Zde se můžete zeptat na cokoliv nejasného ohledně trestů a pravidel hry. Pokusíme se odpovědět/pomoci.

V dotazu nezapomeňte uvést své herní jméno!


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


3 790 komentářů k Tresty ve hře (ban)

 • ten incident s monster zachází nějak daleko, spolužačky, které ví prd o fishau si myslí, že mám dostat boty zpět, odstranit příspěvek z mého tim,eline nebo unban

  Příloha

  • A právě proto, že spolužačky ví o fishau prd, bylo by lepší a nimi o tom nemluvit.
   Ten příspěvek je mimo hru , tudíž se nás netýká.
   S unbanem nepočítej ani náhodou, kdyby bylo po mém, máš za krádež plný.

 • Ahoj můj první účet ve fishao byl danik00705 a nejde mi zapnout… Chci se zeptat co s tím je.. Nebo třeba někdo změnil heslo nebo nevim

 • Ahoj moje jméno ve fishau je tobik116 a mám Ban na rok za prodávání účtu ale už uplynul rok a měsíc a ještě pořád tam mám Ban

 • Dobrý den
  Toto není dotaz, ale i tak zde uvedu jméno.. supa_hot_fire
  Dnes jen tak s……………………

  Příloha

 • Ahojky dneska jsem chtěl jít na postavu Blbeček15 a postava je zabamovaná. Vůbec nevím proč , dostanu nějakou odpověď čím se ta postava provinila??????

  • Tak to je snad jasné. Tobě připadá tenhle nick vhodný ??? Všechny postavy které mají ve jméně nadávku, urážku mají ban a nebo ho dostanou hned jak na ně narazíme.

 • Zdravím jsem hráč s nickem jimi55, stala se obrovská chyba na mojí straně. Taková, že jsem prodával mušle a měl jsem zkopírovaný text na prodej mušlí, poté jsem projížděl stránkami na internetu a zkopíroval si odkaz ze stránky, kde jsou filmy pro dospělé… Vůbec jsem si to neuvědomil a místo nabídky mušlí jsem poslal ten odkaz. Byl jsem zabanován moderátorem Bezzubka07. Za případné problémy se omlouvám a jsem schopen přistoupit na cokoliv, hlavně ať je můj trest stažen, neboť jsem to neudělal úmyslně a byl to omyl. Děkuji. smile

 • Ve hře se jmenuji Alisek04. Asi mám bloklou IP adresu? Můžu s tím něco dělat? Popř. na jak dlouho?

  • Neptej se tu 10 x, stačí napsat jednou. Nesedíme u toho pořád, musíš na odpověď počkat. IP ban je navždy.

 • Dobrý den, mám zablokovanou hru, protože kamarádka hrála na mém PC a nadávala. Já td nemůžu hrát. Mžete mi sdělit, jak dlouho budu blokován?

  • Jak jistě víš, jedná se o zkratku ne zcela vhodného spojení. Můžeš být rád, že zrovna ty jsi to nedostal už na týden.

   • To spojení ale nemusí být jen to co si myslíš ty ))
    To slovní spojení může být několik zkratek
    Tři po sobě jdoucí písmena co nedávají smysl nemůžeš brát nijak vážně
    Ale tak jsem rád že si někdo zase zahrál na šerifa :dddd

    • Tak hlavně že víš o které spojení se jedná. Prostě do hry nepatří. Takže příště počítej s delším trestem.

     • Já tu píšu že to může znamenat X věcí a to že tu někdo usoudil že to má znamenat zrovna to nevhodné není můj problém ale nějakého šerifa co mi dal ban a jeho myšlenkových pochodů

     • Za to co si napsal se dával ban vždycky a vždycky bude, tak se s tím smiř a neotravuj kvůli tomu. Až se začneš chovat slušně a dostaneš ban opravdu neprávem, tak teprve pak tady můžeme debatovat. A nevím, ale po té roční pauze, co si měl sis asi trošku popletl hry. Tohle není žádná kovbojka. My tady máme moderátory, šerifa si hledej jinde.

  • BAN byl na 2 roky protože mě tu hold někdo nemá rád (((
   To já vím jenže se tu zrovna ty tváříš tak moc důležitě že si tě opravdu pletu ((
   Jinak tady máš vysvětlené to že né vždycky zkratka „WTF“ znamená jen sprosté věci smile
   Ale tak chápu zvrhlost a vyspělost našich moderátorů co myslí zrovna na to nejhorší smile

   Příloha

   • My víme co ta zkratka vše znamená. Za to samé by ti dal ban i kterýkoliv cizí moderátor. A možná i na delší dobu. Víc už nekomentuji, s tebou to nemá smysl. A ten ban si neměl za to, že tě nemáme rádi, ale protože si vykrádal dost brutálně postavy! V reálném životě by ti za to dali vězení a pochybuji, že by s tebou někdo řešil jestli tě má rád, nebo ne.

 • Dobrý den,
  v chatu jsem napsal „jsem gay a hledám kamaráda“, následně mi byla upřena možnost komunikace prostřednictvím zákazu na 1 týden. Rád bych se k tomuto stanovisku vyjádřil a zároveň vznesl jistou míru znepokojení.

  Jednal jsem v souladu se článkem 19 Všeobecné deklarace lidských práv a Mezinárodním paktem o občanských a politických právech, což zahrnuje také internetové prostředí jako prostředek mezilidské komunikace. Jednal jsem také v souladu s pravidly hry FISHAO, se kterými jsem dopodrobna seznámen a to zvláště se sekcí „komunikace“. Zde neexistuje odstavec, který by mi zakazoval svobodně a veřejně definovat svou sexuální orientaci, zároveň se nikde nezakazuje možnost prostřednictvím chatu navazovat přátelství. Navazování přátelství je dokonce silně zakotveno v této hře prostřednictvím příkazu „přidat do přátel“.

  Jsem znepokojen, že si váš pracovník jménem „pppaaavvveeelll“ nebyl vědom toho, že pouze svobodně a veřejně definuji svou sexuální orientaci a také projevuji žádost na navázání přátelství. Chtěl jsem si „přidat do přátel“ člověka se stejnou sexuální orientací. Váš pracovník „pppaaavvveeelll“ si bohužel myslel, že hledám ve hře partnera, což je vyloučeno. Jsem seznámen s pravidly hry a jsem si vědom, že tuto možnost projevu neumožňují, proto jsem jednal v souladu s těmito pravidly viz. odst. 2 tohoto článku.

  Na závěr žádám o odblokování možnosti veřejné komunikace ve hře FISHAO a o nápravu ve formě napomenutí výše uvedeného pracovníka a seznámení jej s obsahem tohoto článku. Osobní omluvu nežádám, jelikož jsem si vědom, že tento právní problém není zcela jednoduchý a snadno pochopitelný. Jedná se zde o právní problém tzv. předběžné cenzury.

  Doufám, že tento spor urovnáme dohodou, žalobu vznést nehodlám. V případě kladného vyřízení mé žádosti vám srdečně děkuji.

  S přáním hezkého dne,
  Tomáš Krutílek

  • To co si napsal do hry prostě nepatří. Pavel ti napsal jen jednu věc, za kterou si ten ban dostal. Ty si toho v chatu měl více.
   Ten ban máš také za tohle : http://prntscr.com/odxcak http://prntscr.com/odxck9
   Jaké orientace jsi, si piš někde jinde. Ve hře, která je plná dětí a úchyláků, to trpět nebudeme. A pokud jde o žalobu, klidně si ji podej. Pochybuji, že ji bude někdo, někde řešit. Zažádat si o přítele do např. do dú jde i jinak. Ty si to prostě podal tak, že se to bylo jak ze seznamky.

   • Dobrý den,
    uvažte prosím dobře svá slova, jelikož jednáte v rozporu s mým právem na ochranu osobnosti, které je mi zaručeno na ústavní úrovni prostřednictvím Listiny základních práv a svobod. Nemáte právo mi upírat možnost veřejného definování mé sexuální orientace jen na základě vaší subjektivní domněnky.

    V odůvodnění, které jsem k zákazu dostal, byla pouze informace, že jsem si „pletl tuto hru se seznamkou“, z této definice jsem zjistil, že se pracovník „pppaaavvveeelll“ domníval, že jednám v nesouladu s pravidly hry FISHAO. Abych to znovu uvedl na pravou míru, pouze jsem jednou větou definoval mou sexuální orientaci a zároveň vznesl možnost na navázání přátelství. Žádná z těchto dvou věcí není v pravidlech hry FISHAO uvedena, přičemž podle zákona, co není zákonem výslovně zakázáno je povoleno.

    Co se týče mého práva na ochranu osobnosti, cítím se uražen vašim přirovnáním k „úchylákům“ a zároveň se cítím diskriminován vašim opožadavkem, který mi zakazuje veřejně projevovat mou sexuální orientaci, přičemž toto právo je mi dáno zákonem, tím pádem nabývám zákonné ochrany, navíc v interních pravidlech hry FISHAO se o tomto nic nepíše. A pozor, i kdyby se zde něco takového později objevilo, bylo by to v nesouladu se zákonem, protože normativní právní akty nižšího stupně právní síly nesmí obsahově odporovat aktům s vyšší právní silou a navíc pokud právní předpis působí zpětně, tedy do doby před nabytím jeho platnosti, hovoříme o retroaktivitě a v legislativě jde o postup přístupný pouze ve výjimečných případech.

    Jelikož došlo k neoprávněnému zásahu do práva na ochranu osobnosti mě, jakožto fyzické osoby, mohu se domáhat minimálně tzv. morální satisfakce, tedy veřejné omluvy, dále, aby bylo upuštěno od těchto neoprávněných zásahů a jejich následky byly odstraněny. Podání žaloby je v této věci zcela jednoduché, protože žalobu na ochranu osobnosti projednávají na prvním stupni okresní soudy.

