• Ve hře se stále častěji objevují hráči, kteří slibují mince nebo měnu za heslo nebo změnu e-mailu ve vašem účtu. Je to podvod s cílem ukrást vám účet!

  Běžné scénáře

  • hráč se vydává za moderátora a chce kontrolovat účet (nesmysl, žádny mod nikdy nekontroluje účet tímhle způsobem! Navíc moderátor vystupuje pouze pod svou postavou v uniformě!)
  • hráč nabízí moderátorství, slibuje že jen něco nastaví a pak vám účet vrátí a budete modi (nesmysl, moderátorem se stanete na základě výběru hlavním moderátorem),
  • hráč vám nabízí mince nebo měnu za to, že si přenastavíte email v profilu a nebo mu sdělíte heslo (nesmysl, nikdo nemůže jen tak přidávat mince. Nic vám nedá a ukradne vše co máte i celý účet)

  Pravidla bezpečnosti ve hře

  Držte se následujících pravidel a váš účet bude v bezpečí:

  • nikomu neříkejte své heslo,
  • nikdy neměňte e-mail v profilu hry na cizí,
  • jakmile vám někdo nabídne mince nebo cokoliv jiného za heslo nebo změnu e-mailu, ihned jej nahlašte a popište co se stalo!

  Nahlášením nám pomůžete s podvodníky zatočit – hráči dostávají plné bany i IP bany. Často má podvodník postavu s vysokou úrovní a i tyto postavy se nám daří dohledat a blokovat.

  Pozor i na obchody!
  V poslední době jsme řešili i více podvodů při obchodech. Hráči jsou velice šikovní a daří se jim v poslední chvíli změnit obchod a když nejste dost pozorní, tak potvrdíte pro vás nevýhodný obchod.

  Posted by camel1cz @ 12:45


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


1 990 komentářů k VAROVÁNÍ před podvodníky!!!

 • Dobrý den, chci se zeptat,kdy mi dají ban pryč??
  Dostala jsem ho před měsícem a půl a měl být jen na měsíc. obávám se že už nikdy nebudu moc komunikovat.
  předem děkuji.

 • dobrý den, chci se jen zeptat, kdy bude opraven úkol ,,nauč se základy fishao“. já ji mám už dávno udělanou. Akorát to zamezuje plněním dalších úkolů. sad

   • Jako vážně?! já dostala ban za wtf? Jo a jinak mi ten ban dal Pavel,ale jako to je prostě nic tohle to by jste mohly už to fishao zrušit když se dávají bany za úplný kraviny!

    Příloha

    • Nechápu čemu se divíš. Sama moc dobře víš, co ta zkratka znamená, takže ti musí být jasné, že ve hře nemá co dělat. Pokud ji budeš ve hře opakovat, dostaneš už příště týden a pak měsíc ban.

 • Bude fishao v roce 2020 končit? Jen se ptám protože mi to pár lidí psalo a někteří psaly ano a někteří ne tak nevím.

 • Dobrý deň, ako to že keď kuknem do obchodu tak je napísané: Fishao udica (0 ostáva)
  Nechcete mi tým snáď naznačiť, že sa len tak veľa udíc zachvílu minulo… Neni to nejaký bug? (Chyba hry)?

 • Dostala jsem 2 bany.. Jeden za to, že jsem si dala s někým sázku. A 2. za větu ,,Proč za takovou blbost?“ Za tu sázku se mi zdá hodně blbý dostat ban.. Ale za větu ,,Proč za takovou blbost?“ už je fakt hodně ubohý.. Taky mi dost módů psalo, že mám víc lovit. Ne.. Vůbec nelovím. hlavně že skoro každý den mám lvl. up. A taky je moje věc jestli lovím nebo ne. Nedivím se, že tolik lidí hru už nehraje.. Bany za tohle už jsou vážně ubohost a to jak píšete že vám nebudou chybět problémoví hráči :d… Pak by v té hře bylo tak 10 lidí. Celkem by mě zajímalo, co porušuji když napíšu ,,Proč za takovou blbost“.. Počítám s tím, že odpověď bude něco ve smyslu ,,Nemáš řešit kraviny“ nebo že to do hry nepatří.. Ale co jsem si tak četla pravidla hry nikde nebylo napsáno, že nemám řešit kraviny.. Pokud chat není vulgární a nikoho neuráží a to neurážel, tak je moje věc co budu řešit ne? Ještě se vrátím k tomu hlášení od Pavla.. Tak on mi snad může poručovat jestli mám jít lovit nebo ne?.. V pravidlech je napsáno ,,Moderátoři se starají o pořádek ve hře. Jsou obdobou policie“ (: Tak teď by mě vážně zajímalo kde je tam uvedeno že mají právo mi poručovat jestli mám jít lovit nebo ne..

  Příloha

  • Tak asi takhle : v tvém chatu jsou dost často vidět nadávky, urážení, nebo vysmívání. Hráči, kteří tebe a tvé kamarády hlásí to jako nadávání a urážení berou. Kdyby ne, nehlásili by vás. Nefungujeme tak, že bysme sledovali jen vás, pouze řešíme hlášení. Takže když na vás přijde během dne x hlášení, od různých hráčů, tak to asi moc v pořádku nebude. A asi když x hodin denně jen prokecáte, tak kolik toho asi tak můžete nalovit? Dnes jsem vás potkala v akci. Stojíte na pláži a melete ptákoviny asi 5 metrů od vody. Tu hru už nějakej pátek hraju, takže vím, že tak daleko od vody nic nechytíte, max. rýmu. A za další, tahle hra jde do kopru i bez nás – bude končit, jestli sis neráčila všimnout, takže vedení je jedno, kolik lidí ji bude dál hrát. Takže kecat si můžete klidně někde jinde. Myslím že těch možností máte i bez ryb hodně.

   • Teď jsou jeseteři ale jak je třeba nejvíc klubových ryb tak na pláži nejsem vůbec nebo největší součet délek atd. Takže fishao bude už fakt na 100% končit? Dx a teď se snažíme ten ban nemít ale když ho dostanem za každou blbost a za to že nechytáme já si ráno plnila denní a herba a říkám záleží na turnaji

   • Dobře, ale já se ptala konkrétně na to dnešní hlášení od Pavla.. A to kolik toho nalovím je moje věc. Mám lvl. 82 ok není to nic moc ale kdybych nelovila vůbec tak logicky nemám ani těch pár levelů. A opravdu nevím, kdo tu mele ptákoviny.. Jestli já, nebo někdo s argumenty lvl. tak daleko od vody chytím max. rýmu (: A že jsi mě viděla na pláži 5 metrů od vody je sice hrozně hezké ale já můžu lovit i jinde než na pláži.. Že tahle hra jde do kopru vím. A že možná skončí, toho jsem si také „ráčila“ všimnout. Ale neznamená to že musíte dávat bany za každou hloupost co napíšu. Jinak stále čekám na vysvětlení toho banu od Pavla.

    • Tak se pokus psát někdy také něco jiného než hlouposti a třeba ten ban nedostaneš. To co ty prezentuješ v chatu, ve hře nemá co dělat!
     Jestli máš tu potřebu řešit naše hlášení, tak si ho řeš v sz a neobtěžuj s tím ostatní spoluhráče.

     • No a je to tady zase laughD ,,Tohle ve hře nemá co dělat“.. Klasická odpověď. Ten ban za větu ,,Ale proč za takovou blbost“ nikoho neurážel, nebyl vulgární, ani to nebyl spam.. Takže to nic špatného není, a nevidím důvod proč by to ve hře nemělo co dělat. To že podle vás věci co píšu já jsou hlouposti není důvod k banu. Takže máte ještě nějaký jiný důvod k tomu banu než jen že to do hry podle vás nepatří, a že to je hloupost?

     • O tom, jestli je nebo není důvod k banu naštěstí nerozhoduješ ty ale moderátoři.
      Případ uzavřen.
      Víc se k tomu vyjadřovat nebudeme.

     • třeba? rofl my se o to snažíme ale prostě když se překlepnem hned ban za cokoliv hlavně že když já někoho za to nahlásím za co mám ban já tak hned varování tím třeba si mě rozesmál takže když nebudem psát blbosti (i když je moc nepíšem některé bany pochopím ale některé nikdy) tak TŘEBA nedostanem ban? rofl rofl

     • Tak se nesnaž tolik psát a raději chytej ryby.!
      Tohle není hra o kecání ale o rybaření.
      Psát si jděte třeba na FB!

      Tečka.

