vše špatné na někoho jiného je vždy jednodušší že, než se přiznat a uznat svou chybu. Vůbec to na nás nezkoušej s nějakými hackery. Nebo ti nechám projet ip adresu a pak se budeš divit. Já totiž na tvůj chat koukala před chvílí a za to, co vše tam máš, bys ten ban taky mohl dostat plnej!
     Mimochodem, tady za tebe taky píše někdo jinej?
     Ještě chvilku pokračuj tímhle stylem a nechám ti tu dát zákaz. Nadávat si nenecháme. To samé platí ve hře. Buď se budeš k hráčům chovat slušně, nebo nebudeš mluvit vůbec.

 • dobý deň pane pppaaavvveeelll ako že rád by som veděl že za čo mám ban na chat lebo ja som nič nespravil a dostal som ban na chat a sz, ak neodpovedatě dam zle hodnotěnie. učot: zlobidlo2

   • žadnou zprávu s důvodem sem nedostal a musim říct že na to že vaěí hru skoro nikdo nehraje jste nakej agresivní

    • Zpráva s důvodem banu přijde každému hráči, tak nelži. A co má počet hráčů společného s tím co píšeme a jak to píšeme fakt nechápu. Navíc v té odpovědi nic agresivního není. A od někoho, kdo ve hře nadává jak dlaždič takové připomínky opravdu sedí. Na dotaz ti odpovězeno bylo, takže už se můžeš zdržet nemístných komentářů. Další hloupé dotazy budeme rovnou mazat.

 • Dobrý , deň ja som matka mojho syna ondru on sa vola v hre 80ondra on povedal.že ste mu zrusili jeho postavu v hre a ja som mu. Davala jak blba moju dobetnu kartu aby si kupoval davake vic v hre a vi mu. zablokujete účet a peniaze.isli len tak prec .Obnovte mu učet alebo davavam žalobu na sud aj na moderatora co ho zablokoval!!!!

 • Dobrý , deň ja som matka mojho syna ondru on sa vola v hre 80ondra on povedal.že ste mu zrusili jeho postavu v hre a ja som mu. Davala jak blba moju dobetnu kartu aby si kupoval davake vic v hre a vi mu. zablokujete účet a peniaze.isli len tak prec .Obnovte mu učet alebo davavam žalobu na sud aj na moderatora co ho zablokoval!!!!

  • Dobrý den,
   Milá matko vašeho nevychovaného syna.Ondra moc dobře ví, za co mu byl účet zrušen. Ve hře okradl několik hráčů. Asi jste trochu selhala ve výchově, když už v tomhle věku krade. Také byste měla více sledovat s kým se stýká na FB! Ondra byl ve hře varován, aby ukradenou měnu vrátil, bohužel ji neměl jak vrátit , když ten docela vysoký obnos utratil.
   Kartu jste mu možná dala, ale nejspíš si z ní nakoupil úplně něco jiného, protože ve hře si koupil pouze 10 minci a to před šesti dny. Nikdy nic víc do hry neinvestoval! Aby bylo jasno: Účet mu neobnovím a směle do toho s tou žalobou. Určitě budete u soudu rarita laugh rofl určitě ještě nikdo nepodával žalobu kvůli 50 kč. laugh

  • Neměl bys něco dělat se svojí pamětí???
   Včera jsme si poslali několik zpráv. Jasně jsem ti řekl, že ve hře krást nebudeš. Tvé argumenty, že tě k tomu navedl někdo na FB nejsou žádná omluva pro tohle chování a jednání.
   A dnes už nevíš za co ten ban máš? Tohle jsou tvé zprávy pro osvěžení paměti!
   http://prntscr.com/q105ab
   http://prntscr.com/q107kw

 • No už se to řešilo dřív a nevyřešilo se nic tak jsem myslel že tam jsou rozumnější lidé pro který není sprostý slovo magorek.

  • Tak to samé by šlo říct o tobě…. že si za ty roky mohl dostat rozum a místo řešení x let starého banu si udělat jinou postavu s normálním jménem.

   • Nikde se nepíše že takovej nick mít nemůžu a nikoho to neuráží takže nechápu a nedá se to něják změnit třeba že by jste mě ho změnily vy?

