• Ve hře se stále častěji objevují hráči, kteří slibují mince nebo měnu za heslo nebo změnu e-mailu ve vašem účtu. Je to podvod s cílem ukrást vám účet!

  Běžné scénáře

  • hráč se vydává za moderátora a chce kontrolovat účet (nesmysl, žádny mod nikdy nekontroluje účet tímhle způsobem! Navíc moderátor vystupuje pouze pod svou postavou v uniformě!)
  • hráč nabízí moderátorství, slibuje že jen něco nastaví a pak vám účet vrátí a budete modi (nesmysl, moderátorem se stanete na základě výběru hlavním moderátorem),
  • hráč vám nabízí mince nebo měnu za to, že si přenastavíte email v profilu a nebo mu sdělíte heslo (nesmysl, nikdo nemůže jen tak přidávat mince. Nic vám nedá a ukradne vše co máte i celý účet)

  Pravidla bezpečnosti ve hře

  Držte se následujících pravidel a váš účet bude v bezpečí:

  • nikomu neříkejte své heslo,
  • nikdy neměňte e-mail v profilu hry na cizí,
  • jakmile vám někdo nabídne mince nebo cokoliv jiného za heslo nebo změnu e-mailu, ihned jej nahlašte a popište co se stalo!

  Nahlášením nám pomůžete s podvodníky zatočit – hráči dostávají plné bany i IP bany. Často má podvodník postavu s vysokou úrovní a i tyto postavy se nám daří dohledat a blokovat.

  Pozor i na obchody!
  V poslední době jsme řešili i více podvodů při obchodech. Hráči jsou velice šikovní a daří se jim v poslední chvíli změnit obchod a když nejste dost pozorní, tak potvrdíte pro vás nevýhodný obchod.

  Posted by camel1cz @ 12:45


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


2 268 komentářů k VAROVÁNÍ před podvodníky!!!

 • moderátoři, vzpamatujte se moje holky si myslí, že by se ta krádež měla přestat šířit po internetu a ve hře jako syfilis a:
  1.dát mi unban(ještě jsem vám nevynadal za zkažení projektu)
  2.získat pro mě od hráče martin009009 zelené boty, jako odškodné kvůli poprasku(jak jsem říkal, spoležačky si myslí, že to byla jen píxxxina)
  3.pomoct mi, aby se incident dále nerozšiřoval
  já to fakt neudělal schválně, tohle patří k měmu temperamentu
  UPDATE:už se to snažím řešit

  • Vzpamatuj se ty. Když si nechtěl, aby o tom všichni věděli, neměl si to s každým řešit na fb. My jsme to rozhodně nikomu neříkali. Ban ti rušit nebudeme. Při příští krádeži už to bude plnej na rok a bez varování. Už se s tebou dohadovat o tom abys něco vrátil nebudeme, prostě ti ho dáme! A žádné boty od nikoho rozhodně nedostaneš, na to zapomeň. Dál už ti odpovídat nebudu, s banem se smiř. Takže pokud tu budeš dál psát takovéhle nesmysly, budu je rovnou mazat. Popř. ti tu nechám dát zákaz.

  • Bvovka dash dash dash
   Vůbec nechápu ten paradox, kdy vlastně podvodník ukazuje na podvodníka…
   Tzn, že ze sebe děláš zbytečně tak velkého podvodníka, až to není hezké…
   Jen tak dál pokračuj, za prvé skončíš s full banem, ale dotáhneš to až k IP banu si myslím laugh
   PS: Měl by ses fakt probrat… Ta hra je o chytání ryb a né o těchto blbostech.

    • Naposledy ti opakuji. Přestaň nás s tím obtěžovat!!!
     My tu nejsme od toho, abychom řešili nějakou kyberšikanu.
     Moderátoři jsou hráči, kteří hlídají pořádek ve hře. Co se děje mimo hru není naše starost. Pokud tě někdo napadá, nebo pošpiňuje na FB, musíš to řešit se správci FB.
     Ps: Tvoje holky nejspíš vůbec nemyslí.

     • Moje holky, si myslí, že jako moderátoři byste to měly řešit, týká se to hry. Všichni to i mimo hru o mě vědí, tak mi jako odškodné alespoň pošlete zelené boty💩

     • Tak naposledy:
      1. Tvoje holky nemyslí!
      2. Co se o tobě píše na FB není naše starost!Jestli ti někdo ubližuje, poplakej si doma rodičům a ať ti pomohou. Stejně tak, až ti někdo rozbije bábovičky na pískovišti, nebudeme ti s tím pomáhat, opět se budeš muset obrátit na kompetentní osobu, což bude nejspíš správce hřiště a nebo opět rodiče. Ani když ti někdo ve škole spapá svačinku, tak ti s tím nepomůžeme, budeš se muset obrátit na paní učitelku.
      3. Ještě chvíli nás tu obtěžuj a jako odškodné ti přilítne místo toho měsíčního banu full ban na rok.

     • Ty holky jsou úplně v pohodě, stejně tak i já. Mluvil jsem s martinem a on to nesmaže ani mi nevrátí boty. Aspoň, že mě ty holky mají rády a podporují mě! A nechtěj, abych na tebe Pavle poslal přítelkyni. I přes to, že jí nebylo 18 vás seřve. Jo a mimochodem hra mě baví a nepatřím mezi ty kteří ji rádi kazí, takže nad IP banem nemusíš přemýšlet.

     • Dám ti jednu užitečnou radu smile .
      Ty příspěvky, kterými jsi nás za poslední dny poctil si pečlivě někam ulož a za takových 10 – 15 let, až dostaneš rozum a hlavně budeš mít špatnou náladu si je přečti.
      Zaručuji ti, že se velmi pobavíš. No, možná spíš žasneš nad svou dnešní(tehdejší) inteligencí.

     • Tak naposledy, nic nedostaneš a ban ti zůstane. Při další krádeži máš plnej rovnou a při dalším otravování ip ban. Další tvé zprávy rovnou mažu- nemají hlavu ani patu a vše už jsme ti řekli – několikrát! Tvé holky nám jsou ukradené. Nějaké 15-leté holky se fakt nebojíme. My na rozdíl od ní máme víc jak 18. Takže se klidně stavit může, vysvětlím jí to ručně, stručně a budu s ní rychle hotová, to mi můžeš věřit. A pokud jde o fb – tak s hrou nemá nic společného. Takže si to tam vyřeš sám.

   • Opravdu se to netýká hry a pleteš si hru s facebookem! Souhlasím v Pavlem.
    Navíc pokud Pavlovi dojde trpělivost, tak dostaneš full ban.. smile Jestli ti tyhle slova fakt nestačí, tak se vrať do pomocné školy, všechno si děláš sám a věř mi, že si to děláš jen horší…

 • proč mi ten komentář nezveřejníte? je to důležitá věc pro ostatní, aby věděli kdo je podvodník

  Příloha

    • To že si někdo udělá na fb účet pod nějakým nickem, ještě neznamená, že je to pravá osoba. Už se to ve hře nedávno řešilo. Po prozkoumání sama hráčka na fb pravého Yankeho našla. Někdo se tam za něj vydává a pokouší se okrádat.

  • Nebudeme ti zveřejňovat nic co se netýká hry a pokud s tím hodláš i nadále pokračovat, může se stát to, že sem nebudeš moci psát vůbec.

 • Dobrý deň, dnes ma obťažoval hráč menom a7703
  zozačiatku mi písal že som pekná a potom už že som trápna a že ma nahlásil…
  Tu je fotka

  Příloha

  • Už se ti tu odpovídalo asi 10x. Co kdyby sis to už někam napsal a pak si to odpočítával? Máš to ještě na 55 dní.

 • k běžným scénářům
  1. zapoměli jste, že má napsané červeně moderátor
  4. hráč se vydá za milionáře, že vám koupí měnu a mince, když mu dáte přístup k účtu (nesmysl, takhle by to za chvíli nebyl milionář a slejně se většina milionářů se s ostatními nědělí

  • Je to chyba ve hře, která jde tímhle postupem zneužít. Hráč už byl potrestán.