     • Kolikrát ti mám říkat že my chytáme ale záleží na turnaji. A k tomu třeba se už vyjádřit nedokážeš co?! rofl

     • Dokážu ale nemám to zapotřebí.
      Není naší povinností odpovídat ani nijak jinak reagovat na vaše vztekání.

     • Nemyslíš že mazat komenty je už fakt sad v tom komentu co jsem psala nebylo nic proti pravidlů m ale hlavní je že sis ho přečet tak mi odpověz ale chápu že už nevíš co

     • Jasně jsem napsal, že už se k tomu dále vyjadřovat nebudeme. Za těmi bany si stojíme.
      Jen pro pořádek – délka banů se stupňuje, tak nepočítejte s tím, že budete stále dostávat trest na hodinu nebo den. Při dalším přestupku to už může být týden, měsíc nebo rok.
      Dobrou noc.

     • Bany máte právem a dej si pozor na to co píšeš i tady na webu, protože i tady můžeš dostat ban, pak už ti nepůjde psát ve hře ani zde.

    • Já se valím smíchy na zemi xd já už tady mám z někoho fóbii a v srdci cítím nenávist a ráda píšu že i politik na plakátu líp myslí, než ty Ajuško, dokonce mě to číslo pronásleduje takže už z Ajušky šílím :3 dokonce i na instagram dám my story s tím číslem tak jako what? Mluvím k moderátorům, ono to totiž všechno vypadá, že meleme ptákoviny, jenže já si nedávno prožila menší psychické trauma a nerada o tom mluvím naplno, ale zase se ráda svěřuji lidem (: takže určitá slova a čísla prostě šifruji, takže když MĚ např. vidíte že do chatu napíšu ,,Achjo vono mě to pronásleduje číslo 57 pomoc“, tak to nepochopíte, protože mě neznáte osobně a nevíte co se mi stalo, jinak nic nevhodného to není, je to jako napsat do chatu že jsem měla před týdnem angínu, jen trošinku jiným způsobem ♥

   • Zajímalo by mě proč píšeš že nás nahlašuje „x“ hráču když tam hraje asi okolo 100 a na pláži je tak 40-50 hráčů. Hodně jich je afk taky většinou to jsou angličani a někteří si toho vůbec nevšímají tak by nás nahlašovalo tak cca 1-4 hráčů a myslím že to není „x“ hráčů

    • Dost by vám pomohlo, kdybyste se nenahlašovaly samy mezi sebou, pak byste těch banů měly polovinu.

     • My 4 se mezi sebou nenahlašujem jen s denisou a verčou ale ty nesnášíme

     • Nemusíš nám psát kdo koho nahlašuje, my to vidíme sami. smile

    • A jak ty víš kdo vás nahlašuje, nebo ne? Kolikrát to bývají i cizí hráči. Ale je jedno, kdo vás hlásí. Důležité je, že vás vůbec ti hráči hlásí, a že se ve hře chováte nevhodně. Všichni máte už těch banů tolik, že kdyby tu byli moderátoři, co tu byli, měli byste už všichni plné bany a NIKDO by o tom s vámi nediskutoval! Takže naposledy, bany se vám už budou prodlužovat. Je jasné, že vám hodina nebo den k nápravě slovníku nepomáhá. Takže si příště pomlčíte už delší dobu. A pokud ani to nepomůže, dostanete ip bany. A víc už tu neodpovídáme. Bylo řečeno vše a nemyslím si, že by bylo těžké to pochopit.

     • A jak máme napravit slovníček když judy dostane ban za větu „za takovou blbost“ není to urážení ani PORUŠOVÁNÍ pravidel takže to nikdy nepochopím

     • Už jsme několikrát psali, že k tomu nemáme víc co dodat. Nemáme na práci jen tu vaši partičku.

   • Bude fishao v roce 2020 končit? Jen se ptám protože mi pár lidí říkalo že ano a někteří zase že ne tak nevím smile

   • vůbec je nedáváte ze to že píšem… já dostala ban za slovo kid pak za větu „on nás sleduje“ za to že jsem někomu lezla na postavu a na webu bylo napsané že za to není ban… atd.

    • Přečtěte si nejdřív pravidla hry. Pak budete vědět, co psát nemáte a ty bany dostávat nebudete.

     • já si je četla už dávno většinu banu chápu ale nikdy nepochopím ban za tu větu a pak za kid když to je normální slovo není na tom nic špatného a za to že lezem někomu na postavu na webu bylo napsané že je to otravné ale NENÍ za to ban

     • Pokud tě někdo nahlásil za slovo kid, tak mu to asi vadilo. Vzhledem k tomu, že jsem měla tu čest tu vaši bandu jeden večer sledovat, tak vím, že nepoužíváte jen to. Na každé postavě máte všichni už x trestů. A k tomu chození na postavu, nevím kde si byla na tom, že je to otravné. Klidně si na ně lezte, ale pak nám tu nebrečte, že vám je někdo ukradl a změnil heslo a následně vykradl. Mě je to šumák. Jak vám ji ale někdo ukradne, já už s vracením pomáhat nebudu.

  • Ať se podívá na ten svůj slavný popisek klubu,třeba mu to dojde. A může si k tomu přičíst i minulé prohřešky u těch jsme mu psali, za co je má.

   • ten popisek napsal ze srandy člověk se chce trochu pobavit a hned ban se nedivím že české mody nemá nikdo rád

    • Strašně vtipné, smíchy se tu můžeme potrhat. Jsme tu proto, aby se takové věci do hry nedostali, ne proto, aby jsme se tomu smáli a dělali, že to nevidíme. Ten hráč byl za to nahlášen někým, komu to evidentně dost vadilo a nedivím se. Psát o pedofílii do popisu klubu do hry prostě nepatří. Nemá to s lovením nic společného.
     A pokud toho ta vaše banda laskavě nenechá, tak už si udělám čas a všechny vaše postavy si vypíšu a pošlu na ip bany. Stejně místo lovení jen neustála otravujete ostatní hráče.

     • když nám dáte ip bany příjdete o další hráče a mimochod my lovíme ale musí být klubový turnaj kde se to dá

     • A ty si myslíš, že to bude někomu vadit, že hra přijde o problémové a neplatící hráče? Máš dost naivní představy.

     • Do té hry jsme taky něco dali a většinou hráči otravujou nás (neříkám že bychom je nikdy neotravovali my tím že jim zakrýváme postavu) ale my si povidáme a pak přijde nějaká holka kterou neznáme ona na nás můžu s váma být nebo můžu být vaše kámoška? my napíšem ne a pak nás s tím otravuje dojdou nám nervy a už prostě napíšem nějaké slovo za které je ban a pak jsou 2 holky které nás otravujou pravidelně někdy mám chuť se z nich zabít

 • A co takhle Fishao co nejvíce zveřejňovat na soc. sítích, nebo to poslat někomu slavnějšímu.. Např. youtubeři.. Zní to hodně naivně ale kdyby o tom někdo slavnější promluvil začalo by to hrát aspoň trochu víc lidí :/ Nemůžeme to nechat přece jen tak ne? Ještě před rokem byly plné servery a teď? Polovina lidí na pláži ani nejsou Češi..

 • Mám prosbu, dotaz: děje se mi to už tak dva týdny, možná o chlup déle. Přihlášení je vždycky OK, ale pak se nedokážu dostat do některých oblastí. Při načítání to vždycky „zamrzne“ na 82 procentech, další oblasti přitom fungují bez problému. Zkusil jsem vymazat historii včetně cookies, zkusil jsem restart, zkusil jsem to v jiném světě, odhlásit/přihlásit, prostě zkusil jsem už všechno možný a tyhle problémy v poslední době mám. Zajímavý je, že jednou se to týká Sibiri, podruhý Marshville, potřetí zas nějaké úplně jiné oblasti. Máte to někdo podobně, případně tušíte, co s tím dělat?

 • dobrý den, příjde mi, že little rio už nejde otevřít. bylo nás tam 10 lidí a stejně nic. no

 • Ahoj, je nějaká šance, že se hra zase vrátí do starých kolejí? Jako, že jí zase bude hrát hodně lidí a taak.

 • Dobrý večer, akým spôsobom môže dostať hráč IP ban (Ip ban- počitač zabráni pripojiť sa na nejakú hru/ server)

 • Hráčka ela0000 (nějak podobně) se pokouší krást účty. Dal jsem jí report jak se patří.
  Napsala mi: „Ahoj chcete odemknout všechny lokace na mapě“ ? Tak já že „jo“
  A ona: „Dobře změňte si email na ****** a vyčkejte 2-3 minuty“ Tak pozor na ni 😉

 • ahojte, ja len tak mimo temy, trosku je mi trapne sa to spytat ale co znamena ze vasil: 75percent alebo dakedy je ta aj menej percent a ja neviem co to je laugh sad

  • Vasil je postava z Cool Mountain. Každý den vykupuje věci od hráčů. Ty procenta znamenají cenu z hodnoty té věci. Když dává 75%, znamená to, že dává nejvíc a vyplatí se mu věci prodat. Například dekorace z továrny, které máme víckrát.