    • Tak ono je to celkem logické, že když sprostá slova, nadávky atd. do hry nepatří, tak že se tam nehodí ani taková jména. Změnit se to nedá. A pokud máš s banem problém, můžeš si napsat na vedení hry. Navíc na té postavě je ban už několik let, tak se divím, že to řešíš až teď.

     • já už novej mám ale jde o ty věci a nešlo by ten ban oddělat na 1 hodinu abych si ty věci mohl poslat na ten novej?

  • Když neznáme ani tvé herní jméno, tak se asi těžko podíváme na to, v čem je problém. A pokud se ti naše odpovědi nelíbí, nepiš sem, ale řeš si to na herním fóru.

   • Tak pokud s námi hodláš mluvit takto, tak si to zjisti sám. Napiš si na fórum hry, nebo na podporu. Jak strom, tak vlasec bys zvednutý měl mít.

 • predvčerom som poslal 10 eur do fishao vylepšil som si strom na lvl 3 alebo 4 už presne neviem a vlasec na lvl 3 a druhy krat ako som sa prihlasil tak som mal vlasec LVL 1 aj strom poviete mi prečo mi to peniaze zobralo za fishcoin a potom ked kupim tak nakoniec fm nikde a strom a vlasec lvl 1

 • haloo ale mne sa neda ani len zapnuť fishao ani na pc ani na mobile a moje dve setri to hraju a čo im mam povedať ? biela obrazovka ked ho zapnem

 • a aj tak toto je v pravidlach /Dbejte na to, aby byl obchod férový. Nesnažte se protistranu „oblafnout“ či jinak uvést v omyl.
  Nikdy nic nepůjčujte! Pokud vám to hráč nevrátí, nemůžeme vám pomoci. Vznikají tím zbytečné potíže““ napisane takže ban som dostať nemal a už vobec nie ip ban

  • Tak se podívej hned na první větu : dbej na férový obchod. To co si udělal ty, rozhodně férové nebylo. Pro příště alespoň víš, že krást se nemá!

 • Pawel chcel by som sa ti ospravedlniť za to aky som bol neférový … že som frajeril že si zruším ip ban a vlastne za všetko…. prosím ťa zruš mi prosim ten ip ban neda sa mi ani zapnuť fishao prosim fishao je moja hra bez nej nevižiem moc ma baví kvoli tym bežkam som nemusel dostať ip ban a už som ich vrátil. prosím zrušite mi ip ban ?? poslal som do učty killerko16 120 eur ak chceš over si to nechcel by som prisť o všetko an tej hre

 • ten incident s monster zachází nějak daleko, spolužačky, které ví prd o fishau si myslí, že mám dostat boty zpět, odstranit příspěvek z mého tim,eline nebo unban

  Příloha

  • A právě proto, že spolužačky ví o fishau prd, bylo by lepší a nimi o tom nemluvit.
   Ten příspěvek je mimo hru , tudíž se nás netýká.
   S unbanem nepočítej ani náhodou, kdyby bylo po mém, máš za krádež plný.

 • Ahoj můj první účet ve fishao byl danik00705 a nejde mi zapnout… Chci se zeptat co s tím je.. Nebo třeba někdo změnil heslo nebo nevim

 • Ahoj moje jméno ve fishau je tobik116 a mám Ban na rok za prodávání účtu ale už uplynul rok a měsíc a ještě pořád tam mám Ban

 • Dobrý den
  Toto není dotaz, ale i tak zde uvedu jméno.. supa_hot_fire
  Dnes jen tak s……………………

  Příloha

 • Ahojky dneska jsem chtěl jít na postavu Blbeček15 a postava je zabamovaná. Vůbec nevím proč , dostanu nějakou odpověď čím se ta postava provinila??????

  • Tak to je snad jasné. Tobě připadá tenhle nick vhodný ??? Všechny postavy které mají ve jméně nadávku, urážku mají ban a nebo ho dostanou hned jak na ně narazíme.

 • Zdravím jsem hráč s nickem jimi55, stala se obrovská chyba na mojí straně. Taková, že jsem prodával mušle a měl jsem zkopírovaný text na prodej mušlí, poté jsem projížděl stránkami na internetu a zkopíroval si odkaz ze stránky, kde jsou filmy pro dospělé… Vůbec jsem si to neuvědomil a místo nabídky mušlí jsem poslal ten odkaz. Byl jsem zabanován moderátorem Bezzubka07. Za případné problémy se omlouvám a jsem schopen přistoupit na cokoliv, hlavně ať je můj trest stažen, neboť jsem to neudělal úmyslně a byl to omyl. Děkuji. smile

 • Ve hře se jmenuji Alisek04. Asi mám bloklou IP adresu? Můžu s tím něco dělat? Popř. na jak dlouho?