    Já vám však vzkazuji, že nehodlám podat žalobu, pouze vás informuji, že hra spadá také po zákonné normy a v případě nálezu pochybení se můžete dostavit ze strany státu požadavek na finanční odškodnění ve správním řízení. Každá právní norma by měla být logicky strukturovaná a obsahovat hypotézu, dispozici a sankci. V interních pravidlech hry FISHAO nenacházím žádné logické uspořádání.

    Přesto chápu, že jsem prostřednictvím internetové komunikace pronesl slovo „debil“, které nemusí být v souladu s veřejným zájmem, avšak zde se jedná o právní normu morální, která není postižitelná zákonem. Chcete-li na mne uvalit patřičný trest s odkazem na interní pravidla hry FISHAO, ze vám mohu říci, že tato norma, kdyby byla v interních pravidlech vaší hry dobře napsána a rozčleněna, by nabyla platnosti, jelikož by nebyla v rozporu s právními předpisy vyšší úrovně, ovšem musel bych dostat zpětně, alespoň prostřednictvím tohoto chatu, odůvodnění, že trest zákazu komunikace na 1 týden se týká užití vulgárního slova a zároveň mi byla udělena morální satisfakce od pracovníka „pppaaavvveeelll“, který v této věci pochybil a svým jednáním tzv. „předběžné cenzury“ mě diskriminoval s odůvodněním zakazujícím mé veřejné definování sexuální orientace a zároveň vznesení požadavku na přátelství.

    Abych dostál svého práva na obhajobu, vyslovuji, že jsem slovo „debil“ použil s nadsázkou při komunikaci se svou sestrou, která byla v plné míře informována o použití tohoto slova a přijala jej bez pocitu morální újmy. Pokud toto slovo viděl někdo jiný, než ona, jedná se o odborný termín staršího významu označující člověka trpícího lehkou mentální retardací, jedná se o jedince s IQ v rozmezí 50-69. V tomto případě to však bylo myšleno s nadsázkou, jelikož nikdo, koho znám, netrpí debilitou. Ovšem urážlivé toto slovo není, neb se jedná o odborný termín.

    Závěrem bych chtěl vznést požadavek na smírné vyřešení tohoto sporu dohodou, kdy mi znovu obnovíte možnost komunikace ve hře, zatímco já přehlédnu vaše diskriminační projevy a pochybení v interních pravidlech hry, které nejsou správně logicky strukturované, jakožto normativní právní akty s nižší právní silou, které by měly být zároveň v souladu a neodporovat si s akty s vyšší právní silou. Vaše interní právní předpisy totiž mohou být zrušeny normativním aktem vyššího stupně právní sily. Za kladné vyřešení této žádosti vám srdečně děkuji.

    S přáním hezkého dne,
    Tomáš Krutílek

    • Klidně si stěžuj, nám je to jedno. Jsme tu od toho, aby se ve hře dodržovala pravidla, to jest, aby se tam mluvilo slušně a nedělala se seznamka a další věci. Pokud něco takového hráč v chatu má, jsme oprávněni udělit ban. Ty si takové věci v chatu měl, proto si byl zabanován. Ten ban ti zůstane. Pokud se ti to nelíbí, můžeš si stěžovat na vedení hry. Dost ale pochybuji, že budou řešit hráče, který má v chatu věci, které ve hře nemají co dělat. Kdybys to napsal trochu jinak, dalo by se nad změnou banu uvažovat, ale když použiješ větu tak jak si ji napsal ty, tak ne. Jako seznamku to bral i hráč, který tě nahlásil. A je jedno komu si nadával. Jestli sestře, nebo někomu cizímu.

 • Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda je legálně možné:
  1) pořádat ve svém domě aukce
  2) umožnit přístup na můj účet kamarádovi/kamarádce, kdybych náhodou nestíhal denní rutinu
  3) zda-li je možné vlastnit více postav.
  Chtěl bych ještě dodat, že jsou to jen mé nápady, tak ať neprovozuji něco, za co bych mohl být potrestán, indiansef.

  • 1) Ano
   2)Pokud ti kamarád účet ukradne, změní si tam heslo, nebo ho řekne ještě někomu dalšímu – o účet nenávratně přijdeš. Stává se to bohužel dost často.
   3) Ano

 • Dostal som plný ban na účte Nechut8 s tým ab ho zatiaľ neokradol. Tak sa len chcem spýtať čo musím spraviť pre to aby som ho získal späť. Ja som naozaj nič zle neurobil. Dobre možno chyba že som dal dvom osobám heslo, ktoré by mi v živote nič neukradli. Dal som im ho iba z istého dôvodu.. Veď naozaj nič zle nerobím.. Správam sa slušne, pomáham si navzájom so všetkými.. Jediné čo chcem je aby sa našla nejaká cesta, ktorá by ma doviedla k tomu, že dostanem späť ten účet, aspoň kebyže viem kto to bol, alebo keby sa tam nejako dal zmeniť účet / heslo. ďakujem za pomoc.

  • Pokud ti nejde změnit heslo přes email, tak máš smůlu. Díky tomu, že si to heslo dal více lidem je problém s ověřením a postava nijak vrátit nelze.

 • tohle mi poslal moderátor pppaaavvveeelll odvolejte ho prosím, radí mi úplné nesmysly

  Příloha

  • Odvolávat se nebude. Laskavě si uvědom, že mluvíš s dospělou osobou. Něco jako úcta ke staršímu vám ve hře vůbec nic neříká. Pak se nemůžete divit, že s vámi podle toho jednáme taky. Až se začnete chovat slušně, pak tu můžeme řešit nějaké sundávání uniforem.

  • Já jsem jen reagoval na tvou sz. viz příloha. Tak jak ty jednáš se mnou, já budu jednat s tebou.

   Příloha

   • K té sz – asi si dost pleteš lektvary…. lektvar 1 je na 2-3* ryby, rozhodně ne na 5* . To už bys při svém levelu vědět mohl.

    • používal jsem fialový lektvar jo a jako moderátoři byste měli řešit , že nefungují lektvary

     • My s lektvary nemáme nic společného. Trošku si nás pleteš s vývojáři. Ty si tu psal o lektvaru 1 a to je modrý. Ani jeden z lektvarů ti ale nedá 100= jistotu, že tu 5* chytíš. Je to prostě o náhodě.

    • fungují modré lektvary i na 4* včera jsem měl štěstí a za lektvar jsem jich ulovil asi 3, ale problém je bichir

 • Dobrý den, potřebuji vědět jak dlouho potrvá ban na účtu Saltax, předpokládám, že jsem ban dostal za vulgarismus po té, co jsem omylem vyslovil jedno slovo… Mohu se zeptat na jak tento ban je a za co vlastně byl udělen? Děkuji – Saltax

   • Omluvte mě? Na Fishao jsem přišel asi na 20 minut. Tedy, není možné, že by můj účet byl napaden záměrně, aby nějaký hráč nedostal ban? Je možné tento ban nějak redukovat a zkrátit? Děkuji.

    • Přibližně před hodinou si přijal od jiné hráčky věci z kradené postavy, které si následně dalších asi tak 30 minut rozprodával. Takže mi tu nevykládej, že si ve hře 20 minut. To bys ty věci musel buď přijmout, nebo je pak prodávat. Tak tu nehraj divadlo, že nic nevíš. Nebo tě necháme zkontrolovat s tou ukradenou postavou. A v případě že zjistíme, že si na ní před hodinou byl, dostaneš i ip ban a už si nezahraješ nikde.

     • Proto jsem položil otázku, jestli mi na účet někdo nemohl vlézt, ale dobře, příště bych jen prosil o vstřícnější přístup. Děkuji to je vše, hezký den.

     • Kdyby ti někdo vlezl na postavu, ukázalo by ti to, že si přihlášen někde jinde. Taková tabulka přehlédnout opravdu nejde.

    • v roce 2016 jsem měl bezdůvodně full ban na rok a taky nevím proč. exmoderátor camel říkal, žejsem někomu půjčil postavu, ale to bych nikdy neudělal

     • Pokud si měl ban za toto, tak to bylo ověřeno. Bezdůvodně bany nedáváme.

 • Dobrý den.Já jsem dostal ban na rok za malou krádež kterou lituji.A na webu http://www.fishao.cz/pravidla/ Je napsáno když krádež není napravena tak ban je napořád.Já jsem ti veci chtel vrátit ale nemužu protože mám ban.Co ted? Dekuji za odpoved

 • Dobrý den, dnes jsem se bavil s moderátorem Pavlem o herních banech. Poslal mě, abych se podíval na web, za co dostat ban, a na jak dlouho dostanu ban. Nikde jsem nic nenašel. Tak se zeptám tady. smile
  Je možné za spam dostat ban na rok?
  Co nesmím ve zprávách psát aby to nebylo bráno jako spam a nedostal jsem varování?
  Předem díky za odpovědi.. ^^

 • Chtěl bych se zeptat jestli se dá nějak zrušit overwatch ban když nic nepoužívám a ještě za kdy mi zruší vac? Namě MTK

 • dobry den chci se zeptat.
  když najedu na fishao.com tak se mi neukaze nic na prihlaseni a ukaze se mi jen ta modra tapeta z téma rybama. naposeledy kdyz jsem hrala tak se mi zobrazila bila stranka s vykricnikem uvnitř od te doby se nemuzu prihlasit. me 3 učty = 1.vally999cz 2.=calvinklein 3.=hugoboss1

  • Dnes ti vypršel. Počítej ale s tím, že jednou někoho okradeš, nebo podvedeš a máš ho bez varování zpět.