 • dobry den moj stary učet novikiler neviem na neh heslo hru som nehral cca 1a pol roka a som zabudol heslo bol tam level cca 60 dačo nemohli by ste mi pomoct s tym heslom

   • Nechcu nijak otravovat ale stačí si pamatovat email který měl na účtě to si myslím že by nebylo tak těžké si to zapamatovat a to by jste možná mohly vědet že to takhle jde

    • Jenže ten email si musí pamatovat ten hráč, ne my. Kdyby ho věděl, tak by si heslo nejspíš změnil sám.

 • Dobrý den,smím se zeptat jakto že má někdo na sobě tu korunu která je až od levelu 100 a někdo ji má třeba v levelu 11.Je to chyba hry ?

 • včera večer jsem se vrátil z vrchlabí a koukám, že mám asi o 25 mincí více a v hiastoriui nic takového není, nevíte kdo a proč mi ty mince dal

 • Ahoj, mojmu kamaratovi ukradli ucet vip29, stalo sa to tak pred 30 minutami,tymto chce nahlasit kradez. Nenapisal sem on sam, ale poprosil o to mna, lebo sa tu nevyzna sad Ked sa ho chcete nieco spytat, ja sa ho to opytam, odpovede napisem.

  • Pokud se neozve sám, nelze s tím nic dělat. Navíc je ta postava malý level, to se nikomu ve vedení vracet nebude chtít.

  • Ahoj, mě ukradli včera účet vip29, chtěl bych tímto nahlásit krádež. Někdo mi chtěl dát 7000 mincí, ale chtěl za to abych si změnil na účtu email na patriklazok@seznam.cz. Je jasné že mi následně žádné mince nedal jen mi ukradl účet. Když se budete chtít na něco zeptat tak mi napište.

 • S tím si dovolím nesouhlasit, tento dotaz je věcný a pro soukromí hráčů zásadní. Stačí napsat jednoduché NE!!! To by každému z nás stačilo, ale nemůžete jen tak mávnout rukou nad dotazy typu,prohledáváte hráčům počítače??? Já si to nemyslím, ale o můj názor zde nejde. Jde o jistotu všech hráčů. Navíc jako nezaujatý účastník musím konstatovat, že Vaše odpověď na mne působí velmi negativně.

 • Dobrý den, dnes jsem nahlásil jistou Niccoletas, podle profilu je ze Srbska. Zajímalo by mne jak to dopadlo. Přijde mi to jako jedna z mála chyb jelikož jako nahlašující hráč jsem o výsledku nebyl vůbec informován, takže vůbec netuším co se stalo….

  • Jelikož je hráčka Srbka, hlášení řešili srbští moderátoři, my s tím nemáme nic společného.
   Proč bys měl být informován?? S hráči se o hlášeních nediskutuje.

  • O tom co děláme nebo neděláme tobě ani jiným hráčům sdělovat nebudeme. O tom co obsahuje práce moderátora se s hráči nemluví. Ve hře žádné cheaty povoleny nejsou!

   • já se jen slušně ptám, na dotaz číslo 2 nebyla odpověď a pro cheat engine není potřeba sdělovat přihlašovací údaje, takže nevím, co vám na tom tak vadí

 • Dobrý den, po delší době jsem se vrátila k Fishao. Pár dní rybařila a normálně zahrála. A pak jsem se postavila na pláž, aby se mi nabila energie a šla si pro pití (normální voda, nebojte laugh ) No a když jsem se vrátila, zjistila jsem, že se hra moc nezměnila. Taková krásná zpráva. Ikdyž, místo Fishmincí nabízí odemčení všech oblastí acute
  Ve hře jsem nahlásila, ale sem jsem dala screen jako důkaz (nevím, jak dát do nahlášení)
  Jinak, Fishao je fajn hra, jen to občas lidi ničí sorry

  Příloha

 • ahoj, dnes jsem se koukl na reníkův profil a vidím, že žádný ban nemá a vím že ho dostal někdy v říjnu. je to chyba hry nebo byl předčasně odbanován

 • Mimochodem, když jsem u toho… Nejde mi v nastavení změnit můj starý email na nový. Vždycky tam chvilku zůstane, ale pak se zase změní na ten starý. Ten nový email jsem si založil nedávno, takže jsem ho ještě nepoužil v žádném jiném fishao účtu. Nevíte v čem je chyba?

  • A dal si uložit v nastavení? Já si takhle jednou taky něco měnila a zapomněla jsem si to uložit, takže to tam naskočilo zpět.

 • Ted´ mi napsal hráč xXandreividXx tohle :
  překlad : Hej, můj příteli, chceš být milionářem, mít zelené karty a čurat, 99999999, musíš mi dát heslo, abys to udělal

  Příloha

 • Problem je v tom ze problemy maji vetsinou decka, co pisou ze nic neudelaly a ze nic nevi pritom sami vi ze to udelali. To je proste tak tezky se ridit podle pravidel? ne, vy proste musite vzdy udelat nejakej prestupek a pak tu placete ze jste nevinni nebo at vam modi zkrati ban. Ja mel taky par banu, ale to bylo vzdy jen tak na tyden, kvuli tomu ze jsem psal trosku sproste, ale nikdy jsem si nestezoval, a vzdy prijmul svoji chybu a ze se na blbost doplaci. Takze pokud nechcete bany, tak se ridte pravidlama a misto kecani a trceni na plazi radsi jdete chytat a nic nepiste.

 • Dobrý den,omlouvám se že sem píšu pořád ale jenom jsem se chtěla zeptat kdy bude ta údržba. (Jsem totiž trošičku netrpělivá čekat na kaktus) laugh laugh

 • Dobrý den, já jsem se chtěl zeptat proč mám ban když jsem nic špatného neudělal. A nemůžu to hrát už asi půl roku. Prosím koukněte na to. Děkuji můj nick jakub6958

 • Tak teraz čakajte slohovku… Fishao hrám už skoro 2 roky (V lete to budú 2 roky) Už som staršia.. No, na začiatku keď som začala hrať Fishao som dostala 2 deň ban… to som bola noob nevedela som, ako sa to hrá… Strašne som bola naštvaná.. Na mojom prvom účte, Leika999 som mala 3x ban a to len na Chat a SS (súkromná správa) Na tomto, LeuskaPes som dostala 5 banov, a každým banom som sa uvedomovala, že vlastne robím zle… Asi ešte pred rokom som nadávala na moderátorov že dávajú bany neprávom, ale teraz som pochopila, že len robia svoju prácu, a nemôžu to ovlivniť… Hej, keď vám niekto zoberie účet a nadáva tam, jasné že to schytáte, pretože to bola vaša chyba, že ste na to skočili… Teraz už moc Fishao nehrávam, ale rada tam chodím… A ďakujem moderátorom, že mi vždy dali upozornenie že niečo robím zle ^^ Týmto touto slohovkou končím, no bola by som rada, keby tu bol niekto čo to celé prečítal… a moderátoria, nemusíte to síce odosielať, no bola by som za to rada smile laugh

  • To je dost divné. Hra se ale dost seká, takže bych řekla, že bude brzo údržba. Tak se zkus podívat po ní. Třeba to naskočí.

 • Dobrý večer,nevíte proč jsem nedostala kaktus když jsem navštívila 20+ ? děkuji za odpověd smile

  • Stačí napsat jednou, nemusíš to psát 3x. Až tu někdo z nás bude, odepíše ti. Nesedíme u toho celý den. Máme také jinou práci.

 • Dobrý deň všimnul som si že veľa moderátorov už nezostalo ako sa môžem stať jedným z nich ? Dá mi niekto podrobný postup ? Vďaka

 • Dobrý den,jen bych chtěla aby nás přestali obtěžovat 2 kluci jménem : 123certik123 a dan_je_best obtěžují mě a mojí kámošku říkají např.- ty drž h*** jste malý kidi atd.
  Prosím řekněte jim něco já už to fakt nedám.Děkuji.

 • můžu něco dělat když mi někdo ukradl účet ale nikomu jsem heslo neposílala?
  může se mi vrátit zpět?
  a ten kdo mi ukradl účet si změnil i heslo,takže se nedá asi nic dělat že jo? dash bad

   • ten účet který mi někdo ukradl se jmenuje malinkamysicka,nikomu jsem svoje heslo neposlala,a do toho účtu se ted nemůžu přihlásit a ještě v pátek se mi tam přihásit šlo dash

    • Heslo jsi sice nikomu neposlala, ale změnila sis v nastavení email podle pokynů ve zprávě , kterou jsi od zloděje obdržela. Tím pádem jsi o účet přišla. Bohužel sad

     • a jaký je rozdíl mezi úplným banem a tím druhým banem?