  • Neptej se tu 10 x, stačí napsat jednou. Nesedíme u toho pořád, musíš na odpověď počkat. IP ban je navždy.

 • Dobrý den, mám zablokovanou hru, protože kamarádka hrála na mém PC a nadávala. Já td nemůžu hrát. Mžete mi sdělit, jak dlouho budu blokován?

  • Jak jistě víš, jedná se o zkratku ne zcela vhodného spojení. Můžeš být rád, že zrovna ty jsi to nedostal už na týden.

   • To spojení ale nemusí být jen to co si myslíš ty ))
    To slovní spojení může být několik zkratek
    Tři po sobě jdoucí písmena co nedávají smysl nemůžeš brát nijak vážně
    Ale tak jsem rád že si někdo zase zahrál na šerifa :dddd

    • Tak hlavně že víš o které spojení se jedná. Prostě do hry nepatří. Takže příště počítej s delším trestem.

     • Já tu píšu že to může znamenat X věcí a to že tu někdo usoudil že to má znamenat zrovna to nevhodné není můj problém ale nějakého šerifa co mi dal ban a jeho myšlenkových pochodů

     • Za to co si napsal se dával ban vždycky a vždycky bude, tak se s tím smiř a neotravuj kvůli tomu. Až se začneš chovat slušně a dostaneš ban opravdu neprávem, tak teprve pak tady můžeme debatovat. A nevím, ale po té roční pauze, co si měl sis asi trošku popletl hry. Tohle není žádná kovbojka. My tady máme moderátory, šerifa si hledej jinde.

  • BAN byl na 2 roky protože mě tu hold někdo nemá rád (((
   To já vím jenže se tu zrovna ty tváříš tak moc důležitě že si tě opravdu pletu ((
   Jinak tady máš vysvětlené to že né vždycky zkratka „WTF“ znamená jen sprosté věci smile
   Ale tak chápu zvrhlost a vyspělost našich moderátorů co myslí zrovna na to nejhorší smile

   Příloha

   • My víme co ta zkratka vše znamená. Za to samé by ti dal ban i kterýkoliv cizí moderátor. A možná i na delší dobu. Víc už nekomentuji, s tebou to nemá smysl. A ten ban si neměl za to, že tě nemáme rádi, ale protože si vykrádal dost brutálně postavy! V reálném životě by ti za to dali vězení a pochybuji, že by s tebou někdo řešil jestli tě má rád, nebo ne.

 • Dobrý den,
  v chatu jsem napsal „jsem gay a hledám kamaráda“, následně mi byla upřena možnost komunikace prostřednictvím zákazu na 1 týden. Rád bych se k tomuto stanovisku vyjádřil a zároveň vznesl jistou míru znepokojení.

  Jednal jsem v souladu se článkem 19 Všeobecné deklarace lidských práv a Mezinárodním paktem o občanských a politických právech, což zahrnuje také internetové prostředí jako prostředek mezilidské komunikace. Jednal jsem také v souladu s pravidly hry FISHAO, se kterými jsem dopodrobna seznámen a to zvláště se sekcí „komunikace“. Zde neexistuje odstavec, který by mi zakazoval svobodně a veřejně definovat svou sexuální orientaci, zároveň se nikde nezakazuje možnost prostřednictvím chatu navazovat přátelství. Navazování přátelství je dokonce silně zakotveno v této hře prostřednictvím příkazu „přidat do přátel“.

  Jsem znepokojen, že si váš pracovník jménem „pppaaavvveeelll“ nebyl vědom toho, že pouze svobodně a veřejně definuji svou sexuální orientaci a také projevuji žádost na navázání přátelství. Chtěl jsem si „přidat do přátel“ člověka se stejnou sexuální orientací. Váš pracovník „pppaaavvveeelll“ si bohužel myslel, že hledám ve hře partnera, což je vyloučeno. Jsem seznámen s pravidly hry a jsem si vědom, že tuto možnost projevu neumožňují, proto jsem jednal v souladu s těmito pravidly viz. odst. 2 tohoto článku.