 • Ahoj, mal som IP ban na rok a nešla mi stránka pred pár dňami mi skončil ban (skúšal som hrať v škole) prišiel som domov že si idem konečne zahrať ale stránka mi stále nejde môžem vedieť prečo ? sad

 • Dobrej den už by ste mě mohli odbanovat ne? Myslím že 2 měsíce je dost dlhá doba za takovou malou krádež

 • Dobrý den.
  Chci se zeptat, zda mohu dát synovi běžky a on mi za to dá nějaké jeho vybavení? Nedostaneme za to ban za přeposílání věcí? Nikdo nebude nikoho hlásit za krádež.
  Děkuji za odpověď

 • Dobrý den chtěl bych se zeptat jak je na tom ban na učtě pepe322, měl by to bít ban za nějaké překupovaní neo hackovaní učtu… už si přesně nepamatuji o co šlo, ale jde o to že bych se chtěl ke kře Fishao vratít a chci se zeptat jestli učet pepe322 je už odbanovan ( myslím že to byl uplný ban ) a jestli by to tedy šlo tak bych poprosil přihlašovací udaje, protože mi ten učet ukradli… Mohu poskytnout email díky kterému sem si kdy si tento učet registroval, díky za odpověď byl bych rad kdyby se našla nějaká možnost smile

  • Na té postavě ban skončil před 4 měsíci. Po takové době vracet postava nelze. Pokud k ní nevíš heslo, máš smůlu.

 • Dobrý den toto nieje nic zle ani nic o ban ani nic take ale chcela som sa opytat či je ešte niekde taka jaskyna ako v riu

 • Ahojte. Mohli by ste mi ten ban už vimazať tych 15 dní ja sa fakt nudím na počítači prosím tých 15 dní by ste mi mohly odpusti …. a ak by som sa dopustil k dalšiemu činu tak by ste my ho predĺžily o 15 dní naviac … VEĽMI VÁS PROSÍM

 • AHOJ, předem bych se chtěla omluvit , že to nesouvisí s tématem ban , ale nenašla jsem jiný web , kde bych vás mohla kontaktovat . Jde o to , že mi na Fishau nefungují šipky a ani awsd , tím padem nemužu chytat ani ryby .Když na šipky klikám tak postavička nereaguje a nebo si jde kam chce a pak nejde zastavit . A nebo když na šipky neklikám vůbec tak postava chodí i tak , ale v mém pc chyba není ,protože v jiných hrách mi šipky fungují . Prosím poradte mi co s tím . Předem děkuji

 • Ja som to nepísal unknw Možno to bol kamoš ktorý vie moje heslo a niekedy si zahrá na mojom učte aj jeho fishao moc bavilo musel to byť on

  • I kdyby to byla pravda,nic se nemění a za svůj účet si zodpovídáš sám, takže je to stejně tvoje chyba.

 • Prosím moc keby ste ma nemohli odblokovať..Ja tie fishdolare všetky vrátim a ospravedlím sa ja som to mal rozohrané level 122 a neviete ake je to ked hrate niečo čo vás baví a nemôžte to hrať rok..urobim všetko prosim sad

  • Za ty tvé vulgarity na jedné z tvých postav, ten účet nebudeš mít odbanovaný nikdy. A nechtěj abych tady ten tvůj obsah chatu zveřejnil. Ještě jednou se to bude opakovat, tak dostaneš IP ban.

 • Ehm, toto je mod? Bol ku mne hrubý a drzý. Ten by mal ísť preč jak Andariel!

  Příloha

    • Ještě jednou tu budeš psát takto a zařídím ti tu ip ban! Nikdo tu na takové řeči nemá náladu.

     • Heh, niečo som si všimol. Keď niekto napíše niečo vulgárne tak to nepovolíte. Ale keď niečo také napíšem ja ( vulgárny človek ) tak to logicky povolíte, aby ste ma mohli zdisovať.

     • A jak ty můžeš vědět co nepovolíme, když se ti to neukazuje? Nikdo tady poslední dobou nic podobného tomu co si psal ty nepsal, takže nebylo co schvalovat.

 • ahoj, chcem sa len spýtať ohľadom spamu. keď napíšem (nie!!!!!!!!…) tak to je spam. ak ale napíšem verejnú správu s maximálnym počtom znakov, bez stovky výkričníkov a pod, je to považované za spam?

  príklad:
  (predám vianočnú stenu, ryby,
  kúpim jednoduchú pohovku,
  zlatý stolík, pirátsku postel
  a lampu. za wiki ceny!)

 • Zdravím chtěl bych se zeptat na to kdy mi bude odblokován účet.
  A na to proč jsem dostal prodloužení BANu když někteří moji známý dostali BAN za totožnou věc a dostali unBAN za rok.

   • BAN jako Ban a co jsem četl tak za můj důvod je BAN roční tudíž nechápu na jakém základě se tu někdo rozhodl to prodlužovat.

     • Jo aha takže protože jsem tady „vedení“ nepohodlný tak mám jiné podmínky Tak to už to chápu rofl

     • Pokud se ti něco nelíbí, řeš si to jinde. Třeba přes fórum hry. Máš stejné podmínky, jako každej jinej.

     • Očividně stejné podmínky nemám podle toho co jsi napsala. )))

     • Nevím co sis četl,ale upřesním to. U zlodějů jako si ty se bany prodlužují. Takže můžeš být v klidu, nejsi v tom sám. Je vás víc. A ohánět se tu tabulkou, která je stará 3 roky se nemusíš, některé věci z ní už dávno neplatí.

   • Né že bych chtěl nějak rýpat nebo takhle jen se mi to zdá přehnané.. Kord když jsem se tu dočetl něco jiného..

    Příloha

 • Chápete nič som nespravila bola som len nový užívateľ FISHAO a dakto len chcel dať len tak BAN a ja som ho schytala chápete tomu no ja nie ach jaj sad

  • Až pošleš normální komentář tak ti ho schválíme. Na ty tvé nesmysly co sem píšeš už nikdo zvědavý není.

  • Nikdo nedostává ban jen tak. Něco si provést musel. Když mi napíšeš jméno postavy, klidně se ti na to podívám.

 • ahoj, chci se zeptat za jak dlouho skončí chat / SZ na účtu 121renik ? vím že to není můj účet ptám se ze vzteku protože kvůli vám se ani nedozvím kdy vyjde další video >sad

     • no přece tak, že musíte vědět když youtuberce dáváte ban tak musíte vědět kdy vyjde další video jsem na vás tak naštvaný a P.S: přece víte že mám nadpřirozené schopnosti a nebojím se je použít proti vám (angry)

     • Tak to se tedy pleteš. O jejích videích nic nevíme. Nejsme tu od toho, aby jsme ti je hlídali. Jsme tu od toho, aby se ve hře neporušovala pravidla. Takže si to zjisti laskavě nějak sám.

     • ale víš o tom že mám nadpřirozené schopnosti!!! já se nebojím zjevit se u tebe doma a odbanovat ji! a nepřej si abych se tam opravdu zjevil!

     • Tak to by snad stačilo, ne? Nikdo tu na ty tvoje nesmysly není zvědavý. Ještě jednou sem napíšeš příspěvek, který se netýká hry , nebo ještě jednou budeš někomu vyhrožovat, a nebudeš už mít umožněno více sem psát.

  • Nedíváme se jestli hráč má nebo nemá zapnutou výbavu, pokud si ban zaslouží, dostane ho hned.

     • já jsem ještě takto blbě načasovaný ban nedostal, jen tak se vás ptám smile ale kdyby jste měli potrestat hodně bohatého tak by měl furt zaplou výbavu a vy byste mu nemohli dát ban laugh

     • Hráč který do hry investuje hodně peněz, se chová tak, aby plný ban nedostal a o své investice tak nepřišel, protože i platící hráč plný ban dostat může.

  • Stačí se zeptat jednou, nemusíš to tu spamovat několikrát. Pokud nevíš email, máš smůlu. Bez něj se do hry nedostaneš.

 • Můžu se zeptat kdy končí ban na AnimalLover98? Tu zprávu jsem omylem smazala. Vlastně se chci i omluvit, s kamarádkou jsme si dělaly srandu z jedné věci s blitím, nemělo vám to přidělat práci sorry dash laugh

  • Máš ho ještě na 5 hodin. Příště takové věci ve hře nepiš. Nemají s hrou nic společného. A hráčům, co to četli to asi tak vtipné nepřišlo, když tě za to hlásili.

   • Dobře, příště si dám pozor na to co píšu, teď když si čtu ten chat tak nechápu jak jsem z toho včera mohla mít záchvat smíchu xd To je tak když už i holky mají takový smysl pro humor xd Přeji pěkný zbytek dne smile

 • Zdravím, nemohl by někdo z moderátorů pomoc nějaké hráčce na forum (záložka Ban)?
  Někdo někomu vyhrožoval smrtí.

 • Zdravím, před chvílí jsem se zučastnila akce Nožovec černý- umístila jsem se na 1. místě a měla jsem dostat 13 mincí. Mince se nepřipsaly. Je možné tuto chybu hry napravit? Děkuji.
  Rybarka789

  • Musíš se obrátit na oficiální fórum hry, my jako moderátoři nemáme možnost nějak zasahovat do hry a popřípadě opravovat chyby.

 • A prečo ste mne nepovolili komentár, kde som sa pýtal, kedy začala a skončila Valkyra s moderátorstvom?

  • A proč bych ti ho měla povolovat, když odpověď neznám a nikdo jiný tu momentálně není? Tak to snad nechám někomu, kdo to vědět bude ne?

  • Tak za prvé toho hráče stačí nahlásit jen ve hře. Jak v ní někdo z nás bude, hlášení pořešíme. A za druhé, co tam dodat nějaký důkaz? V chatu ten hráč nic nemá.

  • Ty komentáře ti musíme schválit, aby je bylo vidět. Když tu nejsme, schválit je nemůžeme. Takže piš vše jen jednou a ne 3x. Jak tu někdo budeme, ozveme se ti.

 • Ludia, kazdý čo sa stažuje na bany,mám pre Vás jednu radu: Chodte na servery, kde je málo ľudí a tým je aj menšia šanca na to, že Vám začne niekto nadávať a vy zase jemu a tak sa vyhnete zbytočným banom smile

  • Díky, že ses ozval. Mám ověřeno, že se jedná o jednu a tu samou osobu, takže pohádky o tom, že si bratranec, si laskavě nech od cesty pro někoho jiného. A pokud trpíš rozdvojenou osobností, že si nepamatuješ, že na jedné postavě někoho okradeš a pošleš si to na druhou, tak si zajdi k dr… prý se to dá léčit. Ten ban ti na těch postavách za krádeže zůstane, tak se s tím smiř.