     • sz/ chat – nemůžeš psát
      úplný – nemůžeš hrát

     • Dobře,děkuju a to jestli ten úplný ban zmizí je na vás?

     • Každý ban je dán na určitou dobu, po uplynutí této doby ban skončí.

 • ahoj, spolužačka mi řekla, že je zakázané chytit žabohlavce trojtrnného (pouze první kus po levelu 100. je to pravda? jestli jo, tak mě rovnou zabanujte na účet Thinkin

 • Neví nekdo co se děje? Když zapnu Fiško ,tak tam mám jen bílou obrazovku. (Objeví se ješte před přihlášením do hry)
  sad

 • A ještě jestli se můžu zeptat tak může se hrát na fishau nějaká soutěž třeba,že si pozveme domů lidi a říkáme jim otázky ze hry ?

 • Dobrý den, jen bych se chtěla ujistit jestli vážně v roce 2020 skončí hra fishao? A taky se chci zeptat proč?

 • Drahi zostali moderatori, pos**li ste hru ako ste len mohli, kludne si tento koment nezverejnite ale ste obicajni deb**i co s*ru na hru, eprajem vam nic dobre a chodte do pi** vy ku**y sproste sa zamyslite ako na tu pracu je**te ko**ti hlavne pavel a kostka ci co je***te k**vy co sedia doma za pc namiesto toho aby pracovali pi**

  • Klidně ti ji zveřejníme. Z důvodů hodně sprostých slov upravíme. Tolik k tomu, kdo je sprostej, jestli my, nebo ty. Docela by mě zajímalo, proč nás tu obviňuješ z toho, že jsme hru ( jak píšeš ty) pos****. Píšeme to už po několikáté. Ve hře jsme od toho, aby se v ní udržoval pořádek. S jejím provozem, vylepšováním, nebo vracením mincí (jak si někteří myslí ) nemáme vůbec nic společného. Takže když přijde hlášení, zpracujeme ho, pokud žádné není, pracovat nemusíme. A k tomu co děláme mimo hru ti nic není, ale abys mohl klidně spát, tak ti můžu říct, že i my máme své práce, do kterých každý den dojíždíme. Takže tu díky tomu nesedíme celý den jako někteří, co makat nemusí. A příště tu klidně můžeš psát pod svým jménem. Nemusíš se schovávat za jiné.

   • Ty piča vyjebana skurvena chod sa vysrat ah s tvojim deckom nejaka tucna pica co sedi za pocitacom hovno robis si leniva dufam ze skapete vsetci do rana kurvy vyjebane

    • Milý anonym nebo také- neokubko, prahaaa, neokub, jakub, jakubko , matej,– ten tvůj komentář tu jednoduše zveřejním, ať si o tobě ostatní hráči ve hře udělají vlastní úsudek.Jsi nemocné, rozmazlené, vzteklé děcko, které nemá ve hře, ani tu na webu co pohledávat, nestojíš nám za to, abychom s tebou ztráceli náš čas, tohle je poslední nesmyslný blábol, který jsi sem napsal a vidíš poslední text, který my věnujeme tobě

 • Dobrý den jen bych chtěla říct že driuck456 mě říkal jestli nosím spodní prádlo pod pyžamem nahlašte ho prosím. děkuji smile

 • dobrý večer
  heslo jsem si změnil..
  a on se mi dostal na učet znovu a tentokrát my zařídíil plný ban
  takže pppaaavvvllle
  co my na to řekneš ?

  • Ten ban tam máš ode mě. Nevím co ještě bys chtěl slyšet. Za svou postavu si zodpovídá každý sám. Tvá postava porušila pravidla hned několikrát během jednoho dne, byla potrestána. Pokud tu dál hodláš trvat na tvrzení, žes to nebyl ty, můžeme to poslat na ověření IP. A zjistíme velice jednoduše, jestli si to byl ty, nebo ne.

   • ok takto udělejte smile aď vydíte
    kdo to udělal smile
    Dík kostko si jediná moderátorka která se snaží něco dělat…
    fakt dík smile

     • Na té postavě se ip adresa měnila. Ale protože je ve hře tak krátce, nejde přesně určit kdo je majitel. Takže si udělej novou, dej si tam lepší heslo a nikomu ho už neříkej.

 • žádám jiného moderátora než je pppaaavvveeelll o pomoc

  okradl mně hráč jsmenem marnejkluk
  o běžky a 22000fm budu strašně moc vděčny tomu modovy ktérému se podaří mé peníze získat zpět
  nejde my o peníze jde my o to že je má nějakej zloděj a ted si kupuje nábytek a běhá si v mých běžkách
  ten moderátor který z něho ty peníze dostane si je klidně muže nechat..

 • Notak moderátoři dělejte necosad

  okradl mne hráč s jménem marnejkluk sad
  22000fm a běžky 1.0
  chci peníze zpět prosím

  a mimochodem o tohle moc nejde ale mám ban za nadávky na měsíc .. ale já jsem to nepsal byl to ten kterej mě okradl

  • Za svůj účet si zodpovídáš sám, ať na té postavě nadával kdokoli, stejně tě trest nemine. Nedávej nikomu přístupové údaje k účtu, jedině tak se ti na něj nikdo nedostane.

    • Za to si můžeš sám, že jsi přišel o měnu kterou jsi sotva získal a snažit se nebudu, protože ten hráč má plný ban, tudíž s ním nelze komunikovat.

 • chci se jenom zeptat když jsem koupil kod na 10 minci čím to mam uplatnit kdyz paysafe po me chce 16 číselný PIN ale já mám i s písmeny?
  na kolik dní má ban michalnechala?

  • Co se týče toho kodu, musíš se zeptat někoho , kdo s tím má zkušenosti.
   Ban je ještě na 10 dnů.

  • My to změnit nemůžeme. Pokud se na postavu dostaneš, změň si to ty. Koukám že na té postavě už víc jak měsíc nikdo nebyl. Takže pokud je to už tak dlouho, nemůžeme s tím nic dělat.

 • proc mi nejde jit ke carpovi a na pstruzi farmu kdyz to mam(pstruzi farme)zaplaceny? pise mi to_:promin pstruzi farma je prave zavrena.je otevrena od 8:00 do 21:00.prijd pozdeji…predem dekuji za odpoved(je to na uctu kikinkaxxl)

 • A jako možete vedet že som zlodej? urobil som to len raz smile Každý robí chyby a nikto není bezchybní

  • Okradl jsi hráče. Je jedno, jestli jednoho, nebo více. Udělal jsi to vědomě. Sám jsi tu psal, žes potřeboval peníze. Takto se normální hráč nechová, pouze zloděj. Toto je má poslední odpověď. Odteď už ti komentáře budu mazat také. A pokud nenecháš toho spamování, tak ti nechám dát ip ban.

  • Neschvalujeme ti je proto, že už jsme ti odpověděli několikrát. Není co k tomu dodávat. Si zloděj, okrádal si hráče a ten ban ti prostě zůstane. Tak se s tím smiř!

 • Dobrý den, nelis12 mi psala nevhodnými způsoby a říkala že je lezba. Já ji nahlásila a dostala jsem za to varování. Proč? Já nelžu!

 • Mám jednu otázku,když mě někdo nahlásí za to že mám stejné oblečení jako jiný hráč,můžu dostat ban?

  • Už jsme ti řekli několikrát, že ban ti zůstane a ještě jednou sem napíšeš, tak ho nebudeš mít jen na rok ale na dva.

 • Prosím nemohli by ste ten ban zrušiť? Ja som len potreboval fishdolare už to nikdy neurobím.. sad sad Ban na rok už som mal a nechcem znovu

 • Dobrý podvečer.. nahlásil jsem nějakého hráče lvl 12 ze slovenska za to že prodává ,, lucky raft code “ a prosím vás, kde se ten kod dá uplatnit? řeknete mi to prosím? jen jsem ho nahlásil aby neokrádal a ejhle varování od pppaaavvveeelll že ještě jednou a mám plný ban? Dále, napsal jsem u fck kiddin me ? je v té větě obsaženo sprosté slovo ? jaké? a stejné jako bitc* kde je sprosté slovo? nevidím ho. prosím o odpověd moderátora pppaaavvveeelll.