  Na závěr žádám o odblokování možnosti veřejné komunikace ve hře FISHAO a o nápravu ve formě napomenutí výše uvedeného pracovníka a seznámení jej s obsahem tohoto článku. Osobní omluvu nežádám, jelikož jsem si vědom, že tento právní problém není zcela jednoduchý a snadno pochopitelný. Jedná se zde o právní problém tzv. předběžné cenzury.

  Doufám, že tento spor urovnáme dohodou, žalobu vznést nehodlám. V případě kladného vyřízení mé žádosti vám srdečně děkuji.

  S přáním hezkého dne,
  Tomáš Krutílek

  • To co si napsal do hry prostě nepatří. Pavel ti napsal jen jednu věc, za kterou si ten ban dostal. Ty si toho v chatu měl více.
   Ten ban máš také za tohle : http://prntscr.com/odxcak http://prntscr.com/odxck9
   Jaké orientace jsi, si piš někde jinde. Ve hře, která je plná dětí a úchyláků, to trpět nebudeme. A pokud jde o žalobu, klidně si ji podej. Pochybuji, že ji bude někdo, někde řešit. Zažádat si o přítele do např. do dú jde i jinak. Ty si to prostě podal tak, že se to bylo jak ze seznamky.

   • Dobrý den,
    uvažte prosím dobře svá slova, jelikož jednáte v rozporu s mým právem na ochranu osobnosti, které je mi zaručeno na ústavní úrovni prostřednictvím Listiny základních práv a svobod. Nemáte právo mi upírat možnost veřejného definování mé sexuální orientace jen na základě vaší subjektivní domněnky.

    V odůvodnění, které jsem k zákazu dostal, byla pouze informace, že jsem si „pletl tuto hru se seznamkou“, z této definice jsem zjistil, že se pracovník „pppaaavvveeelll“ domníval, že jednám v nesouladu s pravidly hry FISHAO. Abych to znovu uvedl na pravou míru, pouze jsem jednou větou definoval mou sexuální orientaci a zároveň vznesl možnost na navázání přátelství. Žádná z těchto dvou věcí není v pravidlech hry FISHAO uvedena, přičemž podle zákona, co není zákonem výslovně zakázáno je povoleno.

    Co se týče mého práva na ochranu osobnosti, cítím se uražen vašim přirovnáním k „úchylákům“ a zároveň se cítím diskriminován vašim opožadavkem, který mi zakazuje veřejně projevovat mou sexuální orientaci, přičemž toto právo je mi dáno zákonem, tím pádem nabývám zákonné ochrany, navíc v interních pravidlech hry FISHAO se o tomto nic nepíše. A pozor, i kdyby se zde něco takového později objevilo, bylo by to v nesouladu se zákonem, protože normativní právní akty nižšího stupně právní síly nesmí obsahově odporovat aktům s vyšší právní silou a navíc pokud právní předpis působí zpětně, tedy do doby před nabytím jeho platnosti, hovoříme o retroaktivitě a v legislativě jde o postup přístupný pouze ve výjimečných případech.

    Jelikož došlo k neoprávněnému zásahu do práva na ochranu osobnosti mě, jakožto fyzické osoby, mohu se domáhat minimálně tzv. morální satisfakce, tedy veřejné omluvy, dále, aby bylo upuštěno od těchto neoprávněných zásahů a jejich následky byly odstraněny. Podání žaloby je v této věci zcela jednoduché, protože žalobu na ochranu osobnosti projednávají na prvním stupni okresní soudy.

    Já vám však vzkazuji, že nehodlám podat žalobu, pouze vás informuji, že hra spadá také po zákonné normy a v případě nálezu pochybení se můžete dostavit ze strany státu požadavek na finanční odškodnění ve správním řízení. Každá právní norma by měla být logicky strukturovaná a obsahovat hypotézu, dispozici a sankci. V interních pravidlech hry FISHAO nenacházím žádné logické uspořádání.