 • dobry den, me podvedl jeden typek. chtel po moe abych si zmenil na profilu email s tim ze se mi odemcou vsechy oblasti ve hre, ja mu overil a uz se nemohu prihlasit na muj ucet, pomoste mi pls vratit mi muj ucet.
  Muj ucet je Aglarcz91. diky predem za napravu me chyby.

  • Na tvou postavu jsem dala plný ban. Narazil si na zloděje postav a nechal si se napálit. Už ti ji stihl vykrást.

   • a ta postava by sla obnovit?, me nevadi ze me vsechno vzal, me jde o to jestli by se mi dal jeste vratit ten ucet? polub by nesel dokazali byste mi ten ucet vymazat?

     • Kostka28 jak to že se ukradené účty nemohou vrátit? Beru že zloděj ukradne z účtu vše co může, ale alespoň level by měl zůstat, ne?

     • Nikdo neříká, že se ti vymaže level. Postava normálně ve hře zůstává. Ale v mnoha případech prostě nelze majiteli vrátit zpět, když na ní zloděj změnil heslo.

     • Jak může zloděj změnit heslo na ukradené postavě, když k tomu je potřeba mít přístup na originální email? Nebo už se dá měnit heslo i jinak?

     • Na 99% to změní tak, že donutí majitele, aby změnil email na ten jeho. Pak už má přístup k heslu jednoduchý.

     • No tak to je fakt síla… Dát někomu heslo, přehodit mail na jeho… Pak se asi fakt není co divit. Na druhou stranu ono to řadě těch mrňousů může ve výsledku pomoct. Když si jednou nabijou tlamičku v souvislosti s virtuálním prutem nebo ananasem, tak si pak budou dávat třeba víc pozor v reálném dospělém životě. Snad.

     • Bohužel se najdou tací, co se nechají takto podvést i několikrát.

  • Stačí se ptát jednou. Nemusíš to tu zbytečně spamovat. Odpovíme, když tu budeme. Je povoleno mít více postav.

 • ahojte, nedavno mi niekto pisal ze ci chcem mat vsetky ostrovy a mapy otvorene a mat vysoky level… ja som napisala ze ano ale chcem to dosiahnut sama a on mi odpisal a ze mam mu dat moj ucet naa 5-10 min. a on to spravi nevedela som co mam robit pretoze postava nesla zobrazit a nahlasit sa to nedlo neviem preco

  • Byl to podvodník, který ti chtěl ukrást účet a nahlásit ti nešel, protože už ho někdo nahlásil před tebou.

 • Ahoj 1( na jak dlouho se nejčastěji dávají bany? 2) může se dát ban za lži na tento web? např.chytil jsem salpu (lež)

  • 1) to záleží na prohřešku ale nejčastěji to bývá asi týden.
   2)Ano i na tomto webu můžeš dostat ban.

 • Přesně takhle mě okradli na účtě muslinka10 s lvl 40. Řekla mi že si mám změnit email a že mi za chvíli přičtěte 10k fm. Ale nic a od té doby se nemůžu přihlásit. Mohli byste tam dát Ban prosím?

 • a nemohli by jste mi ten ban zkrátit aspon na měsíc prosím ja už chci zase hrát fishao, čekal jsem 8 měsícu a za chvilku jsou prázdniny a ja chci hrat už to fishao

  • Ban jsi dostal od moderátora. Konkrétně je úplně jedno od kterého.
   Věci ti z účtu nikdo nevzal. Co jsi tam měl před banem, budeš mít i po skončení banu.
   Stačí napsat dotaz jednou, zbytečně to tu spamuješ. Až někdo bude mít čas a znát odpověď, odpoví ti.

 • Dobrý den,
  mohu poprosit o unban myslím, že ho mam mít asi 2 měsíce, měl jsem ho na rok a už to nemohu vydržet ja to fishao musim hrat. Tak vas prosím můj ůčet je petrovec

 • Dobrý den,
  někde jsem se dočetl, že Herb dává v Palm Island více mincí za ryby… je to pravda ?

 • Dobrý den, chci se zeptat jak dlouho ještě trvá ban na účtech Stazina3, Patrik449 a Ondrej_svarovsky?

 • Dobrý, aká minimálna a maximálna cena je u bežok 1.0? laugh niekto písal že max. 10k ale to nedáva zmysel laugh

   • Aha… Napísala som sem komentár o willo88, pretože sa chová neslušne (určite o ňom máte veľa hlásení) ale schvaluje mi to už skoro 3 dni… (odoslala som to o 10.4.2018 (17:59) )

 • Dobrý deň, akú piraňu mám chytiť ak chcem ten klobúk „sombréro“ lebo som chytila už piraňu ale furt nič… no

 • hráč vám muže dát mince, stačí dát + u mincí a zkopírovat URL odkaz dát to tomu kdo vám slibovat těch 1500 a uvidíte jak vám je nedá laugh ale pokud je nákí malý level a bude chtít koupit třeba mince a podvodník mu pošle svuj link a on koupí mince podvodníkovy tak muže přijít hráč o prachy. takže na to taky bacha!

 • dobry den muzu se zeptat proc mi nejde obchodovat s hraci verunka2709 a ejka1111
  dekuji za odpoved

  • Nevíme. Podle všeho spíš ne.
   Ale třeba budou mít autoři světlou chvilku a něco vymyslí. Uvidíme, nechme se překvapit.

  • Tuto obuv získá každý hráč, který vyloví monster rybu. Na to je potřeba přístup na Lucky Raft (koupit fishmince/fishměnu alespoň za minimální částku), aby mohl hráč získat monster návnadu.
   Druhá možnost je obuv koupit od nějakého jiného hráče. Cena se ale pohybuje ve stovkách tisíc fishměny.

 • dobrý den potřebuji pomoct sad že sem hrala jinej učet a moje kamoška zijstila že moje učet je uplny ban a nekdo je u mne! to bylo včera. mam tam bežky penize sorry prosím pomoct je to učet chopetra
  dekuji moc a prosím o radu sad

 • Co mám dělat tuto misi už jsem dávno splnil ale stále se mi zobrazuje jako nesplněná….

  Příloha

 • Dobrý deň, bol by nejaký moderátor prosím tak láskavý a pozrel sa začo a na akú dobu mi bol udelený ban na neokubko a neokub1020. Na neokub1020 som sa iba rozprával s ENG moderátorkou a potom mi dala plny ban a na neokubko som jej napisal jednu SS ci mozme byt kamarati a tam mi dala tiez plny ban. Na neokukovi mam ban na tyzden za obtazovanie moderatorky sisca_sutedja

 • upozorňuji na hráče Fisher485, který se ze mě dlouhou dobu snažil tahat heslo s příslibem 1500fm.

  Příloha

     • no ale za to byl chat ban…ale vy jste na ten účet dali perma ban

     • Po tom co tvá postava dostala rok chat ban z ní někdo začal bezdůvodně hlásit, nadávat do hlášení a prodávat v něm účet. Takže tam byl dán plný ban.

     • a nemohl bych prosím dostat nějaký odškodnění na muj druhý učet?

     • takže jestli mě příště zase okradou tak to nemá cenu ani nahlašovat protože bych stejně dopadl nejhůř sad

     • Ono je spíš důležité, se už příště okrást nenechat.

  • Ovoce najdeš na ostrově, přístup na ostrov si koupíš za 50 mincí. Za umixované ovoce získáš energii, měnu nebo třeba obyč. pruty.

 • Dobrý den.
  Zrovna včera se mi stalo že se mi někdo dostával na účet, pořád mi to psalo že jsem přihlášen jinde.
  Tak jsme rychle změnili heslo.
  Odešli jsme z počítače tak na 3h,když jsme se vrátili tak heslo bylo stejné jako před tím.
  Když jsme se na ten účet přihlásili tak jsme měli ban na 365 dní a žádný fishmince, žádnou fishměnu, běžky ani žádné dekorace.
  Poraďte prosím
  co s tím udělat a na koho se obrátit.
  Děkuji Doga800.

  • Nějak nechápu jak by ti mohl změnit heslo. To by musel mít přístup do tvého emailu. Heslo už máš opět změněno, nebo mám dát na tvou postavu zatím plný ban?