  • Pokud to ten hráč neměl napsané v chatu, ale v sz, tak si to tam měl napsat a poslat screen té zprávy do hlášení. A k tomu dalšímu. Pokud u něčeho nevíš, co to znamená, tak to nepiš. Příště si to nejdříve přelož. To že u něčeho napíšeš jen zkratku, nebo nahradíš písmenko hvězdičkou ti význam slova nezmění. A to co si napsal prostě sprosté je a do hry to nepatří.

    • A co bys s ním chtěl dělat? Vyměnit ho za plný ban rovnou? Pokud jsem dobře koukala, tak jsi tam bezdůvodně hlásil někoho už včera. Pavel ti v tom varování normálně vše vysvětlil.

     • Pomocí toho kodu si koupíš mince a tím získáš přístup na raft.

    • Nejprve si musíš do svého počítače stáhnout program na dělání fotek, jmenuje se Lightshot, zabere ti to jen pár minut.
     Jakmile budeš mít program v počítači, stiskneš klávesu PrtSc ( je vedle klávesy F12),
     a myší vybereš oblast kterou chceš vyfotit. Po označení oblasti se ti na boku a pod fotkou zobrazí ikonky.
     Vyfocenou oblast si pak buď uložíš do počítače pomocí ikonky nalevo od křížku pod fotkou anebo obrázek jen zkopíruješ a ten odkaz nám přiložíš do hlášení a to pomocí první ikonky zleva pod fotkou.(vypadá jako mráček s šipkou)

 • Za jake krádeže? Ak myslíte tie fishdolare kľudne ich vrátim ale mne ich len tak poslal iný hráč..

  • Nelži, víme že ten druhý hráč si ty. Prodáváš neplatné kódy a peníze co za ně dostaneš si posíláš k sobě.

 • Ahoj modi, co je pravdy na tom že bude v roce 2020 fishao koncit ? sad snad se ukonci jen vyvoj a nezmizi z internetu samotna hra fishao, sad

 • ahojte,
  mne jeden hrač vravel svoje heslo a dostal iba chat ban to prečo a ja na datel123 uplny ban meno hrača: latvik važne nechapem…..

 • Ježiš čo furt všetci máte? Keď máte ban, tak to asi za niečo je…hru hrám 1563 dní, a ešte som v živote ban nemala… nemám potrebu písať koniny do chatu, a nie som vulgárna… iba si chytám rybky a kupujem dekorácie.. tak to robte tiež a nefňukajte nad oprávnenými banmi a neotravujte moderátorov… dash

  • Dá se říct, že jsem na tom podobně…aspoň ohledně plných banů, který jsem měl zatím jen 1 na 24 (ale ajtak to byl ban) ale chat/sz bany ? Joj to sa radši ani nepýtajte rofl moderátoři si se mnou museli projít peklem laugh jak jeden chat/sz ban skončil šup! a byl tam další rofl

 • ahojte,
  počúl som že v roku 2020 konči fisaho dôvod: málo platiacich hráčov čo keby ste niekde dali za 8 eur hned preč ban a fisaho by nemuselo skončiť určite by to niekto kupil

 • Dobrý den, chci se zeptat,kdy mi dají ban pryč??
  Dostala jsem ho před měsícem a půl a měl být jen na měsíc. obávám se že už nikdy nebudu moc komunikovat.
  předem děkuji.

 • dobrý den, chci se jen zeptat, kdy bude opraven úkol ,,nauč se základy fishao“. já ji mám už dávno udělanou. Akorát to zamezuje plněním dalších úkolů. sad

   • Jako vážně?! já dostala ban za wtf? Jo a jinak mi ten ban dal Pavel,ale jako to je prostě nic tohle to by jste mohly už to fishao zrušit když se dávají bany za úplný kraviny!

    Příloha

    • Nechápu čemu se divíš. Sama moc dobře víš, co ta zkratka znamená, takže ti musí být jasné, že ve hře nemá co dělat. Pokud ji budeš ve hře opakovat, dostaneš už příště týden a pak měsíc ban.

 • Bude fishao v roce 2020 končit? Jen se ptám protože mi to pár lidí psalo a někteří psaly ano a někteří ne tak nevím.

 • Dobrý deň, ako to že keď kuknem do obchodu tak je napísané: Fishao udica (0 ostáva)
  Nechcete mi tým snáď naznačiť, že sa len tak veľa udíc zachvílu minulo… Neni to nejaký bug? (Chyba hry)?

 • Dostala jsem 2 bany.. Jeden za to, že jsem si dala s někým sázku. A 2. za větu ,,Proč za takovou blbost?“ Za tu sázku se mi zdá hodně blbý dostat ban.. Ale za větu ,,Proč za takovou blbost?“ už je fakt hodně ubohý.. Taky mi dost módů psalo, že mám víc lovit. Ne.. Vůbec nelovím. hlavně že skoro každý den mám lvl. up. A taky je moje věc jestli lovím nebo ne. Nedivím se, že tolik lidí hru už nehraje.. Bany za tohle už jsou vážně ubohost a to jak píšete že vám nebudou chybět problémoví hráči :d… Pak by v té hře bylo tak 10 lidí. Celkem by mě zajímalo, co porušuji když napíšu ,,Proč za takovou blbost“.. Počítám s tím, že odpověď bude něco ve smyslu ,,Nemáš řešit kraviny“ nebo že to do hry nepatří.. Ale co jsem si tak četla pravidla hry nikde nebylo napsáno, že nemám řešit kraviny.. Pokud chat není vulgární a nikoho neuráží a to neurážel, tak je moje věc co budu řešit ne? Ještě se vrátím k tomu hlášení od Pavla.. Tak on mi snad může poručovat jestli mám jít lovit nebo ne?.. V pravidlech je napsáno ,,Moderátoři se starají o pořádek ve hře. Jsou obdobou policie“ (: Tak teď by mě vážně zajímalo kde je tam uvedeno že mají právo mi poručovat jestli mám jít lovit nebo ne..

  Příloha

  • Tak asi takhle : v tvém chatu jsou dost často vidět nadávky, urážení, nebo vysmívání. Hráči, kteří tebe a tvé kamarády hlásí to jako nadávání a urážení berou. Kdyby ne, nehlásili by vás. Nefungujeme tak, že bysme sledovali jen vás, pouze řešíme hlášení. Takže když na vás přijde během dne x hlášení, od různých hráčů, tak to asi moc v pořádku nebude. A asi když x hodin denně jen prokecáte, tak kolik toho asi tak můžete nalovit? Dnes jsem vás potkala v akci. Stojíte na pláži a melete ptákoviny asi 5 metrů od vody. Tu hru už nějakej pátek hraju, takže vím, že tak daleko od vody nic nechytíte, max. rýmu. A za další, tahle hra jde do kopru i bez nás – bude končit, jestli sis neráčila všimnout, takže vedení je jedno, kolik lidí ji bude dál hrát. Takže kecat si můžete klidně někde jinde. Myslím že těch možností máte i bez ryb hodně.

   • Teď jsou jeseteři ale jak je třeba nejvíc klubových ryb tak na pláži nejsem vůbec nebo největší součet délek atd. Takže fishao bude už fakt na 100% končit? Dx a teď se snažíme ten ban nemít ale když ho dostanem za každou blbost a za to že nechytáme já si ráno plnila denní a herba a říkám záleží na turnaji

   • Dobře, ale já se ptala konkrétně na to dnešní hlášení od Pavla.. A to kolik toho nalovím je moje věc. Mám lvl. 82 ok není to nic moc ale kdybych nelovila vůbec tak logicky nemám ani těch pár levelů. A opravdu nevím, kdo tu mele ptákoviny.. Jestli já, nebo někdo s argumenty lvl. tak daleko od vody chytím max. rýmu (: A že jsi mě viděla na pláži 5 metrů od vody je sice hrozně hezké ale já můžu lovit i jinde než na pláži.. Že tahle hra jde do kopru vím. A že možná skončí, toho jsem si také „ráčila“ všimnout. Ale neznamená to že musíte dávat bany za každou hloupost co napíšu. Jinak stále čekám na vysvětlení toho banu od Pavla.