    Přesto chápu, že jsem prostřednictvím internetové komunikace pronesl slovo „debil“, které nemusí být v souladu s veřejným zájmem, avšak zde se jedná o právní normu morální, která není postižitelná zákonem. Chcete-li na mne uvalit patřičný trest s odkazem na interní pravidla hry FISHAO, ze vám mohu říci, že tato norma, kdyby byla v interních pravidlech vaší hry dobře napsána a rozčleněna, by nabyla platnosti, jelikož by nebyla v rozporu s právními předpisy vyšší úrovně, ovšem musel bych dostat zpětně, alespoň prostřednictvím tohoto chatu, odůvodnění, že trest zákazu komunikace na 1 týden se týká užití vulgárního slova a zároveň mi byla udělena morální satisfakce od pracovníka „pppaaavvveeelll“, který v této věci pochybil a svým jednáním tzv. „předběžné cenzury“ mě diskriminoval s odůvodněním zakazujícím mé veřejné definování sexuální orientace a zároveň vznesení požadavku na přátelství.

    Abych dostál svého práva na obhajobu, vyslovuji, že jsem slovo „debil“ použil s nadsázkou při komunikaci se svou sestrou, která byla v plné míře informována o použití tohoto slova a přijala jej bez pocitu morální újmy. Pokud toto slovo viděl někdo jiný, než ona, jedná se o odborný termín staršího významu označující člověka trpícího lehkou mentální retardací, jedná se o jedince s IQ v rozmezí 50-69. V tomto případě to však bylo myšleno s nadsázkou, jelikož nikdo, koho znám, netrpí debilitou. Ovšem urážlivé toto slovo není, neb se jedná o odborný termín.

    Závěrem bych chtěl vznést požadavek na smírné vyřešení tohoto sporu dohodou, kdy mi znovu obnovíte možnost komunikace ve hře, zatímco já přehlédnu vaše diskriminační projevy a pochybení v interních pravidlech hry, které nejsou správně logicky strukturované, jakožto normativní právní akty s nižší právní silou, které by měly být zároveň v souladu a neodporovat si s akty s vyšší právní silou. Vaše interní právní předpisy totiž mohou být zrušeny normativním aktem vyššího stupně právní sily. Za kladné vyřešení této žádosti vám srdečně děkuji.

    S přáním hezkého dne,
    Tomáš Krutílek

    • Klidně si stěžuj, nám je to jedno. Jsme tu od toho, aby se ve hře dodržovala pravidla, to jest, aby se tam mluvilo slušně a nedělala se seznamka a další věci. Pokud něco takového hráč v chatu má, jsme oprávněni udělit ban. Ty si takové věci v chatu měl, proto si byl zabanován. Ten ban ti zůstane. Pokud se ti to nelíbí, můžeš si stěžovat na vedení hry. Dost ale pochybuji, že budou řešit hráče, který má v chatu věci, které ve hře nemají co dělat. Kdybys to napsal trochu jinak, dalo by se nad změnou banu uvažovat, ale když použiješ větu tak jak si ji napsal ty, tak ne. Jako seznamku to bral i hráč, který tě nahlásil. A je jedno komu si nadával. Jestli sestře, nebo někomu cizímu.

 • Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda je legálně možné:
  1) pořádat ve svém domě aukce
  2) umožnit přístup na můj účet kamarádovi/kamarádce, kdybych náhodou nestíhal denní rutinu
  3) zda-li je možné vlastnit více postav.
  Chtěl bych ještě dodat, že jsou to jen mé nápady, tak ať neprovozuji něco, za co bych mohl být potrestán, indiansef.

  • 1) Ano
   2)Pokud ti kamarád účet ukradne, změní si tam heslo, nebo ho řekne ještě někomu dalšímu – o účet nenávratně přijdeš. Stává se to bohužel dost často.
   3) Ano

 • Dostal som plný ban na účte Nechut8 s tým ab ho zatiaľ neokradol. Tak sa len chcem spýtať čo musím spraviť pre to aby som ho získal späť. Ja som naozaj nič zle neurobil. Dobre možno chyba že som dal dvom osobám heslo, ktoré by mi v živote nič neukradli. Dal som im ho iba z istého dôvodu.. Veď naozaj nič zle nerobím.. Správam sa slušne, pomáham si navzájom so všetkými.. Jediné čo chcem je aby sa našla nejaká cesta, ktorá by ma doviedla k tomu, že dostanem späť ten účet, aspoň kebyže viem kto to bol, alebo keby sa tam nejako dal zmeniť účet / heslo. ďakujem za pomoc.

  • Pokud ti nejde změnit heslo přes email, tak máš smůlu. Díky tomu, že si to heslo dal více lidem je problém s ověřením a postava nijak vrátit nelze.