   • Tak dobře….a ještě jsem se chtěl zeptat jestli by nešlo aby se mi na ten učet nevrátili všechny dekorace a běžky co jsem měl?
    děkuji
    Doga800

 • Proč jste lhala ??? S tím IP banem ze jste říkala ze mi ho zrušen akorát jsem byl za potomci ☹🙄🙄😒😒 pro luč. od Atika006

 • jakto ze na postave ejka1111 nikdo nic nekupoval kdyz jsem tam mela asi 15 fishminci a potom jsem mela jenom 2 a mela jsem zmenene obleceni byla jsem pridana do klubu rybi princezny koupene navnady a pruty…

  • Na té postavě někdo před 18 dny kupoval booster síly, návnady, prut a zvedal vlasec. Proč a kdo to udělal ti ale neřeknu. Změň si heslo.

 • Dobrý deň strašne moc Vás prosím o pomoc. Mám ban, a preto som sa teraz moc nesústredil na chat. Bol som oklamaný hráčom: JADSON201791, za mušle som mal dať asi 8000 a ja som omylom dal viac konkrétne 80 000, peniažky si šporím, chcem bežky 2.0, veľmi Vás prosím, bol to omyl, prosím urobte niečo chcem peniažky späť….

   • Pokud chceš peníze, nezbývá ti nic jiného, než toho hráče poprosit, jestli by ti je nevrátil.

    • Keď som ja urobil podobné ale o 20 000 prišlo mi niekoľko Varovaní od modov z viac. krajín. Je to smuté, ďakujem za info, ale je to špinavé a nečestné

  • Teď alespoň vidíš, že starat se o cizí korunu na hlavě není tak důležité jako se soustředit na svou hru a zejména na obchodování s jiným hráčem. Bohužel za chyby se platí. S obchodem jsi souhlasil, v ten moment co jsi ho potvrdil. Příště si dávej větší pozor.

   • Bol to omyl, je to istým spôsobom podvod. Prosím nejde tu o pár stoviek ale o viac ako 72 000 ktoré strašne dlho šetrím. Ja naozaj prosím cena 700 musli nikdy nie je 80 000. Keby Vám to urobili, moc radi nebudete. Moderátori majú pomôcť a toto je zvlášt vážny príklad. Skúste rozmýšľať „72 000!“. V tejto hre sú odporné a špinavé podvody, a s tou korunou som chcel tomu chudákovi len pomôcť. Je to nepríjemné a hanba, že i keď nejde o malú sumu, nepomôžete a je Vám t jedno sorry no . Ďakujem moc !!!!!

    • Obrať se na administrátora hry, se kterým komunikuješ, jestli ti pomůže. My s tím nic dělat nemůžeme.

     • Môžte mu poslať varovanie. A s administrátorom som hovoril iba pár krát, je mi jasné, že teraz mi to obaja vraciate za tú korunu.

     • Je jedno jestli párkrát nebo 100krát. Jsi s ním ve spojení tak si to domluv.

     • Tento hráč má portugalskou vlajku, takže nespadá pod nás. Zkus napsat na oficiální fórum a spojit se s portugalským moderátorem.
      My mu varování posílat nebudeme.

     • Aspoň Vám slečna luciekaa, ďakujem, ze ste si dali námahu good .A ďakujem za radu.

     • Od rána jsem byla v práci a do hry se dostala až teď, dřív jsem nemohla zjistit, jakou má vlajku…

     • Nie je tu veľa ľudí, čo v práci od rána aspoň do druhej neboli

     • Tak jsem ti odpověděla až teď já. Myslíš, že máme na práci jen web?

 • To domlouvání bylo sranda.. Byl jsem u toho a dělali jsme se srandu že někoho okrademe takže je to nefér. A s Judy se znám, hráli jsme to dnes spolu a potvrdím že nehackuje.. Ban už má, ale je to ban v podstatě za nic. Věřte mi že kvůli banům přestane hrát Fishao hodně lidí. Celkově Fishao jde dolů, hraji Fishao už 3-4 roky a předtím a bylo lepší. Teď už je Fishao jen o banech,cokoliv uděláš tak máš ban..

  • Bany se dávají za prohřešky, ne za cokoliv.
   Hra je o lovení ryb, ne o tom, co si kdo dokáže hacknout ve hře nebo o domlouvání se, že se někdo bude okrádat.

 • Ahoj o víkendu mi byl odcizen účet sumoman1212 lvl 45. Přišel jsem o něj tak že mi jeden hráč jménem okounek něco řekl že když si změním email na mince914@seznam.cz tak mi přijde 1500 mincí zdarma samozřejmě jsem to udělal. Pak řekl abych se na 5 minut odhlásil a že to pak přijde ale nic mi nepřišlo naopak mi nefungovalo heslo. Pak mi došlo co udělal změnil heslo. Dá se s tím něco udělat??? Moc vám Děkuji

  • Na té postavě je od té doby plný ban. O postavu si tím přišel. Udělej si jinou a už nikdy si nic neměn. Vždy jak někdo nabídne cokoliv zdarma, jde o podvod.

 • ja(melon01) som dostala BAN za to ze som napisal koupim klasickou podlahu!!!!!!!!!!!!!!!!! a tie vykricniky aby to tam dlhzie zostalo a aby som to nemusela hned zase vypisovat.ak mienite davat BAN za to ze údajne spamujem ale to nieje pravda tak ja uz fakt neviem .ved som chcela iba nieco kupit!

  • Když napíšeš těch vykřičníků tolik za sebou, je to považováno za spam. A žes jich tam měla. Tohle je jedna strana z několika – http://prntscr.com/i6p8xf
   Pokud příště nechceš bany za spam, snaž se spamování vyhýbat.

 • hrala jsem na uctu od segry verunka2709 a dala jsem nekomu svoje heslo protoze rikal ze mi da fishmince ja jsem mu na to skocila a dala ted mi kupuje veci meni oblecen…mela jesm tam asi 15 fishminci a ted mam jenom 2 na uctu ejka1111

 • ja som mia25896 a pred časom my ukradli ucet ale nakolko som patrala na vlastnu pest tak som zistila heslo a us ho mam z annilka na tom ucte su moje veci sme sa dohodli že veci si može nechat tak tym padom vas prosim odblokovanie oby dvoch učtov čiže zrušenie banu

 • Měla jsem postavičku majda284 ale dostala jsem ban vím poučila jsem se ale čekám strašně dlouho de to nějak vrátit ? děkuji moc za odpověd smile Majda

 • Návím prý mu to nic nenapsalo… taky proč by mu to psalo když se přihlásí nemůže ani rozkliknou SZ…

  • No jo, nemohlo mu to nic napsat, protože nemá Chat/SZ ban, ale úplný. Na rok, to je 365 dní. Tak ať si napíše do kalendáře, že 18. ledna 2019 asi v 17 hodin může na této postavě opět hrát.
   A kdyby se ptal, za co to má, je to za lži a vyhrožování.

 • Ahoj dosal jsem varovani za nepravdivy nahlaseni seznamky… jedna holka mi apsala jestli s ní nechvi mít … (všichni moc dobřš víme co…)tak jsem ji nahlasil za seznamku ale bylo to v SZ takže mi asi kostka nevím to jistě (nechci někoho bezduvodne praskat ale asi to byla kostka fak nevím) poslala varovaní…

  PS: Kdo z modu to čte st mi pls napise jestli mam poslat screen ( zpravy v SZ nemažu) Děkuji

 • Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli Vy nevíte proě se na FISHAO 1. nemůže obchodovat místo 6 věcí teba 20… 2. Proč již nejdou obvhodovat pruty návnady boostery…. ….?

 • a mužu se zaptat proč se nesmí pořádat mis atd….. to fakt nechápu proč se to nesmí já n tom nic špatného nevidímm. a nevíte co je faul?????

 • Ten předchozí komentář byl odpověď na :

  neokub napsal: 10.1.2018 (20:08)
  Lebo ubúdajú a hra končí…

 • Pokud hra vydrží do r. 2020 tak to stihneš. Šetří se 8-12 měsíců podle toho, jak hraješ.
  viz http://www.fishao.cz/casova-osa-setreni-na-fishao-prut/
  Teď už to nesleduju, ale ubývalo měsíčně cca 100 prutů tj. 1200 ročně tak by to mělo vyjít smile

  Ještě jsem zapátrala v klubu a od začátku dubna 2017 do konce prosince 2017 se prodalo přibližně 1100 Fishao prutů.