    • Tak se pokus psát někdy také něco jiného než hlouposti a třeba ten ban nedostaneš. To co ty prezentuješ v chatu, ve hře nemá co dělat!
     Jestli máš tu potřebu řešit naše hlášení, tak si ho řeš v sz a neobtěžuj s tím ostatní spoluhráče.

     • No a je to tady zase :DD ,,Tohle ve hře nemá co dělat“.. Klasická odpověď. Ten ban za větu ,,Ale proč za takovou blbost“ nikoho neurážel, nebyl vulgární, ani to nebyl spam.. Takže to nic špatného není, a nevidím důvod proč by to ve hře nemělo co dělat. To že podle vás věci co píšu já jsou hlouposti není důvod k banu. Takže máte ještě nějaký jiný důvod k tomu banu než jen že to do hry podle vás nepatří, a že to je hloupost?

     • O tom, jestli je nebo není důvod k banu naštěstí nerozhoduješ ty ale moderátoři.
      Případ uzavřen.
      Víc se k tomu vyjadřovat nebudeme.

     • třeba? rofl my se o to snažíme ale prostě když se překlepnem hned ban za cokoliv hlavně že když já někoho za to nahlásím za co mám ban já tak hned varování tím třeba si mě rozesmál takže když nebudem psát blbosti (i když je moc nepíšem některé bany pochopím ale některé nikdy) tak TŘEBA nedostanem ban? rofl rofl

     • Tak se nesnaž tolik psát a raději chytej ryby.!
      Tohle není hra o kecání ale o rybaření.
      Psát si jděte třeba na FB!

      Tečka.

     • Kolikrát ti mám říkat že my chytáme ale záleží na turnaji. A k tomu třeba se už vyjádřit nedokážeš co?! rofl

     • Dokážu ale nemám to zapotřebí.
      Není naší povinností odpovídat ani nijak jinak reagovat na vaše vztekání.

     • Nemyslíš že mazat komenty je už fakt sad v tom komentu co jsem psala nebylo nic proti pravidlů m ale hlavní je že sis ho přečet tak mi odpověz ale chápu že už nevíš co

     • Jasně jsem napsal, že už se k tomu dále vyjadřovat nebudeme. Za těmi bany si stojíme.
      Jen pro pořádek – délka banů se stupňuje, tak nepočítejte s tím, že budete stále dostávat trest na hodinu nebo den. Při dalším přestupku to už může být týden, měsíc nebo rok.
      Dobrou noc.

     • Bany máte právem a dej si pozor na to co píšeš i tady na webu, protože i tady můžeš dostat ban, pak už ti nepůjde psát ve hře ani zde.

    • Já se valím smíchy na zemi xd já už tady mám z někoho fóbii a v srdci cítím nenávist a ráda píšu že i politik na plakátu líp myslí, než ty Ajuško, dokonce mě to číslo pronásleduje takže už z Ajušky šílím :3 dokonce i na instagram dám my story s tím číslem tak jako what? Mluvím k moderátorům, ono to totiž všechno vypadá, že meleme ptákoviny, jenže já si nedávno prožila menší psychické trauma a nerada o tom mluvím naplno, ale zase se ráda svěřuji lidem (: takže určitá slova a čísla prostě šifruji, takže když MĚ např. vidíte že do chatu napíšu ,,Achjo vono mě to pronásleduje číslo 57 pomoc“, tak to nepochopíte, protože mě neznáte osobně a nevíte co se mi stalo, jinak nic nevhodného to není, je to jako napsat do chatu že jsem měla před týdnem angínu, jen trošinku jiným způsobem ♥

   • Zajímalo by mě proč píšeš že nás nahlašuje „x“ hráču když tam hraje asi okolo 100 a na pláži je tak 40-50 hráčů. Hodně jich je afk taky většinou to jsou angličani a někteří si toho vůbec nevšímají tak by nás nahlašovalo tak cca 1-4 hráčů a myslím že to není „x“ hráčů

    • Dost by vám pomohlo, kdybyste se nenahlašovaly samy mezi sebou, pak byste těch banů měly polovinu.

     • My 4 se mezi sebou nenahlašujem jen s denisou a verčou ale ty nesnášíme

     • Nemusíš nám psát kdo koho nahlašuje, my to vidíme sami. smile

    • A jak ty víš kdo vás nahlašuje, nebo ne? Kolikrát to bývají i cizí hráči. Ale je jedno, kdo vás hlásí. Důležité je, že vás vůbec ti hráči hlásí, a že se ve hře chováte nevhodně. Všichni máte už těch banů tolik, že kdyby tu byli moderátoři, co tu byli, měli byste už všichni plné bany a NIKDO by o tom s vámi nediskutoval! Takže naposledy, bany se vám už budou prodlužovat. Je jasné, že vám hodina nebo den k nápravě slovníku nepomáhá. Takže si příště pomlčíte už delší dobu. A pokud ani to nepomůže, dostanete ip bany. A víc už tu neodpovídáme. Bylo řečeno vše a nemyslím si, že by bylo těžké to pochopit.

     • A jak máme napravit slovníček když judy dostane ban za větu „za takovou blbost“ není to urážení ani PORUŠOVÁNÍ pravidel takže to nikdy nepochopím

     • Už jsme několikrát psali, že k tomu nemáme víc co dodat. Nemáme na práci jen tu vaši partičku.

   • Bude fishao v roce 2020 končit? Jen se ptám protože mi pár lidí říkalo že ano a někteří zase že ne tak nevím smile

   • vůbec je nedáváte ze to že píšem… já dostala ban za slovo kid pak za větu „on nás sleduje“ za to že jsem někomu lezla na postavu a na webu bylo napsané že za to není ban… atd.

    • Přečtěte si nejdřív pravidla hry. Pak budete vědět, co psát nemáte a ty bany dostávat nebudete.

     • já si je četla už dávno většinu banu chápu ale nikdy nepochopím ban za tu větu a pak za kid když to je normální slovo není na tom nic špatného a za to že lezem někomu na postavu na webu bylo napsané že je to otravné ale NENÍ za to ban

     • Pokud tě někdo nahlásil za slovo kid, tak mu to asi vadilo. Vzhledem k tomu, že jsem měla tu čest tu vaši bandu jeden večer sledovat, tak vím, že nepoužíváte jen to. Na každé postavě máte všichni už x trestů. A k tomu chození na postavu, nevím kde si byla na tom, že je to otravné. Klidně si na ně lezte, ale pak nám tu nebrečte, že vám je někdo ukradl a změnil heslo a následně vykradl. Mě je to šumák. Jak vám ji ale někdo ukradne, já už s vracením pomáhat nebudu.

  • Ať se podívá na ten svůj slavný popisek klubu,třeba mu to dojde. A může si k tomu přičíst i minulé prohřešky u těch jsme mu psali, za co je má.

   • ten popisek napsal ze srandy člověk se chce trochu pobavit a hned ban se nedivím že české mody nemá nikdo rád

    • Strašně vtipné, smíchy se tu můžeme potrhat. Jsme tu proto, aby se takové věci do hry nedostali, ne proto, aby jsme se tomu smáli a dělali, že to nevidíme. Ten hráč byl za to nahlášen někým, komu to evidentně dost vadilo a nedivím se. Psát o pedofílii do popisu klubu do hry prostě nepatří. Nemá to s lovením nic společného.
     A pokud toho ta vaše banda laskavě nenechá, tak už si udělám čas a všechny vaše postavy si vypíšu a pošlu na ip bany. Stejně místo lovení jen neustála otravujete ostatní hráče.

     • když nám dáte ip bany příjdete o další hráče a mimochod my lovíme ale musí být klubový turnaj kde se to dá

     • A ty si myslíš, že to bude někomu vadit, že hra přijde o problémové a neplatící hráče? Máš dost naivní představy.

     • Do té hry jsme taky něco dali a většinou hráči otravujou nás (neříkám že bychom je nikdy neotravovali my tím že jim zakrýváme postavu) ale my si povidáme a pak přijde nějaká holka kterou neznáme ona na nás můžu s váma být nebo můžu být vaše kámoška? my napíšem ne a pak nás s tím otravuje dojdou nám nervy a už prostě napíšem nějaké slovo za které je ban a pak jsou 2 holky které nás otravujou pravidelně někdy mám chuť se z nich zabít

 • A co takhle Fishao co nejvíce zveřejňovat na soc. sítích, nebo to poslat někomu slavnějšímu.. Např. youtubeři.. Zní to hodně naivně ale kdyby o tom někdo slavnější promluvil začalo by to hrát aspoň trochu víc lidí :/ Nemůžeme to nechat přece jen tak ne? Ještě před rokem byly plné servery a teď? Polovina lidí na pláži ani nejsou Češi..