 • tohle mi poslal moderátor pppaaavvveeelll odvolejte ho prosím, radí mi úplné nesmysly

  Příloha

  • Odvolávat se nebude. Laskavě si uvědom, že mluvíš s dospělou osobou. Něco jako úcta ke staršímu vám ve hře vůbec nic neříká. Pak se nemůžete divit, že s vámi podle toho jednáme taky. Až se začnete chovat slušně, pak tu můžeme řešit nějaké sundávání uniforem.

  • Já jsem jen reagoval na tvou sz. viz příloha. Tak jak ty jednáš se mnou, já budu jednat s tebou.

   Příloha

   • K té sz – asi si dost pleteš lektvary…. lektvar 1 je na 2-3* ryby, rozhodně ne na 5* . To už bys při svém levelu vědět mohl.

    • používal jsem fialový lektvar jo a jako moderátoři byste měli řešit , že nefungují lektvary

     • My s lektvary nemáme nic společného. Trošku si nás pleteš s vývojáři. Ty si tu psal o lektvaru 1 a to je modrý. Ani jeden z lektvarů ti ale nedá 100= jistotu, že tu 5* chytíš. Je to prostě o náhodě.

    • fungují modré lektvary i na 4* včera jsem měl štěstí a za lektvar jsem jich ulovil asi 3, ale problém je bichir

 • Dobrý den, potřebuji vědět jak dlouho potrvá ban na účtu Saltax, předpokládám, že jsem ban dostal za vulgarismus po té, co jsem omylem vyslovil jedno slovo… Mohu se zeptat na jak tento ban je a za co vlastně byl udělen? Děkuji – Saltax

   • Omluvte mě? Na Fishao jsem přišel asi na 20 minut. Tedy, není možné, že by můj účet byl napaden záměrně, aby nějaký hráč nedostal ban? Je možné tento ban nějak redukovat a zkrátit? Děkuji.

    • Přibližně před hodinou si přijal od jiné hráčky věci z kradené postavy, které si následně dalších asi tak 30 minut rozprodával. Takže mi tu nevykládej, že si ve hře 20 minut. To bys ty věci musel buď přijmout, nebo je pak prodávat. Tak tu nehraj divadlo, že nic nevíš. Nebo tě necháme zkontrolovat s tou ukradenou postavou. A v případě že zjistíme, že si na ní před hodinou byl, dostaneš i ip ban a už si nezahraješ nikde.

     • Proto jsem položil otázku, jestli mi na účet někdo nemohl vlézt, ale dobře, příště bych jen prosil o vstřícnější přístup. Děkuji to je vše, hezký den.

     • Kdyby ti někdo vlezl na postavu, ukázalo by ti to, že si přihlášen někde jinde. Taková tabulka přehlédnout opravdu nejde.

    • v roce 2016 jsem měl bezdůvodně full ban na rok a taky nevím proč. exmoderátor camel říkal, žejsem někomu půjčil postavu, ale to bych nikdy neudělal

     • Pokud si měl ban za toto, tak to bylo ověřeno. Bezdůvodně bany nedáváme.

 • Dobrý den.Já jsem dostal ban na rok za malou krádež kterou lituji.A na webu http://www.fishao.cz/pravidla/ Je napsáno když krádež není napravena tak ban je napořád.Já jsem ti veci chtel vrátit ale nemužu protože mám ban.Co ted? Dekuji za odpoved

 • Dobrý den, dnes jsem se bavil s moderátorem Pavlem o herních banech. Poslal mě, abych se podíval na web, za co dostat ban, a na jak dlouho dostanu ban. Nikde jsem nic nenašel. Tak se zeptám tady. smile
  Je možné za spam dostat ban na rok?
  Co nesmím ve zprávách psát aby to nebylo bráno jako spam a nedostal jsem varování?
  Předem díky za odpovědi.. ^^

 • Chtěl bych se zeptat jestli se dá nějak zrušit overwatch ban když nic nepoužívám a ještě za kdy mi zruší vac? Namě MTK

 • dobry den chci se zeptat.
  když najedu na fishao.com tak se mi neukaze nic na prihlaseni a ukaze se mi jen ta modra tapeta z téma rybama. naposeledy kdyz jsem hrala tak se mi zobrazila bila stranka s vykricnikem uvnitř od te doby se nemuzu prihlasit. me 3 učty = 1.vally999cz 2.=calvinklein 3.=hugoboss1

  • Dnes ti vypršel. Počítej ale s tím, že jednou někoho okradeš, nebo podvedeš a máš ho bez varování zpět.