 • Ja som to vazne nevedel ze su to ukradnute veci odkial som to mal vediet
  A dal som do tej hry peniaze. A nechcem o to prist.Ja tie veci vrarim.

   • No tak mi vratite pekne peniaze.
    Lebo aj toto je vlasnte okradnutie ja som nic neurobil a dali ste mi ban
    Tak ma odbanujte a ja tie veci vratim.

    • My ti nic vracet nemusíme. Nic jsme neukradli. Pouze jsme potrestali zloděje a příjemce ukradených věcí.
     Pořád se tu oháníš tím, že ty nic, vše bratranec. Ale nikdo tě nenutil ty věci si od něj brát. A za další, proč se nám neozve on sám?

     • Ok tak on za sa vam ozve a vsetko vam vysvetli.Aspon dufam.
      Ja mu zavolam a on to tu nieko vysvetly.
      Ale vy my aj tak nemozte dat ban bezdvodne.

     • Ty ho nemáš bezdůvodně. Ty si přijal kradené věci. A pokud se zjistí, že si tu lhal a ty postavy jsou tvé, tak počítej s tím, že tě pošleme na ip ban.

 • Prepacte ale ja ked odoslem tak mne to nic neukaze tak som si myslel ze sa to neodoslalo.
  Ale ja som nevedel ze su to kradnute veci mne to poslal bratranec.
  Ja to kludne vratim ked mi to odbanujete prosim ja som poctivi hrac kupil som si aj lucky raft.
  Za realne peniaze prosim ja tie veci aj vratim ja som nevedel ze to je kradnute.
  Prosim odbanujte mi ten ucet ja to vratim.Prosim

  • Nemusíš nám to tu spamovat. Jak tu někdo budeme, odpovíme. Nesedíme tu celý den. Přijal si kradené věci.

 • Omlouvám se že píšu tady, ale nechce se mi načíst forum, omylem jsem asi před týdnem v Mystic desert klikl na Setha a dal mu 5 fishmincí za minut v pyramidě, což jsem nechtěl, chodím tam každý den a stuckuju si čas, jelikož k tomu šetřím na f prut a chtěl jsem se zeptat jestli by nešlo mi těch 5 fish mincí vrátit a s tím vrátit těch 5 minut z pyramidy na těch mi moc nezáleží když už tam mám asi přes 300 minut.

 • Tak tenhle to nebyl. Nevěděl jsem ani jak vypadají moderátoři. Takže jsem mu uvěřil. Takže se omlouvám.

  • Aspoň už víš, jak moderátoři ve hře vypadají. Ti, kdo tvrdí, že jsou moderátoři nebo administrátoři hry a nemají uniformu, lžou.

 • K tomu, jak jsem řekl že moderátoři jsou povedení. Tak mi jedn kluk přemlouval ať mu půjčím běžky. Když jsaem mu řekl ne začal mi sprosťe nadávat. Než jsem ho stihl nahlásit odešel. Po chvilí se oběvil kousek ode mě admin. Slušně jsem se ho zeptal jestli je admin nebo kde účes sehnal. Řekl že je admin. Když jsem ho požádal aby nahlasil toho kluka, ignoroval mě.

 • Jako to se řeší přezdívky? Já kolikrát narazil na podobné přezdívky a nikdo s tím nic nedělá?? Jste moderátoři roku. Oprvdu. Nechcete hrníček s nejlepším moderátorem roku??

  • Pokud ve hře narazíš na nick, který ti přijde nevhodný, hráče nahlas.
   Nemístné poznámky si nech od cesty, nejsme povinni ti vůbec odpovídat.

  • PercyJackson001 udělej to tak.. hráče neblokuj a nahlaš ho, pak udělej screeny ať máš důkaz a nemusíš se ptát nějakých moderatoru, oni se ti ozvou sami.. Opravdu maličkost tohle, pokud máš ban zbytečně,tak bohužel.. taková je „“HRA““

    • Já nedostal a nemám proč, ale všiml jsem si, že má on. Trochu níže, když půjdete.. tak tam se ptal smile

     • Když mi sem napíše svůj herní nick, můžu se podívat.

     • Má to napsané kousek níže smile PercyJackson001 .. Neznám ho, ale když píše o vás tak. smile

     • Co, když je offline? Jen mě to zajímalo.. a on se určitě ozve.. Jen mě to zajímalo smile Kdyby mi nenapsal pod komentář nějakou větu, tak tady vůbec nejsem laugh smile

 • Ještě mi přijde dost neprofesionální přístup, že když nahlásím hráče a MODERÁTORA pppaaavvveeelll, že mi na nahlášení sám odpoví a dá mi varování za bezdůvodné nahlášení laugh To jsou tedy moderátoři nepostižitelní a můžou si rozdávat bany jak chtějí a rozhodovat sami o svojí vinně nebo nevinně? Přijde Vám tohle fér?

  • Ty hlášení dělá vždy moderátor, který zrovna má čas a věnuje ho hře. Nemůžeme tu všichni být 24 hodin denně a přehazovat si mezi sebou hlášení, tak, jak se to zrovna vám hráčům bude hodit. Takže naposledy. Dával si do hry odkaz, který tam neměl co dělat. Tak si za to byl potrestán 1 hodinou banu. Stejně jako každý jiný hráč. Když už se ti to nelíbilo, měl si se ozvat jinam, jak ti Lucka radila. Místo toho si bezdůvodně nahlásil jiného hráče, takže si opět jako každý jiný hráč dostal varování. Až budeš hlásit někoho právem, budeme to řešit jinak.
   A než se tu zase začneš ohánět tím, že tvůj odkaz byl neškodný, tak se zamysli nad tím o čem tato hra je. Představ si, jak by to tu vypadalo, kdyby tu jeden posílal odkaz o vaření, další o autech, zvířatech a nevím o čem ještě….

  • Lynx nemohou rozdávat bany jen tak, musí mít důkaz.. Pak se prověřuji důkazy a je to na světě.. a neboj se i moderátor měl ban smile

   • Myslím, že už tu bylo dostatečně vysvětleno, z jakého důvodu byl ban na hodinu udělen. Dál to není třeba pitvat.

 • PercyJackson001 Na jak dlouho mám ban? A proč si nemůže hráč blokovat jen hráče který ho obtěžoval atd.? Děkuji za odpověď.

 • Absolutně jsem neporušil pravidla hry, nahlašuji hráče a rádoby správce pppaaavvveeelll za udělení nesprávného a neoprávněného banu. To, že jsem měl zkopírovaný odkaz webové stránky, opakuji slušné, a týkající se českých zákonů (zakonyprolidi.cz) není důvodem k udělení banu. Svědčí to o naprosté neprofesionalitě správce a hlavní arbitři hry by se měli zamyslet nad tím, komu udělují právo rozhodovat o udělování banů. V případě nepříslušnosti této zprávy ke komu bude doručena, prosím o zpětnou vazbu a odkaz na člověka, který má právo tuto stížnost řešit. S pozdravem lynx

  • Nevím o tom, že by byl ve hře nějaký správce. My jsme moderátoři, ne správci. Ten ban si dostal za to, že ten tvůj odkaz nemá s hrou vůbec nic společného a tudíž ve hře nemá co dělat.

   • Kostko, chytej si za slovo někoho jiného. Správce a moderátor je ve své podstatě to samé. Od teď nahlašuji každého, kdo napíše něco co nemá se hrou nic společného. Chci dostat kontakt na člověka, který má na starosti MODERÁTORY, prosím o sdělení.

    • Jak chci??? Takhle se vyjadřují a něčeho dožadují tříleté děti! Když ho chceš, tak si ho sežeň není to naše práce.

     • Přečti si konec věty: „prosím o sdělení“. Chápu, že Ti dochází argumenty, ale urážkami se akorát shazuješ. Však si kontakt sháním, přes moderátory. Ti přeci mají mnohem blíže do tajů hry než obyčejní hráči jako já. Vidím ale, že ochotou, znalostmi a zkušenostmi příliš neoplýváš. Jak níže píše luciekaa, Pořeším si to přes oficiální fórum hry.

     • Nějak mi nedochází smysl toho co si udělal. Lucka ti poradila, co máš udělat – že se máš ozvat na fórum hry a ty si přesto neposlechl a bezdůvodně hlásil. Tak se pak nediv, že ti za to přišlo varování. Jiné kontakty jak fórum nemáme ani my, takže ti je nemůžeme napsat.

    • Ve své podstatě je správce ten, který hru spravuje, tedy se stará o její funkčnost.
     Moderátoři mají na starost pořádek ve hře mezi hráči (řeší hlášení), samozřejmě v rámci možností.
     Na „vyšší“ moderátory je možno se obrátit na oficiálním fóru hry.

   • Děkuji,měl jsem za to že to bylo trošku dřív,něco kolem 16-19.8.,ale nevadí,to už si počkám laugh

    • Zase zdravím,když sem odcházel upgradoval sem strom,měl 5fc,přišel sem a mam 11,v záznamech mam napsáno výherní cena laugh Nevíte za co sem to dostal? Jinak nic proti tomu nemam laugh

     • To nevíme. Pokud máš v záznamu výherní cena, tak si asi vyhrál v nějaké akci.

 • Prosím dostane hráčka Kralicek907 Ban? Predával som klub s monster návnadou a napisala mi že chce najskor lídra klubu tak som jej ho dal a nechcela mi dať tie peniaze tak naschvál vymazala ten klub sad a ja nemam z toho níč

 • Kostko,ty jsi na tom asi hodně špatně,co?! http://prntscr.com/jtd574 Ty někomu říkej že neumí psát.Kdyžtak se to píše: Ty se prostě neponaučíš,co?* Tak si to prosím pamatuj jako nějaké cizí slovíčko..přeji krásný den,jdu na superstár,ale ty už jsi pro mně superstar ve psaní.