 • Mám prosbu, dotaz: děje se mi to už tak dva týdny, možná o chlup déle. Přihlášení je vždycky OK, ale pak se nedokážu dostat do některých oblastí. Při načítání to vždycky „zamrzne“ na 82 procentech, další oblasti přitom fungují bez problému. Zkusil jsem vymazat historii včetně cookies, zkusil jsem restart, zkusil jsem to v jiném světě, odhlásit/přihlásit, prostě zkusil jsem už všechno možný a tyhle problémy v poslední době mám. Zajímavý je, že jednou se to týká Sibiri, podruhý Marshville, potřetí zas nějaké úplně jiné oblasti. Máte to někdo podobně, případně tušíte, co s tím dělat?

 • dobrý den, příjde mi, že little rio už nejde otevřít. bylo nás tam 10 lidí a stejně nic. no

 • Ahoj, je nějaká šance, že se hra zase vrátí do starých kolejí? Jako, že jí zase bude hrát hodně lidí a taak.

 • Dobrý večer, akým spôsobom môže dostať hráč IP ban (Ip ban- počitač zabráni pripojiť sa na nejakú hru/ server)

 • Hráčka ela0000 (nějak podobně) se pokouší krást účty. Dal jsem jí report jak se patří.
  Napsala mi: „Ahoj chcete odemknout všechny lokace na mapě“ ? Tak já že „jo“
  A ona: „Dobře změňte si email na ****** a vyčkejte 2-3 minuty“ Tak pozor na ni 😉

 • ahojte, ja len tak mimo temy, trosku je mi trapne sa to spytat ale co znamena ze vasil: 75percent alebo dakedy je ta aj menej percent a ja neviem co to je laugh sad

  • Vasil je postava z Cool Mountain. Každý den vykupuje věci od hráčů. Ty procenta znamenají cenu z hodnoty té věci. Když dává 75%, znamená to, že dává nejvíc a vyplatí se mu věci prodat. Například dekorace z továrny, které máme víckrát.

 • dobry den, me podvedl jeden typek. chtel po moe abych si zmenil na profilu email s tim ze se mi odemcou vsechy oblasti ve hre, ja mu overil a uz se nemohu prihlasit na muj ucet, pomoste mi pls vratit mi muj ucet.
  Muj ucet je Aglarcz91. diky predem za napravu me chyby.

  • Na tvou postavu jsem dala plný ban. Narazil si na zloděje postav a nechal si se napálit. Už ti ji stihl vykrást.

   • a ta postava by sla obnovit?, me nevadi ze me vsechno vzal, me jde o to jestli by se mi dal jeste vratit ten ucet? polub by nesel dokazali byste mi ten ucet vymazat?

     • Kostka28 jak to že se ukradené účty nemohou vrátit? Beru že zloděj ukradne z účtu vše co může, ale alespoň level by měl zůstat, ne?

     • Nikdo neříká, že se ti vymaže level. Postava normálně ve hře zůstává. Ale v mnoha případech prostě nelze majiteli vrátit zpět, když na ní zloděj změnil heslo.

     • Jak může zloděj změnit heslo na ukradené postavě, když k tomu je potřeba mít přístup na originální email? Nebo už se dá měnit heslo i jinak?

     • Na 99% to změní tak, že donutí majitele, aby změnil email na ten jeho. Pak už má přístup k heslu jednoduchý.

     • No tak to je fakt síla… Dát někomu heslo, přehodit mail na jeho… Pak se asi fakt není co divit. Na druhou stranu ono to řadě těch mrňousů může ve výsledku pomoct. Když si jednou nabijou tlamičku v souvislosti s virtuálním prutem nebo ananasem, tak si pak budou dávat třeba víc pozor v reálném dospělém životě. Snad.

     • Bohužel se najdou tací, co se nechají takto podvést i několikrát.

  • Stačí se ptát jednou. Nemusíš to tu zbytečně spamovat. Odpovíme, když tu budeme. Je povoleno mít více postav.

 • ahojte, nedavno mi niekto pisal ze ci chcem mat vsetky ostrovy a mapy otvorene a mat vysoky level… ja som napisala ze ano ale chcem to dosiahnut sama a on mi odpisal a ze mam mu dat moj ucet naa 5-10 min. a on to spravi nevedela som co mam robit pretoze postava nesla zobrazit a nahlasit sa to nedlo neviem preco

  • Byl to podvodník, který ti chtěl ukrást účet a nahlásit ti nešel, protože už ho někdo nahlásil před tebou.

 • Ahoj 1( na jak dlouho se nejčastěji dávají bany? 2) může se dát ban za lži na tento web? např.chytil jsem salpu (lež)

  • 1) to záleží na prohřešku ale nejčastěji to bývá asi týden.
   2)Ano i na tomto webu můžeš dostat ban.

 • Přesně takhle mě okradli na účtě muslinka10 s lvl 40. Řekla mi že si mám změnit email a že mi za chvíli přičtěte 10k fm. Ale nic a od té doby se nemůžu přihlásit. Mohli byste tam dát Ban prosím?

 • a nemohli by jste mi ten ban zkrátit aspon na měsíc prosím ja už chci zase hrát fishao, čekal jsem 8 měsícu a za chvilku jsou prázdniny a ja chci hrat už to fishao

  • Ban jsi dostal od moderátora. Konkrétně je úplně jedno od kterého.
   Věci ti z účtu nikdo nevzal. Co jsi tam měl před banem, budeš mít i po skončení banu.
   Stačí napsat dotaz jednou, zbytečně to tu spamuješ. Až někdo bude mít čas a znát odpověď, odpoví ti.

 • Dobrý den,
  mohu poprosit o unban myslím, že ho mam mít asi 2 měsíce, měl jsem ho na rok a už to nemohu vydržet ja to fishao musim hrat. Tak vas prosím můj ůčet je petrovec

 • Dobrý den,
  někde jsem se dočetl, že Herb dává v Palm Island více mincí za ryby… je to pravda ?

 • Dobrý den, chci se zeptat jak dlouho ještě trvá ban na účtech Stazina3, Patrik449 a Ondrej_svarovsky?

 • Dobrý, aká minimálna a maximálna cena je u bežok 1.0? laugh niekto písal že max. 10k ale to nedáva zmysel laugh

   • Aha… Napísala som sem komentár o willo88, pretože sa chová neslušne (určite o ňom máte veľa hlásení) ale schvaluje mi to už skoro 3 dni… (odoslala som to o 10.4.2018 (17:59) )

 • Dobrý deň, akú piraňu mám chytiť ak chcem ten klobúk „sombréro“ lebo som chytila už piraňu ale furt nič… no

 • hráč vám muže dát mince, stačí dát + u mincí a zkopírovat URL odkaz dát to tomu kdo vám slibovat těch 1500 a uvidíte jak vám je nedá laugh ale pokud je nákí malý level a bude chtít koupit třeba mince a podvodník mu pošle svuj link a on koupí mince podvodníkovy tak muže přijít hráč o prachy. takže na to taky bacha!

 • dobry den muzu se zeptat proc mi nejde obchodovat s hraci verunka2709 a ejka1111
  dekuji za odpoved

  • Nevíme. Podle všeho spíš ne.
   Ale třeba budou mít autoři světlou chvilku a něco vymyslí. Uvidíme, nechme se překvapit.

  • Tuto obuv získá každý hráč, který vyloví monster rybu. Na to je potřeba přístup na Lucky Raft (koupit fishmince/fishměnu alespoň za minimální částku), aby mohl hráč získat monster návnadu.
   Druhá možnost je obuv koupit od nějakého jiného hráče. Cena se ale pohybuje ve stovkách tisíc fishměny.

 • dobrý den potřebuji pomoct sad že sem hrala jinej učet a moje kamoška zijstila že moje učet je uplny ban a nekdo je u mne! to bylo včera. mam tam bežky penize sorry prosím pomoct je to učet chopetra
  dekuji moc a prosím o radu sad

 • Co mám dělat tuto misi už jsem dávno splnil ale stále se mi zobrazuje jako nesplněná….