 • Ahoj, mal som IP ban na rok a nešla mi stránka pred pár dňami mi skončil ban (skúšal som hrať v škole) prišiel som domov že si idem konečne zahrať ale stránka mi stále nejde môžem vedieť prečo ? sad

 • Dobrej den už by ste mě mohli odbanovat ne? Myslím že 2 měsíce je dost dlhá doba za takovou malou krádež

 • Dobrý den.
  Chci se zeptat, zda mohu dát synovi běžky a on mi za to dá nějaké jeho vybavení? Nedostaneme za to ban za přeposílání věcí? Nikdo nebude nikoho hlásit za krádež.
  Děkuji za odpověď

 • Dobrý den chtěl bych se zeptat jak je na tom ban na učtě pepe322, měl by to bít ban za nějaké překupovaní neo hackovaní učtu… už si přesně nepamatuji o co šlo, ale jde o to že bych se chtěl ke kře Fishao vratít a chci se zeptat jestli učet pepe322 je už odbanovan ( myslím že to byl uplný ban ) a jestli by to tedy šlo tak bych poprosil přihlašovací udaje, protože mi ten učet ukradli… Mohu poskytnout email díky kterému sem si kdy si tento učet registroval, díky za odpověď byl bych rad kdyby se našla nějaká možnost smile

  • Na té postavě ban skončil před 4 měsíci. Po takové době vracet postava nelze. Pokud k ní nevíš heslo, máš smůlu.

 • Dobrý den toto nieje nic zle ani nic o ban ani nic take ale chcela som sa opytat či je ešte niekde taka jaskyna ako v riu

 • Ahojte. Mohli by ste mi ten ban už vimazať tych 15 dní ja sa fakt nudím na počítači prosím tých 15 dní by ste mi mohly odpusti …. a ak by som sa dopustil k dalšiemu činu tak by ste my ho predĺžily o 15 dní naviac … VEĽMI VÁS PROSÍM

 • AHOJ, předem bych se chtěla omluvit , že to nesouvisí s tématem ban , ale nenašla jsem jiný web , kde bych vás mohla kontaktovat . Jde o to , že mi na Fishau nefungují šipky a ani awsd , tím padem nemužu chytat ani ryby .Když na šipky klikám tak postavička nereaguje a nebo si jde kam chce a pak nejde zastavit . A nebo když na šipky neklikám vůbec tak postava chodí i tak , ale v mém pc chyba není ,protože v jiných hrách mi šipky fungují . Prosím poradte mi co s tím . Předem děkuji

 • Ja som to nepísal unknw Možno to bol kamoš ktorý vie moje heslo a niekedy si zahrá na mojom učte aj jeho fishao moc bavilo musel to byť on

  • I kdyby to byla pravda,nic se nemění a za svůj účet si zodpovídáš sám, takže je to stejně tvoje chyba.

 • Prosím moc keby ste ma nemohli odblokovať..Ja tie fishdolare všetky vrátim a ospravedlím sa ja som to mal rozohrané level 122 a neviete ake je to ked hrate niečo čo vás baví a nemôžte to hrať rok..urobim všetko prosim sad

  • Za ty tvé vulgarity na jedné z tvých postav, ten účet nebudeš mít odbanovaný nikdy. A nechtěj abych tady ten tvůj obsah chatu zveřejnil. Ještě jednou se to bude opakovat, tak dostaneš IP ban.

 • Ehm, toto je mod? Bol ku mne hrubý a drzý. Ten by mal ísť preč jak Andariel!

  Příloha

    • Ještě jednou tu budeš psát takto a zařídím ti tu ip ban! Nikdo tu na takové řeči nemá náladu.

     • Heh, niečo som si všimol. Keď niekto napíše niečo vulgárne tak to nepovolíte. Ale keď niečo také napíšem ja ( vulgárny človek ) tak to logicky povolíte, aby ste ma mohli zdisovať.

     • A jak ty můžeš vědět co nepovolíme, když se ti to neukazuje? Nikdo tady poslední dobou nic podobného tomu co si psal ty nepsal, takže nebylo co schvalovat.