  • Jediné, co má Kostka ve větě špatně, je ta chybějící čárka před „co“. Otazník za větou není třeba, když je to v podstatě jen řečnická otázka, konstatování skutečnosti.
   Než začneš někoho poučovat o významu slov, ten význam si zjisti. Můžu ti poslat odkaz, kde hledat.
   Užij si Superstar.

   • Vždyt jste uplně dementní ! Na píču modi i lidi ! A žádný prominte,že to takle musím říct,ono to tak je a říkají to všichni !! Arogantní matlalové co jen kurví hru ostatním .. když tu byla mari,valkyra,bona,to bylo jiné,dementi skurvení !

    • Na to, kolik ti je máš teda opravdu vybranej slovník. Tobě by měli doma zakázat internet, nařezat ti pořádně na prdel a naučit tě, jak se máš chovat k ostatním a mluvit slušně. Naše babička na to měla skvělou metodu – za každé sprosté slovo vyplachovala hubu mýdlem, možná by to na tebe doma měli taky zkoušet. A pokud vím, zrovna s tebou byl problém vždycky, takže si bany dostával už dřív, tak nevím, co tu meleš.

     • Upřímně? Opravdu se ta hra zhoršila.. Dříve (před 3 roky?) byla o dost lepší. 1. Nebylo všechno tak drahé – chápu vy za to nemůžete, ale je to vývoj hry. Za 2. moderátoři byli zcela jiní.. byli ochotní, a bavili se se všema. Dnes to je takové že moderátoři ti dají ban klidně na týden 2x po sobě za úplnou blbost a potom ještě vyhrožují.. Dle mě by to mělo být tak, že moderátoři by měli dávat bany, ale ne tak že za každou blbost a jenom fakt těm nerdům co za každou cenu budou hledat něco jak vás v uvozkovkách obejít. 😉 Zkuste taky jednou dát na komunitu a trochu se změnit protože opravdu někdy je to fakt děs.

     • O tom že dáváme bany za blbost nic nevím. Za to vím, že byla doba, kdy se dostal ban na měsíc i za normální pozdrav. Takže osobně si myslím, že ta doba se teď dost zlepšila. Ale je mi jasný, že ne každý může souhlasit. Ono když někdo neustále porušuje pravidla a je za to potrestán, tak souhlasit jistě nebude smile

     • Přesne! Vy píče! Ten kluk má pravdu! Dosráli ste hru! Neumíte se chovat!

     • Kdybys alespoň psal pod svým pravým jménem. Že ti není hanba, nadávat a ještě se přitom schovávat pod jiné. Když si potřeboval, byli jsme ti dobří , co. Jen pro info, jsme jen moderátoři, těžko ve hře můžeme něco jak píšeš dosrat. Na to tam mají jiné pány.

    • A ty se nauč se slušně chovat. Zároveň prosím moderátory, jestli by se nedala ta komunita tady trochu změnit, stala se mi včera ve hře taková příhoda. Jsem tak 3 dny po tzv. pubertální depce a ostatních problémech. A co vidím? Ještě jsem byla trochu vyšinutá takže logicky, že když přijdu do hry a začne mi nějaký trolling účet nadávat ,,jsi k ničemu“ ,,zasebevraždi se“, tak jsem se logicky možná ještě rozbrečela, ale u mě to nic není já se můžu odpojit od hry a jít si tu svoje bláznivé nálady srovnat někam jinam. Jenže já tady píšu spíš o tom, že spusta hráčů si dělá s fishaa místo na trollení, nebo si tam prostě chodí vybít vztek, Já si po těch 3 dnech šla trochu zachytat a už se konečně uklidnit, ale místo toho jsem se spíš ještě trochu víc zneklidnila. To jsou důvody proč se mi nelíbí komunita ve hře a proč nejspíš opustím hru. Jinak doufám že hra bude existovat ještě za 4,5 roku protože to budu mít 18 a možná bych zkusila tu roli moderátora a trochu pořešila tu komunitu, je mi líto co se ve hře děje sad Díky za přečtení smile

     • Ani ne nápravu, nechci vám nějak lézt do práce, ale třeba po 3 trolling účtech už bych dávala IP ban a celkově se mi moc nelíbí ta komunita takhle. Když se tak dívám na tu komunitu ve hře dost často si všímám vyšších úrovní např. lvl 165 jak se vyvyšují a dělají ze sebe největší borce třeba před levely 7, ano, těch hráčů je mi líto protože jeden hráč level 8 hraje teprve 5 hodin chtěl poradit s obchodováním a nějaký level 160,který hraním strávil 2000 hodin tam na něj vyjel a dělal z něj největšího osla, ale ne nějak nevhodně takže ban za to zkrátka dostat nemohl, např. tohle mě v komunitě kromě těch trolling účtů dost mrzí a mám takový návrh, že kdybych byla moderátorkou za tohle “zvyšování si ega“ na nižších levelech bych dávala varování, a po opakování už hodinové nebo denní chat/sz bany, asi by mě brzo vyhodili za neoprávněné banování ale opravdu by za tohle podle mě měli být bany. Asi tak, jinak dk za odpověď

     • IP bany se dávají za vážné prohřešky, což „trollení“ není. Navíc je mohou udělit pouze administrátoři hry, těch není mnoho.
      Jak se kdo ke komu chová, se bohužel ovlivnit taky nedá. Všechno je to o lidech a jejich přístupu.
      I tak dáváme varování a bany podle spousty hráčů neprávem, protože oni přece nic…

     • ,,Neprávem“, to bych možná mohla pochopit, pamatuji si jak jsem asi před rokem (mám více účtů a mezitím akorát odešla Mari a přišla bezzubka) blbla s kámoškou u chytání a svůj prut nazvala ,,zhuleným“, tenkrát jsem dostala chat/sz myslím na hodinu,důvod byl ,,tohle do hry nepatří“ a ano nepatřilo, ale i tak mi to docela vadilo, jenže jsem nechtěla problémy a tak jsem prostě mlčela, ale někteří hráči prostě nemlčí a jdou sem se vším vztekem a všemi sprostými slovy která se za svůj život naučili nadávat a obhajovat se. Občas je prostě lepší mlčet, možná že tím to nakonec celé je..a pak nejsou bany za věci za které by měli být, asi tak.

 • Dobrý den, chtěl bych se zeptat do kdy mám ban na účtě domik_verbitski (na chat) kdybyste se ptali proč tak proto, protože se mi ta zpráva automaticky smazala a v záznamu zpráv nic není
  děkuji smile

 • Mám dotaz – plánuji s mými kamarády z webu a případně ostatními (klidně i s vámi)udělat ku příležitosti mých 14. narozenin jakousi oslavu v takové podobě, že společně půjdeme všichni na výlov 4*. Vím, že oslavy jsou zakázány, ale co když to bude oslava formou rybaření? Díky za odpověď. smile

  • + ještě jeden dotaz – když mám kamaráda na nižším levelu, můžu mu věci dávat zadarmo skrz obchod (samozřejmě za předpokladu, že nejsem ťululum a nebudu ho nahlašovat, ale nebojte, jsem normální)? Ráda bych mu pomohla abychom mohli navštěvovat stejné lokace. Díky za odpověď. smile

 • ahoj prosím nevim co se stalo ale ja jdu na fishao a najednou se mi tam obevi ze jsem prihlasena nekde jinde jdu tam znova a je to dibry co se mi s tim tsalo?

 • Vím, že s tímhle nelze nic dělat, ale poslední dva týdny mi neustále nějaké trolling účty píšou sz, že jsem lesba apod. každý den mi přijdou tři takové sz, takže to není náhoda a někdo už to podle mě dělá schválně. Už chodím jen do oblastí kam už chodí jen ,,zkušenější hráči“ takže nějaký troll si nebude dělat lvl 80 aby mě mohl všude otravovat. Ta sz mi došla v riu v laketown a na pláži asi nejvíce. Proto se těmto oblastem už vyhýbám protože mě samotnou štve. Je mi 12 a sama tyto osobní věci nevím a navíc fishao je hra o rybaření ne nějaká poradna pro partnery atd. To že si občas s moderátorkami nebo s normálními hráčkami pošlu srdičko není důvod aby mě někdo opakovaně říkal ,,lesbičko“ prosím nezjistíte kdo to je? Já se tomu taky pokusím vyhnou jen potřebuji radu a tohle není můj pravý nick ve hře, kdyby jste ho potřebovali napíšu vám. Děkuji za přečtení zároveň prosím o nějakou radu, protože jsem si normálně chytala na turnaj a za minutu mi přišlo několik zpráv od levelu 1 kde se mě ptal ,,jak je ty malá lesbičko“ apod. Znova píšu že to trvá tak 2 týdny a už mě to štve. Toť ode mě vše, přeji hezký zbytek dne.

  • Proč by s tím nešlo nic dělat? Toho hráče, který ti pošle takovou zprávu úplně jednoduše nahlas a do hlášení přilož screen té zprávy jako důkaz.

   • Dobře budu je hlásit a děkuji za radu smile Ovšem mi přijde že vám trolling účty akorát dělají zbytečnou práci protože sotva dáte na jeden ban tak on si hned udělá druhý a už trollí dál, to vám nevadí? Hezký zbytek večera.

 • Ahoj mohl bych se zeptat na jak dlouho má moje kámoška 111111168 ban? Předem děkuji za odpověď…

 • Dobrý deň! Chcela by som sa opýtať, či sa nehľadá nový moderátor…A keby sa hľadal, kde by som to mohla zistiť? (na akej stránke)

 • Tak by mě zajímalo, jak VY můžete napsat že hrajete fér hru, když sami cheatnete postavičku, která chytla jen jednu rybu a čau.. stejně vy jako jiní moderátoři, nemáte žádná práva, ano před 4 lety bylo možné vše, ale když budu mluvit za hráče, kteří hrají aktivně a NECHEATUJOU, tak bych chtěl zmínit i to že při turnajích, kterých jsem se vždy účastnil, vždy jsem viděl podvádění i z vaší strany.. tak mi vysvětlete, jak je možné za prvních 10 vteřin mít 7 ryb chycených, když čas je minimální na 1 rybu cca 5 vteřin, jak je to možné? Už několikrát jsem si toho všimnul a v tomhle hráči mají velikou nechuť, potom ke hře.. a můžu klidně pokračovat.. a to mě mrzí, vy nadržujete jiným a ostatní můžou akorát se zahrabat před svým domem.. a proč to tady cpu? Protože to tady svým způsobem patří smile

  • Kdo cheatuje? Než začneš někoho konkrétně obviňovat, dodej důkazy. Nelze házet všechny hráče (i moderátory) do jednoho pytle.