  Tak drží, palce laugh

 • Dobrý den.
  Před nějakou dobou jsem sem psal že mi hráč zerav ukradl účet kvůli mé nepozornosti a vy ste mi odpovědéli že by ten účet šel vrátit přes vedení a já bych se chtěl zeptat jestli by to bylo možné?Já jsem na tom účtu hrál strašně dlouho a měl sem ho opravdu moc rád.Tak vás moc prosím jestli by ste to nějak zařídili.Děkuji moc.(můj účet se jmenuje petrkral1

   • Ja vím ale já jsem k tamté postavě měl dost velký vztah protože ho se mnou vytvářel můj nejlepší kamarád který se odstěhoval do zahraničí a už se spolu vůbec nevídáme.

    • Některé postavy ale vrátit nejdou a to je i tvůj případ. Hrej na té nové a to heslo ani email neměň ani nikomu neříkej.

 • Ahojte, prosím myslíte, že keby som začal TERAZ poctivošetriť na Fisha udicu, stihnem to? Rýchlo ubúdajú. Prosím, povedzte mi niektonech šetrím ja t vždy miniem,otrebujem podporu, povedzte niekto, že udica je super smile laugh

    • Jak Kostka psala, musíš si pamatovat, jestli jsi měla na své postavě nějaké tresty. My tady výpis z rejstříku vyhledávat nebudeme.

     • Jenže já si to nepamatuji a kdybych chtěla být moderátor, tak nesmím mít v minulosti žádný trest. Není to tak?

     • Ano, je to tak. Momentálně se ale nový moderátor nehledá, tak není třeba řešit předchozí tresty. To se řeší až v případě potřeby.

 • Včera nevykradli nič ale dnes áno a ked som bola prihlásená, kedže kamoška zistila to heslo…tak mi tam stále naskakovalo: prepáč ale na tvojom účte je prihlásený niekto íný

 • s účtu mi ukradli bežky, 33 k, vzhlady a deko heslo vedel len 1 clovek ktorý ma hackol pred tým a ja teraz neviem čo roiť, a heslo som si už zmenila.Predtým mi zmeniť nešlo ale potom som zistila že mi to prišlo do spamu.

 • Měla jsem účet level asi 70 a zrovna ten den kdy jsem si konečně po dlouhém šetření koupila Fishao prut, tak mi nějaký podvodník ukradl účet. Nikde žádné varování nebylo, podvodníků taky tolik ne, tak jsem byla tak hloupá a uvěřila mu. A dodnes toho lituju. Už mám zase účet levelu 70, ale fishmincí mám málo a Fishao pruty ubývají,jsem z toho nešťastná. Takže opravdu pozor na podvodníky. Alespoň že na novém účtě už jsem se poučila a když se objevil další podvodník, tak jsem ho nahlásila a dostal BAN.

 • Prosím vás ešte raz odbanujte mi účet.
  Nie som niaká rozdvojená osobnosť alebo niečo podobné. Všetko čo som chcela bolo pomocť kamarátke lebo to sem vraj nevedela napísať.

 • Aký naozaj je to môj volám sa tam Didu00 level som 72 naozaj verte mi aj môj kamoš aj brat vám to potvrdí prosííím

   • A aký napríklad ? ja neviem ako vám to mám ešte povedať že je to môj účet sad ja niesom žiadny heker a nič podobné . aj tu sa tak isto volám
    Veľmi vás prosííííííím nebudem robiť zle na fishau ani porušovať pravidlá prosíííím sad(

     • Víš, jak funguje obchod ve hře? Musí být přihlášeni dva hráči a jeden druhému něco poslat. Tvůj účet je zabanován, takže se na něj nedá přihlásit. A tím pádem ani nejde obchodovat.

     • A čítala som tu že jeden chcel dať peniaze niekde a vy ste mu dali sad môžem hrať odznovu ale podľa mňa keby administrátori chxeli irčite mi vrátia profil

     • Kde jsi to četla?
      Nebudu to pořád opakovat dokola, už jsem to řekla několikrát a stále to platí.

 • A išiel by mi vrátiť? len neviete dôkazi ? a neviete mi aspoň ten nábytok prehodiť na účet Dianka00 prosíím sad(

  • Říkám, že vrátit nejde. Přehodit věci nemůžeme.
   Pokud máš nějaký pořádný důkaz, že je účet opravdu tvůj, tak nám ho pošli. Jinak s tím nic dělat nejde.

  • Ban je na rok.
   A ať se nemusíš ptát podruhé, je to za nabízení účtu, to je ve hře zakázáno.

 • Jeden chalan mi dal hack že dostanem viac fishcoinov a tak mi povedal nech 30 minút čakám a potom že budem mať veľa fishcoinov.Tak som čakala a na obrazovke sa mi ukázalo že je tam niekto iný a to bol podľa mňa on.Tak som sa skúsila prihlásiť ešte raz a ukázalo mi tam že mám zle heslo a to ten chalan mi ho zmenil.A teraz je na mojom profile.

  • To potřebujete všichni a nejlépe hned. Nejsme roboti. Takovéhle věci se musí poslat nahoru na vedení hry. A jestli vám to nedochází byli Vánoce, ne každý u toho pořád sedí. Někteří navštěvují rodiny. Až se nám někdo z vedení ozve, dáme sem vědět. Tím vaším bombardováním nic neurychlíte.

 • dobrý den já sem naletěl přesně tím způsobem že mi hráč nabídl mince a řekl at si změním e-mailovou adresu a odhlasim se a pak už sem se tam nedostal myslív že ten hráč co mi to sebral se jmenoval zerav a já se jmenuji petrkral1
  moc prosím o pomoc s problémem

  • Na tvou postavu jsem dala právě plný ban. Bohužel pozdě. Už si stihl věci převést. Udělej si postavu jinou a už nikdy si neměň email, ani heslo na nějaké, co ti někdo napíše.

   • a nešlo by třeba nějak vrátit to heslo abych se tam mohl vrátit ikdyž tam nebudu nic mít
    a toho hráče zerav ste dopadli?

    • Ten hráč byl potrestán plným banem a byl poslán na IP ban. My hesla nijak vracet neumíme, to samé platí o emailech, které většinou zloděj změní. To smí pouze vedení, a to je moc zdlouhavé.

     • mohu vás aspoň poprosit jestli byste řekli hráčce katka1313 že se tet menuju petrkral3

     • Nemám ji v přátelích, tak jí nemám jak napsat.Třeba na ni ve hře narazíš.

 • mám taký problém,. jakbar mne a kamoške ukradol učty ananas1600 a melon01 tak ze tvrdil ze ked zadám do nastavení inú emailovú adresu tak sa mi pripočítajú fishcoiny ze to je nejaky zoznam na splacanie. myslela som ze to patri k fishau. ja blba som mu uverila a o n nám zmenil hesla a teraz som uplne zufala. prosím pomozte. uz som pisala aj do banu ale mala som napisat sem tak pisem. CHCEME NASPET NASE UCY!

  • Tím, že budeš psát pořád dokola to samé, nic neurychlíš. Musíš počkat, až se nám podaří něco zjistit.

  • Sama si ji tu hlásila jako kradenou ne? Tak jsme na ni dali plný ban, aby ji zloděj nemohl používat.

 • dobrý den hráč jménem zverak9 mě podvedl sebral mi běžky změnil mi heslo a level tam mám 94 vyřešte to pls jmenuju se tam bartsi5 ale hledajte hráče bartsi to sem taky já

 • Dobrý den, dneska 26.12. někdo, převzal kontrolu nad mým účtem, tlukaskova a změnil heslo. Měli by jste to vědět. Děkuji

 • Dnes 26.12 mi niekto prevzal kontrolu nad mojím účtom, na profile Didu00 level 72 prosím vyriešte to. Ďakujem

 • Dobrý deň včera mi ukradli účet a zmenili heslo volám sa ananas1600, nikomu som heslo ani email nedávala. A účet ukradli aj mojej kamarátke, volá sa melon01. Prosím skúste s tým niečo urobiť…

 • Dobrý den, dneska 25.12. odpoledne někdo, převzal kontrolu nad mým účtem, ivaoka level 46. a změnil heslo. Prosím chytě toho podvodníka. děkuji

 • mě jednou na jinim učtu kcel jsem bězky za klub on napsal ok ja jsemu dál bězky a on mi nedal klub tak on měl bězky aji klub a ja nic tak potom mi dali fm super team a potom za fm jsem ty koupil bězky a už do mam super děkuji klubu super team a dáve jde jsi pozot !!!!!!!!!