 • ahoj, chcem sa len spýtať ohľadom spamu. keď napíšem (nie!!!!!!!!…) tak to je spam. ak ale napíšem verejnú správu s maximálnym počtom znakov, bez stovky výkričníkov a pod, je to považované za spam?

  príklad:
  (predám vianočnú stenu, ryby,
  kúpim jednoduchú pohovku,
  zlatý stolík, pirátsku postel
  a lampu. za wiki ceny!)

 • Zdravím chtěl bych se zeptat na to kdy mi bude odblokován účet.
  A na to proč jsem dostal prodloužení BANu když někteří moji známý dostali BAN za totožnou věc a dostali unBAN za rok.

   • BAN jako Ban a co jsem četl tak za můj důvod je BAN roční tudíž nechápu na jakém základě se tu někdo rozhodl to prodlužovat.

     • Jo aha takže protože jsem tady „vedení“ nepohodlný tak mám jiné podmínky Tak to už to chápu rofl

     • Pokud se ti něco nelíbí, řeš si to jinde. Třeba přes fórum hry. Máš stejné podmínky, jako každej jinej.

     • Očividně stejné podmínky nemám podle toho co jsi napsala. )))

     • Nevím co sis četl,ale upřesním to. U zlodějů jako si ty se bany prodlužují. Takže můžeš být v klidu, nejsi v tom sám. Je vás víc. A ohánět se tu tabulkou, která je stará 3 roky se nemusíš, některé věci z ní už dávno neplatí.

   • Né že bych chtěl nějak rýpat nebo takhle jen se mi to zdá přehnané.. Kord když jsem se tu dočetl něco jiného..

    Příloha

 • Chápete nič som nespravila bola som len nový užívateľ FISHAO a dakto len chcel dať len tak BAN a ja som ho schytala chápete tomu no ja nie ach jaj sad

  • Až pošleš normální komentář tak ti ho schválíme. Na ty tvé nesmysly co sem píšeš už nikdo zvědavý není.

  • Nikdo nedostává ban jen tak. Něco si provést musel. Když mi napíšeš jméno postavy, klidně se ti na to podívám.

 • ahoj, chci se zeptat za jak dlouho skončí chat / SZ na účtu 121renik ? vím že to není můj účet ptám se ze vzteku protože kvůli vám se ani nedozvím kdy vyjde další video >sad

     • no přece tak, že musíte vědět když youtuberce dáváte ban tak musíte vědět kdy vyjde další video jsem na vás tak naštvaný a P.S: přece víte že mám nadpřirozené schopnosti a nebojím se je použít proti vám (angry)

     • Tak to se tedy pleteš. O jejích videích nic nevíme. Nejsme tu od toho, aby jsme ti je hlídali. Jsme tu od toho, aby se ve hře neporušovala pravidla. Takže si to zjisti laskavě nějak sám.

     • ale víš o tom že mám nadpřirozené schopnosti!!! já se nebojím zjevit se u tebe doma a odbanovat ji! a nepřej si abych se tam opravdu zjevil!

     • Tak to by snad stačilo, ne? Nikdo tu na ty tvoje nesmysly není zvědavý. Ještě jednou sem napíšeš příspěvek, který se netýká hry , nebo ještě jednou budeš někomu vyhrožovat, a nebudeš už mít umožněno více sem psát.

  • Nedíváme se jestli hráč má nebo nemá zapnutou výbavu, pokud si ban zaslouží, dostane ho hned.

     • já jsem ještě takto blbě načasovaný ban nedostal, jen tak se vás ptám smile ale kdyby jste měli potrestat hodně bohatého tak by měl furt zaplou výbavu a vy byste mu nemohli dát ban laugh

     • Hráč který do hry investuje hodně peněz, se chová tak, aby plný ban nedostal a o své investice tak nepřišel, protože i platící hráč plný ban dostat může.

  • Stačí se zeptat jednou, nemusíš to tu spamovat několikrát. Pokud nevíš email, máš smůlu. Bez něj se do hry nedostaneš.

 • Můžu se zeptat kdy končí ban na AnimalLover98? Tu zprávu jsem omylem smazala. Vlastně se chci i omluvit, s kamarádkou jsme si dělaly srandu z jedné věci s blitím, nemělo vám to přidělat práci sorry dash laugh