   • a ten level 120 se nasbírá z jedné ryby a ještě k tomu to byla ostroretka? Kdyby v ten den mě to napadlo to vyfotit, tak to tady máte, to jedno štěstí pro dotyčnou.. a nehazím všechny do jednoho pytle, ale proč tady ponížit jednu osobu, když poslední dobou zasluhujete všichni, když mám dotazy tak je zodpovím a ne smažu i z přátel, máte to tady i napsané.. To mám větší spolehnutí u zahraničních.. Já hru přestal hrát 2 roky a znovu jsem se vrátil, hodně jste se změnili vůči každému.. promiňte, ale nejsou tam i malí drzouní ale i dospělí a já píšu za ně za všechny, protože se mi nelibí vaše práce

    • Pořád mluvíš dost obecně, nic konkrétního. Kdo má level 120 s jednou rybou?
     Myslíš, že moderátoři mají povinnost mít kohokoliv v přátelích jen proto, že jsou moderátoři? Ne. Mají právo si přidat a smazat kohokoliv jako kdokoliv jiný.
     Všichni čeští moderátoři jsou k zastižení zde, na otázky se snažíme odpovídat. Pokud něco smažeme, jsou to komentáře, které jsou mimo téma, případně nesmysly a spamy.
     Co teda podle tebe děláme tak strašně špatně?

     • Ten váš exekutor.. o něm se zmiňuji už od rána i vedle něho jsem stal nedávno a viděl jsem to, co ostatní kolem mě a to není cheatování? Já nepsal, že si mě mají nechat v přátelích, ale když jsem napsal.. tak jsem nedostal ani odpověď a smazal si mě z přátel.. Já se nebavím o STRANCE, ale když se jedná ohledně hry, tak se má člověk zeptat VE HŘE (jinak bych se nespojil s MOD. jiných zemí). Jde vidět, jak znáte svá pravidla hry, na fóru jsem nikdy nepsal, kromě krádeži účtu.. Co děláte špatně? doslova házíte, (jak jste psala) všechny do jednoho pytle, když vás někdo požádal o pomoc, tak vaše odpověď byla, jak s kraví řítě vytáhla, nevím tím pádem, proč je tady tolik zbytečných MODERÁTORŮ, Když už jste šli na takový post, tak proto něco dělejte a když vás takhle uráží, vy neumíte je svou inteligenci urážet? Maté na víc a doufám, že se vzchopíte, Jinak se taky i omlouvám za své chování, ale děsně mě to hýbalo s páteří.. a já už musel za všechny hráče, kteří hrají hru fér, se ozvat.. Chci se zeptat, jak bych se dostal k vývojářům?

     • Jako vůbec nechápu co tu řešíš a to už si to čtu poněkolikáté. Tak znovu. Exekutor byl vytvořen pro řešení krádeží – proto se také jmenuje Exekutor. A nebyl nacheatován jak se nás tu snažíš přesvědčit, ale do hry ho hodilo samo vedení. Nic jiného než krádeže neřešil. Takže neměl důvod ti odepisovat. Pokud si teda nebyl zrovna zloděj. Jestli ti to nedochází, tak ve hře se zprávy po 14 dnech mažou. Takže pokud Ex. nebyl za tu dobu ve hře, protože nebyl potřeba, těžko si to taky mohl přečíst. A jedinej kdo nás tu hází do jednoho pytle si ty sám. Ne my. S hráči normálně komunikujeme. Když se ptají na normální věc, odepisujeme. Laskavě si uvědom, že to vše děláme ve svém vlastním volnu a opravdu nemáme v popisu práce odpovídat na každý nesmysl.

    • Mě osobně by třeba zajímalo jak jsme se MY zrovna mohli změnit. 2 roky zpět jsme ani jeden z nás moderátora nedělali, max. Camel zrovna asi začínal. Tak jak můžeš vědět, jaký jsme byli, když si nás ani neznal? Pokud vím v té době tu byli jiní moderátoři. A asi co člověk, to jiná povaha, chování atd….

     • Camel je první a podle mě by měl byt ten hlavní. To maté pravdu, že záleží na povaze,ale máte uniformu a chodíte si s tím, jak nějací páni.. Když ani nedokážete hráčům pomoct. soutěžíte atd. to maté času dost, se dívám.. Jsem zvědavý, kdy mi odpovíte na ty předchozí otázky. Furt se vykrucujete ze všeho.

     • Hlavního moderátora nemáme. To už se tu řešilo. Máme uniformu a chodíme stejně jako každá jiná postavička ve hře…. pokud vím jsou kreslené a těžko se můžou tvářit jinak než ostatní. A kde si byl na tom že nepomáháme? Když stíháme, odepisujeme. Pomáháme hráčům, které ani neznáme s klubovými turnaji – to ti je také málo? Ano, soutěžíme…. když je čas a dobrá akce, nevidím důvod, proč ji nezkusit. Jsem hráč, jako každej jinej. Opravdu nechápu v čem vidíš problém. A stále nevím na jakou otázku neznáš odpověď.

     • a pokud vím to nezabere moc času odpovědět a když jste šli na takový post, tak jste ze vším měli počítat a pokud se snažíte mě napadnout. fajn. smile tím jste u mě definitivně skončili smile žádám nové MODERÁTORY

     • To si myslíš ty. Řekneš si napíšu jednu sz a zeptám se, ale napadlo tě někdy jaké to je, když si to samé řekne za den třeba 50 hráčů? K tomu máš vyřídit x hlášení a taky musíš fungovat doma, v práci atd…. Kdo nezkusí neví. Ještě stále si nenapsal na co si se chtěl zeptat, předpokládám Exekutora, když si původně psal o něm. Nikdo tě nenapadá, normálně ti odpovídám.

     • Jestli máš nějakou depku, tak se z ní jdi vyspat a přestaň tu prudit! A nediv se že pak nemáme čas pomáhat normálním hráčům, když musíme tady na webu řešit tvoje nesmyslné dotazy. Žádej si co chceš! Já si žádám abys nás nechal v klidu pracovat!

     • nenapadáte teď jste narážela na to, jestli jsem nekradl a taky že jsem na všechny stejný, asi těžko.. Co se o vás píše sdělují sem.. Já vím, jaké to je a vím co to obnáší.. jenže jste si zvolila sama cestu MODERÁTORA. No nebyl to jen EXEKUTOR stejně je vám k ničemu, ale psal jsem o nadržovaní jiných hráčů.. a co se týka soutěži, když maté celé vybavení, tak se asi dobře soutěží že?.. vás se nikdo neptal pane Pavle.. Však mužete pracovat, ale poctivě :))) a depku mám jenom z vás.. a nevím, kdo tady měl szban.. a nevím, co mě tady urážíte, že bych se měl z toho vyspat, mám právo říct svůj názor, tak jako vy!!

     • No vzhledem k tomu, že tě zajímal Exekutor, se kterým se řeší jen krádeže, tak mě opravdu nic jiného nenapadlo. A na dotaz jestli se mi soutěží s vybavením dobře ti velmi ráda odpovím…. za 3 dny jsem byla celkem na 20 turnajích a měla jsem se na nich fakt skvěle…. nedali mi ani jednu 5* natož nějakou z těch co bych potřebovala do odznaků. Takže jsem stejně jako jiní hráči vyhodila mince jen tak z okna za nic. Jinak nevím jestli to víš, ale tu výbavu co máme my, si můžeš koupit taky. Vše v obchodě najdeš, stejně jako kterýkoliv jiný hráč.

     • Tak chlapče, ještě jednou někde napíšeš, že nepracujeme poctivě a končíš! Je to křivé, bezdůvodné obvinění a to ti trpět nebudu!!Ty vůbec nevíš co píšeš. To vybavení si musíme na akce koupit úplně stejně jako ty. Toť ode mne vše, s dětmi se nedohaduji a když už, tak na to mám doma svoje.

     • Ano najdu za peníze, vím taky jsem do toho už něco vrazil.. Stále jste mi neodpověděla na co jsem se ptal a napíšu vám to trošku jinak aby jste to pochopili. Jak je možné, že nadržujete jiným hráčům a třeba v soutěží se stane, že máte v tu stejnou chvílí žádnou rybu a hned nahodíte prut stejně, ale ten soupeř má o 7 ryb více a já jen jednu, během pár vteřin, už jste mě pochopili? Nejedná se jen o hráče, ale i o vás MODERÁTORU. Tak Pavle u vás dítě, já nejsem aby bylo jasno, vy nevíte kolik mi je a já nevím váš věk, pokud se děláte chytrého, fajn.. Něco vám totiž napíšu, vy se hleďte svého ať neodejdete úplně, protože já mám důkaz, ale vám je neukážu, ale někomu jinému. Protože vy s takovým chováním a argumentama nemáte co dělat tady jako moderátor. Mám právo podle pravidel, napsat svůj názor a vy mě tady nemáte právo mě vyhrožovat s vyhozením ze hry, protože jsem jen na fóru a ve hře nic špatného nedělám.

     • A můžeš mi vysvětlit jak my přesně nadržujeme? Jestli ti to nedochází, my jsme moderátoři, řešíme hlášení. Nejsme vývojáři, takže těžko můžeme ovlivnit kdo kolik čeho chytí a kdy. Ještě nikdy jsem si nevšimla, že by někdo za stejný čas co tahám jednu rybu vytáhl 7 jiných. Pokud ty ano a máš důkaz, ráda bych ho viděla. Na turnaje chodím často a to od začátku co hraji, ale ničeho takového jsem si ještě nevšimla. Když už jsme měli podezření u někoho že podvádí, poslali jsme ho na prověření.