 • Dobrý deň. Prosím, každý slovák i čech si prečítajte toto. Gishao hrám už tri roky. Bohužiaľ som na starom účte prišiel o heslo. Viem, že český moderátori sa snažia pomôcť. Hlavne camel,kostka,pavel a lucka…I keď s camelom a bezzubkou moc skúsenosti nemám. Už dávno nemáme aktívnich slovenských modov. Hra prestáva mať zmysel… Keby konečne zvolili nejakého sk moda konečne by to bolo lepšie. Vy, terajší ste výborný, ale dajte, prosím aj slovenských(a hlavne prekladateľa) Viem, že niektorých hráčov ako ja nemáte radi, ale fakt by sa hodil slovák. Ďakujem.(Celé som to myslel dobre ale niekedy sa cítim tak smutne keď ma neriešia slováci a nemajú v hre žiadnu moc…)Ešte raz, dík. smile

  • Aktuálně moda nehledáme, pokud budeme, tak určitě budeme myslet na to, že by to chtělo Slováka. Nicméně nechceme ho za každou cenu – důležitá je kvalita práce, týmový duch a celkový výsledek.
   Jinak překladatel jde úplně mimo nás… několikrát jsem se v tom angažoval a snad se to trochu zlepšilo, ale dokud nebudeme mít jasné argumenty pro změnu a nového kandidáta, nemá smysl to řešit.

 • varovani pred podvodniki ??? spsia nas varujte pred vama ….. protoze furt bany prodluzujete … zadnej jinej server toto nedela ….. a ze vam to za to stoji to prodluzovat …. a camel rekl pred rokem jen 160 dni kdyby ste to chteli prodlouzit zase tak to rekl snad ne kdyby tam bylo neco tak vazneho …. toto je hrozne

  • Myslím že někdo, kdo hraje tu hru tak dlouho jako ty, by mohl už vědět, že těch moderátorů je ve hře víc. Camel nemohl vědět, že se někdo rozhodne nějaký ban prodloužit, nemá věšteckou kouli…. pokud ty ano, tak se máš. On normálně odpověděl na dotaz. A jak ty víš že jinde bany neprodlužují, když to mají povoleno? Jo, já zapomněla, koukneš do koule a vidíš…..
   Baví tě to, pořád se do nás navážet pokaždé pod jiným jménem?

   • za 1. vim ze vas tam je vic ale nechapu proc rovnou nereknete ze ten ban je na tolik a tolik dni .. nejdriv reknete ze na takovou dobu a pak ze na takovou … a ne nenavazim se do vas jen mi je lito tech hracu co toto musi prozivat .. ja vim co se stalo v teto situaci pokud je to pravda a je mi lito ze za toto je ban … a pod jinym jmenem tu vzdy nejsem … uz mam 2. ucet tu zalozenej ale nemuzu se tam dostat …. davam tam vse dobre ale nejde to nevim co s tim je a kdyz tady zadavam david0904030 tak mi to hazi chybu

     • A to ses ptal všech? To že to nedělá jeden ještě neznamená, že to nedělá dalších 30. Pokud vím, dělají to i jiní.Možná ne všichni, ale někteří se tu najdou. Ono je to moc pěkný tu vykládat o něčem, o čem víš prd….

    • Camel se díval před rokem a to mu ukazovalo 160 dní, tak napsat 160 tak jak to viděl. Nemůže za to, že to pak někdo jinej prodloužil a ban jel od začátku. Takže když to teď ukazuje nějakých 130, tak tu nebudu lhát že to je jinak, ale napíšu kolik to je…..

 • Zdravím, kdy budu mít prosím konečně ten unban? V březnu jsem tu měla zprávu, že ta 186 dní…

     • Nelhal? Proto tam stálo, že končí za 160 dní? Můžu se zeptat, za co byl opět prodloužen, když jsem tam nic neprovedla?

     • Nelhal. Opravdu to v té době bylo tak jak psal. Pak byl opět prodloužen o další rok. Ten účet je hlášen jako kradený, víc nevím.

     • Kradený? To je vtipné… Kdyby byl kradený, tak by se o něj ten tzv. majitel během těch 3 let přihlásil, ne? Uvažujte trochu.

 • 1.) vy nic neřešíte……………
  2.) o žádne ukradené věci/ůčty se nezájímate
  3.) jen rozdáváte ban za každou pi******
  4.) myslíte jen sami za sebe
  5.) vím že za bany dostavate fm od fishaa nebo napomínání
  6.) CHCI LEPŠÍ FISHAO ABY SE DALO OBCHODOVAT VSE (PŘEDMĚTY,BOXY ATD.)
  7.) klidně mi dejte ban na pajapool ale bude to jen váš problám…….
  8.) prostě bojuji o starší fishao a klídek hráčům
  9.) KDYŽ UMÍŠ (PAVLE KOSTKO……) DÁVAT BANY TAK VYLEPŠOVAT FISHAO NE?
  10.) bojuji za SVOBODU A LEPŠÍ FISHAO POKUD NE TAK BUDETE MÍT ITAM MALO PLATÍCÍCH HRÁČŮ ….

  • Nic neřešíme? A co si jako myslíš že celé dny děláme? Vy si necháte krást účty a pak si myslíte, jak je vše jednoduché a vše že se vám vrátí honem…. a nejlépe ještě s bonusem. Jestli tě to ještě nenapadlo, jsme v té hře proto, aby se tam udržoval pořádek. Takže pokud tam někdo nadává, krade, nebo podvádí s kódy jako ty, tak ten ban prostě dostane. Protože tím tam porušuje pravidla. Nechápu jak zrovna ty tu můžeš vykládat nesmysly o tom jak bojuješ za lepší fishao, když sám podvádíš. Na jednu stranu od nás chceš pomoci vrátit postavu a na stranu druhou nás tu urážíš.

   • 1.) neurazim rikam fakta
    2.) kdyz to neudelat tak mate problam uz mate veliky!
    3.) ty nas uryzis atd.
    4.) muj pripad samozdrejmne ceka jen az nekdo si to nevzme co? pokud do tydne nedate to zmenene heslo do sz(pajapool) o ucet pajajaja227 tak vam tu udelam takovou pi******
    že se po******* takze radeji se snaziiime ne? a jestli do ctvrtku ne tak ….

    • Co kdyby ses laskavě hodil do klidu? My ti žádný účet vracet nemusíme. Kdyby tě to zajímalo, tak to nemáme v popisu práce. Klidně se postav na hlavu, když si myslíš že ti to pomůže, ale já odmítám pomáhat někomu, kdo tu takhle nadává. Mimochodem, není to tak dlouho co jsme ti vraceli ukradené peníze na jinou postavu, to jsme ti byli dobrý co? A taky jsme nemuseli, protože to opět je věc, kterou dělat nemusíme! Takže si vyhrožuj kde chceš. Ještě jednou tu budeš takhle nadávat a budu ti to mazat!

     • notak moc promin ale tolik zmen na fishao hlavne kdyz z obchodem nemuzu obchodovat fish-boxy smile promin ale sad slibuji a da se to upravit? a prosim nemaz mi je uz fakt promin bad dash smile dash dash dash boredom sad

     • Myslím že si trošku pleteš moderátory s vývojáři. My ve hře nic nastavovat nemůžeme. Neuděláme ani nic s tím s čím obchodovat jde a nejde. My tu jsme pouze na dodržování pořádku mezi hráči, což znamená, že za nadávání prostě bany dávat budeme dál.

 • Jako chtěl bych se zeptat co vtýto hře znamená slovo SPAM, když jsem pře dvěma měsíci neco scháněl a psal jsem větu pár krát po sobě přišlo mi varování že spamuju.
  Dneska na pláži psal týpek dlouhou větu opakoval ji asi 30x – 40x po sobě pppaaavvveeelll poslal varování mě že nahlašuju bezduvodně.

  • Máš zapotřebí nám lhát?
   1. Ten hráč nepsal žádnou dlouhou větu. Ta věta zněla „kdo chce do clubu“?
   2. Neopakoval to 30-40krát. V jedné minutě to napsal 4x, potom text změnil a napsal ho opět 4x a v další minutě už jen jednou.
   3. Nevyhrožuj v chatu nikomu banem, stejně tak se nemusíš chlubit, kolika hráčům jsi už ban zařídil, a už vůbec nikomu nepiš, ať drží zobák!

 • a pak kdyz mi ho ukardl ucet pajajaja227 tak si prez kamose obchodovali a mimi vecni a prevedl jsi je na svuj to je jedno jen nechapu jak a proc mi uz nedate na kevin1159 na uplny ale chyt/sz nechapu …!!!! sad

  • Co kdyby sis přečetl co píšeš, než to sem dáš? Z toho co si napsal se nedá nic pochopit. Nejdřív píšeš že ti někdo ukradl postavu a pak si žádáš plnej ban na svou druhou? Nebo jak to máme jako chápat?