  Příloha

 • Dobrý deň, bol by nejaký moderátor prosím tak láskavý a pozrel sa začo a na akú dobu mi bol udelený ban na neokubko a neokub1020. Na neokub1020 som sa iba rozprával s ENG moderátorkou a potom mi dala plny ban a na neokubko som jej napisal jednu SS ci mozme byt kamarati a tam mi dala tiez plny ban. Na neokukovi mam ban na tyzden za obtazovanie moderatorky sisca_sutedja

 • upozorňuji na hráče Fisher485, který se ze mě dlouhou dobu snažil tahat heslo s příslibem 1500fm.

  Příloha

     • no ale za to byl chat ban…ale vy jste na ten účet dali perma ban

     • Po tom co tvá postava dostala rok chat ban z ní někdo začal bezdůvodně hlásit, nadávat do hlášení a prodávat v něm účet. Takže tam byl dán plný ban.

     • a nemohl bych prosím dostat nějaký odškodnění na muj druhý učet?

     • takže jestli mě příště zase okradou tak to nemá cenu ani nahlašovat protože bych stejně dopadl nejhůř sad

     • Ono je spíš důležité, se už příště okrást nenechat.

  • Ovoce najdeš na ostrově, přístup na ostrov si koupíš za 50 mincí. Za umixované ovoce získáš energii, měnu nebo třeba obyč. pruty.

 • Dobrý den.
  Zrovna včera se mi stalo že se mi někdo dostával na účet, pořád mi to psalo že jsem přihlášen jinde.
  Tak jsme rychle změnili heslo.
  Odešli jsme z počítače tak na 3h,když jsme se vrátili tak heslo bylo stejné jako před tím.
  Když jsme se na ten účet přihlásili tak jsme měli ban na 365 dní a žádný fishmince, žádnou fishměnu, běžky ani žádné dekorace.
  Poraďte prosím
  co s tím udělat a na koho se obrátit.
  Děkuji Doga800.

  • Nějak nechápu jak by ti mohl změnit heslo. To by musel mít přístup do tvého emailu. Heslo už máš opět změněno, nebo mám dát na tvou postavu zatím plný ban?

   • Tak dobře….a ještě jsem se chtěl zeptat jestli by nešlo aby se mi na ten učet nevrátili všechny dekorace a běžky co jsem měl?
    děkuji
    Doga800

 • Proč jste lhala ??? S tím IP banem ze jste říkala ze mi ho zrušen akorát jsem byl za potomci ☹🙄🙄😒😒 pro luč. od Atika006

 • jakto ze na postave ejka1111 nikdo nic nekupoval kdyz jsem tam mela asi 15 fishminci a potom jsem mela jenom 2 a mela jsem zmenene obleceni byla jsem pridana do klubu rybi princezny koupene navnady a pruty…

  • Na té postavě někdo před 18 dny kupoval booster síly, návnady, prut a zvedal vlasec. Proč a kdo to udělal ti ale neřeknu. Změň si heslo.

 • Dobrý deň strašne moc Vás prosím o pomoc. Mám ban, a preto som sa teraz moc nesústredil na chat. Bol som oklamaný hráčom: JADSON201791, za mušle som mal dať asi 8000 a ja som omylom dal viac konkrétne 80 000, peniažky si šporím, chcem bežky 2.0, veľmi Vás prosím, bol to omyl, prosím urobte niečo chcem peniažky späť….

   • Pokud chceš peníze, nezbývá ti nic jiného, než toho hráče poprosit, jestli by ti je nevrátil.

    • Keď som ja urobil podobné ale o 20 000 prišlo mi niekoľko Varovaní od modov z viac. krajín. Je to smuté, ďakujem za info, ale je to špinavé a nečestné

  • Teď alespoň vidíš, že starat se o cizí korunu na hlavě není tak důležité jako se soustředit na svou hru a zejména na obchodování s jiným hráčem. Bohužel za chyby se platí. S obchodem jsi souhlasil, v ten moment co jsi ho potvrdil. Příště si dávej větší pozor.

   • Bol to omyl, je to istým spôsobom podvod. Prosím nejde tu o pár stoviek ale o viac ako 72 000 ktoré strašne dlho šetrím. Ja naozaj prosím cena 700 musli nikdy nie je 80 000. Keby Vám to urobili, moc radi nebudete. Moderátori majú pomôcť a toto je zvlášt vážny príklad. Skúste rozmýšľať „72 000!“. V tejto hre sú odporné a špinavé podvody, a s tou korunou som chcel tomu chudákovi len pomôcť. Je to nepríjemné a hanba, že i keď nejde o malú sumu, nepomôžete a je Vám t jedno sorry no . Ďakujem moc !!!!!

    • Obrať se na administrátora hry, se kterým komunikuješ, jestli ti pomůže. My s tím nic dělat nemůžeme.

     • Môžte mu poslať varovanie. A s administrátorom som hovoril iba pár krát, je mi jasné, že teraz mi to obaja vraciate za tú korunu.

     • Je jedno jestli párkrát nebo 100krát. Jsi s ním ve spojení tak si to domluv.

     • Tento hráč má portugalskou vlajku, takže nespadá pod nás. Zkus napsat na oficiální fórum a spojit se s portugalským moderátorem.
      My mu varování posílat nebudeme.

     • Aspoň Vám slečna luciekaa, ďakujem, ze ste si dali námahu good .A ďakujem za radu.

     • Od rána jsem byla v práci a do hry se dostala až teď, dřív jsem nemohla zjistit, jakou má vlajku…

     • Nie je tu veľa ľudí, čo v práci od rána aspoň do druhej neboli

     • Tak jsem ti odpověděla až teď já. Myslíš, že máme na práci jen web?

 • To domlouvání bylo sranda.. Byl jsem u toho a dělali jsme se srandu že někoho okrademe takže je to nefér. A s Judy se znám, hráli jsme to dnes spolu a potvrdím že nehackuje.. Ban už má, ale je to ban v podstatě za nic. Věřte mi že kvůli banům přestane hrát Fishao hodně lidí. Celkově Fishao jde dolů, hraji Fishao už 3-4 roky a předtím a bylo lepší. Teď už je Fishao jen o banech,cokoliv uděláš tak máš ban..

  • Bany se dávají za prohřešky, ne za cokoliv.
   Hra je o lovení ryb, ne o tom, co si kdo dokáže hacknout ve hře nebo o domlouvání se, že se někdo bude okrádat.

 • Ahoj o víkendu mi byl odcizen účet sumoman1212 lvl 45. Přišel jsem o něj tak že mi jeden hráč jménem okounek něco řekl že když si změním email na mince914@seznam.cz tak mi přijde 1500 mincí zdarma samozřejmě jsem to udělal. Pak řekl abych se na 5 minut odhlásil a že to pak přijde ale nic mi nepřišlo naopak mi nefungovalo heslo. Pak mi došlo co udělal změnil heslo. Dá se s tím něco udělat??? Moc vám Děkuji

  • Na té postavě je od té doby plný ban. O postavu si tím přišel. Udělej si jinou a už nikdy si nic neměn. Vždy jak někdo nabídne cokoliv zdarma, jde o podvod.

 • ja(melon01) som dostala BAN za to ze som napisal koupim klasickou podlahu!!!!!!!!!!!!!!!!! a tie vykricniky aby to tam dlhzie zostalo a aby som to nemusela hned zase vypisovat.ak mienite davat BAN za to ze údajne spamujem ale to nieje pravda tak ja uz fakt neviem .ved som chcela iba nieco kupit!

  • Když napíšeš těch vykřičníků tolik za sebou, je to považováno za spam. A žes jich tam měla. Tohle je jedna strana z několika – http://prntscr.com/i6p8xf
   Pokud příště nechceš bany za spam, snaž se spamování vyhýbat.