     • No kdybych v ten den mě to napadlo, tak to sem dám, už jsem to psal Lucience, ale to se netyká turnajů, ale v akcích co byly.. ulovte co nejvíc ryb.. ale dobře příště to screenu a dám vědět, ale teď mě tady úplně někdo jiný vytočil..

     • Ono je jedno čeho se to týká. Jestli akcí, nebo turnajů. My nemáme jak zjistit, že někdo podvádí, když u toho zrovna sami nejsme. Takže to chce příště natočit, nebo nafotit a nahlásit, popř. to poslat sem a my to pošleme na prověření.

  • Přesně. Já si toho nevšimnul. Protože se jich neůčastním. Je to nechtné co dělají naši „povedení“ moderátoři.

   • PercyJackson001: Když tu obviňuješ „povedené“ moderátory, dodej důkazy, co konkrétně dělají špatně.
    Pokud žádné nemáš, přestaň laskavě kohokoliv z čehokoliv obviňovat na základě toho, co „jedna paní povídala“. Díky.

 • Chci se zeptat, když člověk vlastní víc jak jeden účet, je to důvod získat ban? Docela by mě to zajímalo smile

 • Dobrý den, dnes mě napadla jedna věc, proč nezavedete permanentní „ban na obchodování?“. Místo toho že by hráč dostal za podvodné obchody ban na dejme tomu rok. Tak by dostal ban na obchodování navždy?

  • Můžeš zkusit napsat návrh na oficiální fórum hry.
   My s tím nic udělat nemůžeme, nejsme autoři.

 • Dobrý deň. Mohla by som sa opýtať že do kedz bude to údržba serveru lebo raz to tak bolo a nič sa nestalo po tom odpočítavaní no ale teraz už sa mi nedá hrať lebo je ta údržba serveru neviete do kedy ? unknw unknw unknw unknw unknw unknw unknw unknw nechápem raz môžem po tom odpočítavaní hrať a dakedy nie tak do kedy bude tá údržba serveru ????

 • Dobrý den chtěl bych se zeptat prosím kdy mi skončí ban na účtě Pika_Bum
  udělal jsem velikou chybu tak se chci zeptat za jak dlouho mi skončí

 • dobrý den můžu se zeptat proč jsem dostal ban já jsem nic neudělal a pokud ano ozvěte se mi prosím a děkuji předem za zprávu. A7703

 • Zdravim, nechal jsem hrát kámoše na mim PC a najednou mám ban, na jak dlouho to tak bude? nick: OggyCZE

 • Dobrý den, na jak dlouho a za co má hráč Ondrasaurus ban? Už ho má 38minut zrovna jsem s ním chtěla udělat obchod a má ban sad děkuju za odpověď search

  • Nevím proč tě zajímá za co a na jak dlouho ho má. On ví za co. Už jsme mu to tu psali. A 38 minut ho má asi těžko, když už ho má víc jak týden.

   • Ale vážně, nelžu, mám ho v přátelích a jasně mi to ukazuje ,,Před 1hodina český1″ pošlu vám screenshoot

    • Ve hře na 100% nebyl, když má ban už takovou dobu. Spíš se pokusil přihlásit a zjistil že mu to nejde.

     • Ta druhá věta, je pravdivá. Já s tím hráčem prakticky nekomunikuji, jen jsem s ním dělala obchody… Moje chyba, děkuju

 • dobrý den , ukradli mi učet a chcel by som vedet kedy konci ban ?? meno : peko111pe
  diky za pomoc

  • Původní majitel účtu nám oznámil, že mu byl účet odcizen, proto je tam plný ban.

 • dobrý den, kolikáteho mi končí ban? předem děkuji za odpověď! smile (herní jméno – PAULA879)

 • Mám jednu sťažnosť účet na ronaldo8520 mal byť už dávno odblokovaný napísali ste mi v predošlých komentároch 8.10.2017 že za 190dní počítal som to najmenej 5krát a vychádza mi to už 210+ dní sad tak stým niečo robte

 • Dobrý deň, ja už som vám písala-teda nahlásila som hráča menom JAKUB256.Písal mi či chcem 3500fc, ale ja samozrejme viem o čo ide. Tak som ho nahlásila,popísala celú situáciu. Chápem ak máte veľa práce,pretože každý deň mávate tisícky hlásení.Len Vám podávam informáciu,aby si odpykal trest. Takíto hráči tu nemajú,čo robiť.Ďakujem

  • Zpětně to zjistit nejde. A v množství hlášení, která za den jsou, si člověk němůže pamatovat všechny přezdívky.

 • Je trestné ked kúpim nejakému hráčovi fishcoiny (napr. pomocou SMS) a on mi za to zaplati hernou menou ?

 • já jsem si už v říjnu od někoho koupil celý princeznovský set a dostal jsem odznak. Není to trestné? Schválně mi zkontrolujte účet jestli to je pravda smile (můj účet: Thinkin)

  • Kdyby se trestal nákup dekorací od jiných hráčů, nemyslíš, že by tvůrci takové obchody zrušili?

 • čo ved chcel ho kupiť ten typek lebo na nom bol lucky raft tak ja som povedal že za 15k a on že ok tak som mu hol povedal a on sa mi poto vyhražal na fb že ak mi ho nedaš aj s emailom tak ťa nahlasym a ja som povedal že ja ti ho nedam dal som donho 8 eur a on ma nahlasil a vela ludi to chcelo kupiť

 • ja nehovorim o vinimkach ja hovorim ze ti viete pochopit ze ona mi to napisala v sz to lolllll xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a je to BAN neviem preco ste tej hracke nedali ban za spam spam znamena vela pismen za sebou a neviem ci vieteco je to spam = ban smile a nie uplny ban na tyzden ale je to jedno este na kolko ho mam ????????????????????????????????????

  • Nehodlám tu s tebou rozebírat rozhodnutí. Ty si nikde nenapsala, že ti to psala v sz a v chatu ta hráčka nic takového neměla. A i kdyby, to si jako myslíš, že vážně hned za každý spam dáváme chat/ban? To by si ho zrovna ty musela mít několikrát, když ty sama nás neustále spamuješ nesmyslnými zprávami. A za další. Už minimálně 7x si jen během jednoho měsíce varování, že nemáš nesmyslně a bezdůvodně hlásit, dostala, takže proto ten plný ban u tebe. Místo nesmyslného šmírování a posléze i hlášení se příště raději věnuj rybaření. Vyhneš se tím trestům.

 • Okradla mě hráčka luckapeterova11, půjčila jsem jí princeznovské dekorace, ona mi za to půjčila květiny a teď tvrdí, že jsem jí to prodala a nechce to vrátit. Co se s tím dá dělat? Je šance, že se mi dekorace vrátí? sad

 • mali ste mi dat normal ban a nie uplny ban na tyzden je to cudne ked neviete pochopit co je to sz ked mi ta hracka napisala lollllll :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd (spam) = ban
  to mi napisala v sz

  • Za bezdůvodná hlášení mají všichni hráči plný ban, takže nevím, proč ty by si měla být vyjímka.

 • chci se zeptat jestli mohu nahlásit hráče který stojí na kameni v thombani počká až někomu zabere a pak z toho kamene odebehne a všechny to hodí pryč takhle jsem přišel o 5* sad

  • Bezdůvodně už to bylo po několikáté. Naposledy si hlásila hráče za spam lolllll, který v jeho chatu vůbec nebyl. Jako další důvod si tam dala že od tebe něco chtěl koupit, ale odešel. To ale vůbec důvod k hlášení není. Už si byla několikrát varována, že nemáš hlásit nesmysly a přesto je hlásíš.

   • Obávám se že mám IP báň bezdůvodně…klidně se podívejte můj účet : fish12345678904 nic jsem neudělala pouze lovím a píšu si v SZ s přáteli byla bych ráda a prosím o unban ale je to pouze na vás

    • IP ban nemůže zrušit moderátor, ale pouze administrátor hry.
     My nepoznáme, z jakého důvodu mají hráči IP ban.

     • Můžu napsat administrátorovi jako pouhý hráč ?? Jestli ano tak jak prosím smile

     • Nejspíš si ho budeš muset najít ve hře a pak mu poslat normální sz.

 • Nemohl bych dostat unban já vím že jsem se zachoval proti pravidlům , ale neudělal jsem to schválně jen jsem to pravidlo špatně pochopil a navíc hra možná za dva roky končí a já si ji neužiju 😢☹️

 • Mám otázku , když jsem dostal ban na jednu postavu , mohu si založit nový účet že ? Díky za odpověď.

 • Zdravím, píšu podruhé, furt se nemůžu dostat do aquanami, zasekne se mi to na 79%, fishao mam na chromu a na firefoxu se nemůžu do hry připojit vůbec

   • Čože ? aké vyjrádanie ja som nikoho neokradol naozaj ! sad Prosím daj mi ho aspom na 1 mesiac sad Šetrím si na f prut sad Naozaj som nikoho nevykradol sad

    • Ban se ti krátit nebude. Nelži. Máme potvrzeno, že z jedné postavy vyzvídáš hesla jiných hráčů. Pak si na ně vlezeš, jejich věci prodáš Vasilovi a peníze si pomocí kamaráda převedeš k sobě.

 • Vím, že teda jde pouze o tresty, ale nevím kde jinde napsat nebo se spojit s moderátorem, mám problém že se nemůžu připojit do aquayanami, načte se mi to do 79% a pak nic, nejde mi to na žádném serveru.

 • Tyhle hráče už fakt ignorovat nejde! sad když mi někdo do sz napíše 3x denně že mě chce ……. tak nevím jestli se mám bát, že mě otravuje 50 letý pedofil, nebo ýt naštvaná, protože mě spamuje 10 leté děcko, které to slyšelo ve škole, vím že vy za to nemůžete ale už bych takvým hráčům dávala IP bany, které jim patří, protože až se něco fakt stane tak najednou budou všichni zlatíčka, děkuju za přečtení a přeju hezký den, vím že s tím ted otravuju pořád ale už mi to prostě vadí, nikdo po mě nemůže ve hře o rybaření chtít támhleto a psát mi že jsem jeho *****! Klidně vám s tím budu pomáhat ale už at takoví hráči prosím odejdou!