   • 1.) my ukradli ucet pajajaja227 a nic se stim nedelalo
    2.) kdyz mam uplny ban na kevin1159 tak alespon ho muzete misto uplnyho jen na obyc. ne?
    3.) pokud ne tak ***********************************(sem na pajapool)

    • Na postavě pajajaja227 je zatím daný plný ban, aby ji nikdo nemohl vykrást.
     A na postavě kevin to máš za podvody s kódym tam se ti ban v žádném případě rušit nebude.

 • Ahoj, dnes jsem šla na turnaj Race, asi před pár minuty.. A když turnaj začal, tak jsem dostala lagy.. ( To by bylo u mě ještě normální) Ale pak jsem pustila až rybu z lagů.. Jenže mi pak nešla vůbec odkliknout tabulka, a když se mi to už podařilo tak mi postava vyskočila až na kraj rohu a nešlo se mi vůbec pohybovat.. Chci poprosit, jestli byste mi nevrátili mince. Pokud to je chyba Fishaa. ( Vše uvidíte na videu.. Video : https://youtu.be/PsHDY-fI0KM

    • Myslím že tobě už jsme to vysvětlili až dost. U tebe byl jiný případ. Sám si nedávno psal, že si měnil IP adresy. Takže asi teď těžko můžeme něco dohledat. Prostě se smiř s tím že ta postava je pryč.

     • Nevysvětlily jste mi nic. Od té doby, co jsem řekl, že to udělal Tinuška jste úplně změnili způsob, jakým se mnou mluvíte,… Tehdy ještě za vlády Mariány Hrůzné jsem za to, že jsem poslal důkazy přes nahlášení Tinušky, že mi ho ukradl ban na 9 měsíců…. Takže nevím, jestli jste mi vůbec něco k tomu vysvětlily. Jde mi pouze o princip. Level 246 ukradne účet a vy se chováte, jako kdyby se nic nestalo. Takže člověk investuje peníze a moderátoři ani nejsou schopni navrátit účet, který byl odcizen majiteli… IP jsem měnil z Budějovic do Ostravy, takže moje IP tam bude po banu, který končil na začátků září až do konce září. Jak jinak můžeš říct, že jsem se tehdy neozval, když jsi ještě nebyla moderátorkou? To taky nedává logiku. Ozýval jsem se tehdy skoro celý říjen, jen vždy jsem dostal ban od Mariány. Navíc jsem byl přes Helču (Hela91) domluven s Cammelem, že se mi v době, co jsem byl s nimi v klubu ozve.. samozřejmě se neozval. Psal jsem mu přes Pavla (moderátora) a samozřejmě.. Opět se neozval. Od té doby, co odešel Hermess ČR modi už nejsou to, co to bývalo. Kdysi se moderátoři bili za české hráče s ostatními moderátory, ale teď se na něj z vysoka vykašlete (nebudu sprostý), když byl problém s cizími moderátory, tak to dokázali vyřešit… Asi 2 měsíce zpět si na mne stěžovala Krivolovci a samozřejmě, dostal jsem ban. Ale že by si hlídala své lidi? To ne… Prodávají si tam účty, nadávají mi, ať si políbím pi*ku, ale ona jen ,,Hm…“ A je konec řešení.. Tímto chci poukázat na stav VŠECH moderátorů.
      Tímto končím tuto slohovku, doufám, že si to přečtete a nebudete si číst jen to, co chcete, jako v 90% případů.

      SVOBODA TIBETU!

     • Nevím, kdy jsem se ti měl ozvat a kvůli čemu – ale jestli sem něco zazdil, tak se omlouvám.
      Fakt je ten, že ten účet nemůžeme ověřit a teda ani vrátit – nevíme, jestli mluvíš pravdu – promiň. S tinuškou to nemá nic společného a ani s jiným hráčem.
      Jen pro info – cizí modi tohle vůbec nedělají.

     • Mimochodem, řešila jsem to s tebou nejen ve hře, ale i tady http://prntscr.com/hf0m6p . Takže laskavě ve hře i tady přestaň vykřikovat že s tebou nic neřešíme a že ti vše mažeme.

     • Že ne? Byl jsem u nich (Srbský 1 – srbové si tam nadávali a Krivoluci na to nic) a napsal jsem jednu jedinou věc proti nim a hned žalovala našim. Ale svoje nějak aspoň varovat? To ne…

     • A jak víš že varování nedostali? Ty vidíš do systému? Myslím si že ne. Jen tu plácáš hlouposti. Já osobně jsem ti několikrát psala že v tvém případě ta postava vrátit nejde a že to co si poslal jako důkazy, se použít prostě nedalo. Myslím že jsme to spolu ve hře řešili dost dlouho.

     • Jde mi o to, že jste to neřešily už tehdy… Psal jsem všude možně, ale bohužel né… Nikdo mi nevěřil.

     • Komu? Všem… Ale jak jsem tady psal, všichni to zazdili. Navíc, jak jsem také psal, mi Mariána Hrůzostrašná nevěřila a dala mi ban za pošpiňování cizího jména populární osoby.

     • Ten ban na té postavě je 11 měsíců, to už jsem moderátorem byla a nevím o tom že bys mi v té době psal. Za to jak to vyřešili jiní, my nemůžeme. Jak jsem ti už psala, postava vrátit jde, ale jen za určitých okolností. V tvém případě to prostě nejde, tak se s tím už smiř. A to že se snažíme vracet okradeným účty je jen naše dobrá vůle. Vůbec to nemáme v popisu práce…. naopak vedení hry je proti navracení účtů.

     • To nikdo neřekl, jen jsem ti několikrát už psala, že tobě ten účet prostě vrátit nejde. Ne po takové době, navíc s jinou IP adresou.

 • boredom dobry dennna9876543210 jeden hacker se na me prihlasil pppaaavvveeelll vi o co se jedna kdybyste nerozumeli tak se ho zeptejte prosim vas da se to nak odblokovat aby sem tam mohla ale on ne uz mi sebral bezky na který sem si setrila hodne dlouho resim to i s tatkou ale oba nevime

  • Ahoj, většinu těch věcí, co ti ta hráčka ukradla se nám povedlo dostat na moderátora Exekutorcz. Až se nám povede vrátit ti postavu, pošleme ti věci zpět.

  • Je potřeba hráče nahlásit přímo ve hře.
   Hlavně mu neodpovídej, neříkej mu heslo a neměň si e-mailovou adresu v nastavení, nebo přijdeš o účet.

 • Moc to sem asi nepatři ale půjde mi obnovit Facebook účet kterej je bloklej mam tam totiz lvl 112 s lucky raftem a rad bych se tam dostal sad

  • aha, vy jste samzali dálší muj komentář. tak za. 1 třeba kdyb stím hodně hráču souhlasilo tam by to vývojáři přidaly. za 2. vývoj hry nekončí furt mužou přidávat věci, když přidávají ryby. za 3. to byl nelegální software??? pokud jse nemílím software (operační) pamět a další takové věci, né programy.

 • Prosím poradte mi , dneska tak v 12:31 nevím přesně v kolik jsem si udělala nový profil julab a zapoměla jsem heslo , samozřejmě jsem si ho změnila , ale po změnění hesla mi ten profil nešel prosím poradte mi sad

 • Prosim pani kostko proc ma Nadiad04 este ban ved ste povedali ze ho mame oba na mesic. Prosim dajte jej ho prec boredom

    • Nevím kdo koho klame, ale my to nejsme. Kradli jste vy, ne my. Tys sice něco vrátil, ale mám dojem že ne vše. Takže se koukej uklidnit. Přestaňte krást a nebudete trestaní.

     • Prepáčte ale vratil som VIAC ako som vzal. A vy ste vraveli že ho Naďke zrušite za mesiac. Nebolo to od vás pekne.sad((

     • A viem, možno mi date BAN, a pravdepodobne sa budete hnevat že „vyskakujem…“ ale musite si priznat ze ste klamali alebo ste sa spietli. Mám dôkaz ktorý som už poslal. unknw Ďakujem. sad

     • A Naďka má teraz celý môj balóový set. Viem, že poviete nie, ale aspon na 5 min ju odbanujte nech mi to vrati ja som kamoske ten set slubil zapozicany

     • Naposledy, neměli jste krást. Za to že máte bany si můžete sami jen vy dva.

     • ALE VY STE NAS OKLAMALA ! MALI SME MAT BAN NA MESIAC NIE NA ROK!

     • Já jsem vás oklamala? Tys vlezl někomu na účet, prodal všechny věci vasilovi, který nikdy nedá 100%, takže si nevrátil vše tak jak vykládáš, ale jen určité % a já klamu?