 • hrala jsem na uctu od segry verunka2709 a dala jsem nekomu svoje heslo protoze rikal ze mi da fishmince ja jsem mu na to skocila a dala ted mi kupuje veci meni oblecen…mela jesm tam asi 15 fishminci a ted mam jenom 2 na uctu ejka1111

 • ja som mia25896 a pred časom my ukradli ucet ale nakolko som patrala na vlastnu pest tak som zistila heslo a us ho mam z annilka na tom ucte su moje veci sme sa dohodli že veci si može nechat tak tym padom vas prosim odblokovanie oby dvoch učtov čiže zrušenie banu

 • Měla jsem postavičku majda284 ale dostala jsem ban vím poučila jsem se ale čekám strašně dlouho de to nějak vrátit ? děkuji moc za odpověd smile Majda

 • Návím prý mu to nic nenapsalo… taky proč by mu to psalo když se přihlásí nemůže ani rozkliknou SZ…

  • No jo, nemohlo mu to nic napsat, protože nemá Chat/SZ ban, ale úplný. Na rok, to je 365 dní. Tak ať si napíše do kalendáře, že 18. ledna 2019 asi v 17 hodin může na této postavě opět hrát.
   A kdyby se ptal, za co to má, je to za lži a vyhrožování.

 • Ahoj dosal jsem varovani za nepravdivy nahlaseni seznamky… jedna holka mi apsala jestli s ní nechvi mít … (všichni moc dobřš víme co…)tak jsem ji nahlasil za seznamku ale bylo to v SZ takže mi asi kostka nevím to jistě (nechci někoho bezduvodne praskat ale asi to byla kostka fak nevím) poslala varovaní…

  PS: Kdo z modu to čte st mi pls napise jestli mam poslat screen ( zpravy v SZ nemažu) Děkuji

 • Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli Vy nevíte proě se na FISHAO 1. nemůže obchodovat místo 6 věcí teba 20… 2. Proč již nejdou obvhodovat pruty návnady boostery…. ….?

 • a mužu se zaptat proč se nesmí pořádat mis atd….. to fakt nechápu proč se to nesmí já n tom nic špatného nevidímm. a nevíte co je faul?????

 • Ten předchozí komentář byl odpověď na :

  neokub napsal: 10.1.2018 (20:08)
  Lebo ubúdajú a hra končí…

 • Pokud hra vydrží do r. 2020 tak to stihneš. Šetří se 8-12 měsíců podle toho, jak hraješ.
  viz http://www.fishao.cz/casova-osa-setreni-na-fishao-prut/
  Teď už to nesleduju, ale ubývalo měsíčně cca 100 prutů tj. 1200 ročně tak by to mělo vyjít smile

  Ještě jsem zapátrala v klubu a od začátku dubna 2017 do konce prosince 2017 se prodalo přibližně 1100 Fishao prutů.

  Tak drží, palce laugh

 • Dobrý den.
  Před nějakou dobou jsem sem psal že mi hráč zerav ukradl účet kvůli mé nepozornosti a vy ste mi odpovědéli že by ten účet šel vrátit přes vedení a já bych se chtěl zeptat jestli by to bylo možné?Já jsem na tom účtu hrál strašně dlouho a měl sem ho opravdu moc rád.Tak vás moc prosím jestli by ste to nějak zařídili.Děkuji moc.(můj účet se jmenuje petrkral1

   • Ja vím ale já jsem k tamté postavě měl dost velký vztah protože ho se mnou vytvářel můj nejlepší kamarád který se odstěhoval do zahraničí a už se spolu vůbec nevídáme.

    • Některé postavy ale vrátit nejdou a to je i tvůj případ. Hrej na té nové a to heslo ani email neměň ani nikomu neříkej.

 • Ahojte, prosím myslíte, že keby som začal TERAZ poctivošetriť na Fisha udicu, stihnem to? Rýchlo ubúdajú. Prosím, povedzte mi niektonech šetrím ja t vždy miniem,otrebujem podporu, povedzte niekto, že udica je super smile laugh

    • Jak Kostka psala, musíš si pamatovat, jestli jsi měla na své postavě nějaké tresty. My tady výpis z rejstříku vyhledávat nebudeme.

     • Jenže já si to nepamatuji a kdybych chtěla být moderátor, tak nesmím mít v minulosti žádný trest. Není to tak?

     • Ano, je to tak. Momentálně se ale nový moderátor nehledá, tak není třeba řešit předchozí tresty. To se řeší až v případě potřeby.

 • Včera nevykradli nič ale dnes áno a ked som bola prihlásená, kedže kamoška zistila to heslo…tak mi tam stále naskakovalo: prepáč ale na tvojom účte je prihlásený niekto íný

 • s účtu mi ukradli bežky, 33 k, vzhlady a deko heslo vedel len 1 clovek ktorý ma hackol pred tým a ja teraz neviem čo roiť, a heslo som si už zmenila.Predtým mi zmeniť nešlo ale potom som zistila že mi to prišlo do spamu.

 • Měla jsem účet level asi 70 a zrovna ten den kdy jsem si konečně po dlouhém šetření koupila Fishao prut, tak mi nějaký podvodník ukradl účet. Nikde žádné varování nebylo, podvodníků taky tolik ne, tak jsem byla tak hloupá a uvěřila mu. A dodnes toho lituju. Už mám zase účet levelu 70, ale fishmincí mám málo a Fishao pruty ubývají,jsem z toho nešťastná. Takže opravdu pozor na podvodníky. Alespoň že na novém účtě už jsem se poučila a když se objevil další podvodník, tak jsem ho nahlásila a dostal BAN.

 • Prosím vás ešte raz odbanujte mi účet.
  Nie som niaká rozdvojená osobnosť alebo niečo podobné. Všetko čo som chcela bolo pomocť kamarátke lebo to sem vraj nevedela napísať.

 • Aký naozaj je to môj volám sa tam Didu00 level som 72 naozaj verte mi aj môj kamoš aj brat vám to potvrdí prosííím

   • A aký napríklad ? ja neviem ako vám to mám ešte povedať že je to môj účet sad ja niesom žiadny heker a nič podobné . aj tu sa tak isto volám
    Veľmi vás prosííííííím nebudem robiť zle na fishau ani porušovať pravidlá prosíííím :((

     • Víš, jak funguje obchod ve hře? Musí být přihlášeni dva hráči a jeden druhému něco poslat. Tvůj účet je zabanován, takže se na něj nedá přihlásit. A tím pádem ani nejde obchodovat.

     • A čítala som tu že jeden chcel dať peniaze niekde a vy ste mu dali sad môžem hrať odznovu ale podľa mňa keby administrátori chxeli irčite mi vrátia profil

     • Kde jsi to četla?
      Nebudu to pořád opakovat dokola, už jsem to řekla několikrát a stále to platí.

 • A išiel by mi vrátiť? len neviete dôkazi ? a neviete mi aspoň ten nábytok prehodiť na účet Dianka00 prosíím :((

  • Říkám, že vrátit nejde. Přehodit věci nemůžeme.
   Pokud máš nějaký pořádný důkaz, že je účet opravdu tvůj, tak nám ho pošli. Jinak s tím nic dělat nejde.

  • Ban je na rok.
   A ať se nemusíš ptát podruhé, je to za nabízení účtu, to je ve hře zakázáno.

 • Jeden chalan mi dal hack že dostanem viac fishcoinov a tak mi povedal nech 30 minút čakám a potom že budem mať veľa fishcoinov.Tak som čakala a na obrazovke sa mi ukázalo že je tam niekto iný a to bol podľa mňa on.Tak som sa skúsila prihlásiť ešte raz a ukázalo mi tam že mám zle heslo a to ten chalan mi ho zmenil.A teraz je na mojom profile.

  • To potřebujete všichni a nejlépe hned. Nejsme roboti. Takovéhle věci se musí poslat nahoru na vedení hry. A jestli vám to nedochází byli Vánoce, ne každý u toho pořád sedí. Někteří navštěvují rodiny. Až se nám někdo z vedení ozve, dáme sem vědět. Tím vaším bombardováním nic neurychlíte.

 • dobrý den já sem naletěl přesně tím způsobem že mi hráč nabídl mince a řekl at si změním e-mailovou adresu a odhlasim se a pak už sem se tam nedostal myslív že ten hráč co mi to sebral se jmenoval zerav a já se jmenuji petrkral1
  moc prosím o pomoc s problémem

  • Na tvou postavu jsem dala právě plný ban. Bohužel pozdě. Už si stihl věci převést. Udělej si postavu jinou a už nikdy si neměň email, ani heslo na nějaké, co ti někdo napíše.