  • Pomáhat nám s tím klidně můžeš a to tak, že hráče nahlásíš a jako důkaz do hlášení přiložíš odkaz na screen té zprávy. Druhá možnost je, že si těch zpráv prostě nebudeš všímat, nebudeš je otvírat a číst ale rovnou mazat.

   • Dobře mám program na screenshoty takže to klidně dělat můžu. Ovšem..není to nebezpečné, přece jenom fishao hrajou malé děti co nemají rozum, kdybych svoji sestřenku nevarovala klidně by začala se seznamkou a mohlo to dojít dál.. fishao jsem začala hrát protože jsem doufala, že když jsou tam akorát nějaké neškodné postavičky co chytají sardinky, že to bude pohoda a většina hráčů ani nebude umět psát, ale mýlila jsem se řekla bych že ted tu lidi spíš víc trollí nebo obtěžujou ostatní, než aby chytali ryby……

    • Každá hra má svá rizika a je jen na rodičích jestli hru nechají své děti hrát. My můžeme akorát trestat hráče, kteří se dopustili prohřešku a přišlo nám na ně hlášení.

 • A ještě něco, co mám dělat když takový „nádhera“ napíše mě laugh mám to ignorovat nebo ho nahlásit, když napíše např. sz laugh

 • zdravím, ted sem dostala ban a nevím proč, asi to je že sem s kamošem psala o tom že sme tlustí a já sem mu napsala že sexem se nejlíp shazuje, ale 6 dní je moc, já sem chodím hrát každý den a potřebuju psat s hráčama v našem klubu, jim radím atd, tak bych chtěla poprosit jestli by to nešlo zrušit, příště už slovo sex nenapíšu, sem nevěděla že to nesmím když nikoho neobtěžuju sad, mám hru moc ráda a bez psaní to není ono .(, děkuji za odpověd

  • Ahoj, důvod banu ti přišel ve zprávě. A ano, máš to za ty řeči o sexu. Do hry o rybaření se nehodí.

   • Tak dík za odpověd, no co už, sem nevěděla že se tu musíme chovat jak za komančů, když kamoška kdysi dostala ban dokonce za -kuřecí prsa, tož je to škoda, je to pěkná hra,ale až tak přísná, že je to horší jak ve škole, vím že vy za ty pravidla nemožete, jen píšu svůj názor, teda jestli aj toto možu.

    • Tak ono celkově je to hra určená pro děti. Takže tahat do ní sex mi opravdu moc vhodné nepřijde, takže v tomhle případě s těmi pravidly souhlasím. Kdysi se dávali bany za různé věci, nemyslím si ale, že teď by to bylo tak zlé jako dřív.

 • Pardon, ale nechápu proč mi na účet AnimalLover98 přišlo varování s tím že 1.pomlouvám a vysmívám, jen se snažím bránit své kamarády, protože nechci bejt drzá ale ten, kdo si ten chat pořádně přečetl zjistil, že to celé začalo tím že nám jedna a ta samá hráčka furt psala: ,,jste strange“, ,jste strange“, ,,jste nuly .D“ a takoví hráči se nedají odehnat ničím jiným než tím že je někdo perfektně setře, prominnte ale nesouhlasím s tím aby za tohle byly bany, děkuji za přečtení.

  • Ty si nedostala ban, ale pouze varování, kterého by ses měla držet. Nám to neukazuje chat celé pláže, ale pouze toho, kdo tě hlásil a tebe. Takže těžko můžeme zjistit, že někdo třetí dělal něco jiného…. A bránit někoho ještě neznamená, že budeš napadat, nebo pomlouvat někoho dalšího. Vždy je lepší mlčet, nic nekomentovat a popř. pouze hlásit.

   • Chyba není vaše, chyba je ta že mě nahlásí někdo, kdo na mě bezdůvodně útočí a když ho setřu tak se hned urazí -_- Pardon, ale nesouhlasím s tím abych kvůli takovým hráčům,trollům, pedofilům apod. měla bany, oni si můžou za to sami že jsem včera byla taková, možná že moje chování nebylo zrovna ukázkové, ale doufám že ta co na mě útočila dostala varování nebo ban taky, děkuju za přečtení a prosím o odpověd.

    • Ty si zřejmě nepochopila, co jsem se snažila vysvětlit. Tebe nemusela vůbec hlásit osoba, která se podle tebe chovala nevhodně. Tebe mohl nahlásit kdokoliv jiný, komu se nelíbilo tvé chování. Takže pokud tě hlásil někdo jiný, nemohli jsme my poslat varování, popř. ban tomu, o kom ty tu mluvíš, protože jsme o jeho chování nevěděli.

     • Zkrátka prostě až mě někdo nebo mé kamarády bude zase bezdůvodně urážet mám ho prostě nahlásit a z části je to má chyba, chápu správně? Takže příště prostě hlásím, děkuju za vysvětlení smile

     • Ano, příště ho pouze nahlas a jinak dělej že ho nevidíš smile Vyhneš se tak problémům.

 • kupoval som učet v hodnoťe 25 eur a taky predajca mi tam dal ban však prosim aby ste mi ho zrušily ja som ho kupoval a teraz ho nemam on je z Martina a to je daleko on mi to urobil naschval prosim o ban preč vi to nepochopiťe ak mi nezrušiťe ban prosim meno :1mon1

 • Ahoj v roce 2017 asi v lednu nebo na začátku února jsem dostal ban a vy jste mi řekli že to je na rok tak jsem čekal až do dnes a pořád sem zabanovanej jak je to možné?? Děkuji za vyřešení i koment

 • Ahoj, byl jsem 5 minut afk protože jsem si bral prášek a když jsem přišel dostal jsem ban, můžu se zeptat za co? Byl bych rád kdybych dostal unban, protože stání 5 minut na místě nepovažuji za nějaké nevhodné chování.

  Příloha

  • Na jednom místě můžeš stát třeba hodinu, za to tě nikdo hlásit nebude, ale když si úmyslně stoupneš na Boba, aby na něj nešlo kliknout, to nevhodné chování je. Přesněji řečeno, je to bránění ostatním hráčům ve hře. Ban máš pouze na 24 hodin, tak až si půjdeš zítra opět pro prášek, zkus si najít vhodnější místo.

 • Ahoj, pred 3- mi rokmi mi niekto ukradol účet… Bol tam ban rok, a nikto nič neriešil. Chcel by som ten účet naspäť. Dalo by sa s tým niečo robiť? Bol by som rád, ak áno a ďakujem. Meno na tom účte bolo: 555peter.

 • Zajímalo by mne, dle čeho kdo posuzuje, jak se udělí ban. Ráno jsem sbírala mušle, objevil se tam nějaký hráč a napsal mi, že jsem „pica“. Jestli si někdo myslí, že se nebudu takovému dobytku bránit, tak je na omylu. Napsala jsem mu na to, „ať drží hubu“ a přímně, právem!!! Takže dle mého úsudku by měl být banován člověk, který někoho urazí, ne ten, kdo se brání!!! Takže žádám o odblokování a potrestání toho, co mne urazil!!! Nevím, proč bych měla být blokována za to, že jsem se bránila nějakému hulvátovi!!! A to není nadávka, ale dle etikety označení někoho, kdo se tak chová! „Navíc drž hubu“ je si myslím adekvátní reakce na něco tak sprostého!!! Přístup moderátora, který zablokuje člověka, který se brání (což je jeho právo), je nespravedlivé!!

  • A jak víš, že ten hráč potrestán nebyl? Já osobně jsem mu ban dala, stejně jako tobě. Tobě možná to co si napsala přijde normální, ale do hry to opravdu nepatří.Příště nic takového nepiš a pouze pošli hlášení. Vyhneš se tak zbytečným trestům. A pokud vím, měla si ban jen na hodinu, takže už bys ho mít neměla.

   • Pokud někdo někoho nazve takto, je normální reakce se bránit (to by asi ustál málo kdo), ale protože to bylo jen na hodinu, tak dobře… beru to…
    dík

 • Pekný deň chcem sa opýtať ak má niekto viac účtov môže byť za to potrestaný a ako dlho dakujem

  • Přestaň tu psát nesmyslné a výhrůžné komentáře (ty tady opravdu zveřejňovat nebudeme).
   Ban se rušit nebude, na postavě byla porušena pravidla. Tečka.

 • Nie prosim rok nie ja som ho pozičal to není môj účet ak mi nedáš unban tak mu budemje musieť zaplatiť hotovosť 20 eur prosim daj na 1 týždeň prosim mna oco zabije prosim budem sa modliť

  • To sis měl rozmyslet dřív, než jsi začal nabízet účet. To je ve hře zakázáno a trestá se ročním banem.
   Přesně si musíš počkat 362 dnů a 21 hodin.

 • Dobrý den,chci se zeptat jestli není na fishao nějáký hacker.Mám ban na celý rok a nechápu jak se mi to mohlo stát! A ke všemu se nemůžu přihlásit heslem.Nedá se ten profil nějak vymazat nebo neumíte mě nějak očistit od toho hackera(nebo čím to vůbec je). Budu ráda za odpověď yes

 • Ahoj, má moje IP adresa IP ban? Co to pro mne znamená? Je to ban na celou IP adresu nebo jenom IP Ban na FISHAO z mojí IP adresy?

 • prosim pppaaavvveeelll odblokuj mi ucet vis ze jsem v klidu akorat si ho kamos pujcil a delal blbosti nikdo jiny nez pppaaavvveeelll neodpovidejte

  • Nic se ti rušit nebude. Tak tu přestaň spamovat těmi nesmysly. To že to byl kamarád by tu mohl říct každý. Měl sis svou postavu hlídat lépe.

  • Nic se rušit nebude. Každý si za svůj účet zodpovídá sám. Na tvém byla porušena pravidla.