     • Dobre prepáčte. Ja som sa lenke ospravedlnil(poznám ju v reále) a vám dám pokoj a nebudem sa hádať. Kradnúť viac nebudem. Dostal som príručku(od vás). Ale aj tak proste ste predtym povedali že mame ban na 1 mesiac. Aj tak ďakujem. Dovidenia unknw no

     • Musela jsem asi koukat na jiného hráče, nebo fakt nevím, proč jsem psala měsíc. Ale probrala jsem to s ostatními moderátory a ban změníme tedy na měsíc. Při další krádeži ale už bude na rok natvrdo bez varování.

 • dobry den moderatorko anicko muzu se vas yeptat ja sem mel ucer Maxuska01 a nejakej podvodnik mi rekl ze ma ucet s lv 115 a 1150 fisminci a fismen nevim presne kolem 100000 a on mi ekl jestli nechce semnou ucet vymenit a ja sem s tim souhlasil tak sem mu da hselo a ted mi lezl na ucet ale jeden z vasich moderatoru mi ten ucet zabanoval ak co s tim mam udela abych ho dostal zpet prosim pomoztemi a vas moderator ktery me ho zablokoval se jmenuje nejak pppaaaavvveeellll dekuju KUBA

  • Žádný moderátor jménem Anička tu není. Pošlu to dál na ověření, budeš muset čekat. A příště si laskavě rozmysli co děláš. Nikdo ti nikdy nic zdarma nedá. Za své postavy si ručíte sami, nemáte na ně nikoho pouštět.

 • dobrý den,hráčka anicka10k mě okradla -___- dohodli jsme se na 4K za celý pirátský set.. jenže při obchodu jde poslat jen 6věcí tak mi napsala že jí mám dát 4000fm a zbytek pošle až další obchod..no já jí bohužel věřil a jen co dokončila první obchod s 6 věcmi tak si mě vymazala z přátel… šlo by mi peníze vrátit nebo dodat dané dekorace? děkuji

  • Musíš ji nahlásit ve hře, ne tady. Poslala jsem jí varování, aby ti to doposlala, víc dělat nemůžeme.

 • dobrý den, potřeboval bych pomocsad dá se říct že mě hráč oko369 okradl o 8000fm dal tak běžky a dekorace…. dal jsem ok ale on tam mezi tím běžky vymazal…. a to jsem tak dlouho na běžky šetřil… když jsem mu psal kde najdu ty běžky tak mi napsal že běžky stojí 10500 když jsem mu napsal že to chci tedy vrátit a koupit ty běky za 10500 tak napsal že néé…. šlo by to moc prosím vrátit v obchodu to udělal tak zmateně… jako kdyby mu blbnul pc…. moc děkuji jinak muj učet je kikisekbalog

 • Ahoj, kmg001 byl odcizen účet “317mik“ vloni v září, ale až teď přišel na to, že je něco jako “Obnova podle IP“ a navíc má problém, že mu zde nejde přidat komentář, tak píšu já.

  • Ušetři si psaní. Nám stačí napsat jednou. Nemusíš několikrát, pokaždé pod jiným jménem a ještě s pohádkou o tom, že od tebe ti psát nejde. Na některé komentáře odpovídáme až když zjistíme více

    • Jestli to nebude tím, že ho musí někdo schválit….. a pokud chce i odpověď, tak to občas i trošku trvá.

     • Já to myslel tak, že když když něco odešleš, tak se ti to tu objeví s nadpisem ,,Čeká na schválení…“ a mu se neobjevovalo ani tohle.

  • Na té postavě se ban rušit nebude. Máme důkazy, kde si tu postavu nabízela. Takže si nám lhala o tom, že je kradená.

 • Ahoj, mám problém, rok zpět mi byl odcizen účet “317mik“ a až teď jsme přišel na to, že je něco jako ‚obnova podle IP“ tak bych se chtěl zeptat, jestli by se to dalo ještě nějak udělat, když jsem tam pak nechal zřídit ban, aby mi ho nemohli vybrakovat, děkuji. A ne, nebyl mi odcizen formou “změň si e-mail a budeš mít mince,…“

  • O žádné obnově IP nic nevím. Účet se dá vrátit, ale jen za určitých podmínek. V tvém případě, kdy jak píšeš je to rok už to možné není.

 • ahoj kostko ale nemuzu byt pravda ze na 84anna9876543210 uplynuli 2 mesice 2 mesice trvaji prazdniny a ja jsem to melo od prosince vim to jiste mozna je to nak spatne u vas ulezeny ale ja nelzu

 • dobry den zrusite mi prosim ban na 84anna9876543210 mela jsem tam dobry veci a ten ban trva asi pres rok ale neni uplny

  • Ten ban máš na rok a neuběhli ještě ani 3 měsíce. Takže si musíš ještě 281 dní počkat, než vyprší.

  • Kdo ti dal jaké heslo? Ten ban jsem na tu postavu marinett91 dala já, když ji hlásíš jako kradenou.

 • večer sem hrála fishao a viplo se mi to a pak mi to psala že je špatný heslo tak sem byla neštasna a litála sem baraku a nikdo mi nepomohl každej mi odkejval a pak mě napadlo že sem napíšu tak prosim pomocte mi boredom

   • ještě mi to neobanovali on mi to sebral ten učet vščera a ještě schválně bestak psal sprostě a zabanovalo mě to

    Příloha

    • Už jsem ti psala, ten ban máš ode mě. Dokud se neověří že je opravdu tvá a nezměníš si pak heslo (aby se tam už nikdo jinej nedostal), ban na té postavě zůstane. Kdybych ji odbanovala a dostal se na ni někdo jinej, mohl by ti ji vykrást ještě víc.

 • prmominte že vás otravuji kvůli účte 10aneta ale furt mi to nezmizelo to zabanování prosím zrušte to

 • na účtě 10aneta jsem si změnila heslo ale jak jsem se tam dostala tak se mi ukázalo ´´promin byla jsi zabanován/a,, co mám dělat prosím odepište mi

  • Ten ban sem ti dal, aby tam nikdo nemohl škodit… za chvíli to povolím a můžeš dál ten účet používat. Dávej si ale větší pozor.

   • moment mě chtěl také někdo ukrást účet….pppaaavvveeelll mi řekl že na to nemám důkaz že sem mám poslat screen tak jako co ? :-/

    • Takové hráče je lepší nahlásit přímo ve hře a ty screeny k tomu přiložit do hlášení. Je to pak nejjednodušší cesta, jak takového hráče zastavit co nejdřív.

  • Hra normálně jde, aktualizace žádná není. A ban mi to u tebe neukazuje. Co to ukazuje tobě na přihlašovací stránce?

  • Pokud má plný tak asi nijak, když se do hry nedostane. Pokud jen chat, tak do domku v klidu může.

 • mám pár otázek:
  1.musí mít moderátor určitý počet druhů ryb?
  2.jaký musí mít moderátor věk?
  3od kolika levelů je moderátor?

   • Ja se jen ptám jak kradenej já ho vlastnim proč kdo to. Nebo takle ked já teď napíšu že krupkadd účet je kradenej date full? Já ho vlastnim nevím kdo to udělal a ich mal po ucte sad proč vlastně to bich mohl též udělat a zaslat a dáte někdy Unban já ho vlastnim nekradu

    • Když napíšeš, že krupkadd je kradenej, tak to zkontroluju a když zjistím, že je to pravda, tak ho zabanuju… a následně vrátím, až se majitel ozve.
     Ty nejsi původní majitel a účty se převádět nesmí… takže nejsi majitel ani teď.

   • Chtel bich vám napsat že jsem vždy jednal poctivě účet sem si poctivě dlouhou dobu dělal vy jste mě však nespravedlivě odsoudily a proto mi nezbývá nic než s vámi skončit. hra je hezká a zábavná ale vaše postoje jsou nespravedlivé.

 • Byl jsem na fishau odpojil jsem se a za 10min. a měljsem odcizen učet a učet se jmenuje zdendarichtercz

     • To byla jen jedna odpověď , do háje. Boha, jak s debilama .

     • Když víš, že máš ban a nemůžeš se dostat do hry, je to full ban. Kdybys měl IP, vůbec by se ti nenačetla hra. Kdybys měl Chat/SZ ban, do hry by ses dostal, jen nemohl komunikovat.
      A ty debily si pro příště laskavě odpusť. Není povinností moderátorů tady odpovídat.

     • V tom případě byla tvoje druhá otázka zbytečná, nemyslíš?

     • No tak dobře… Ach jo proč vůbec takhle mluvím,… bad sorry