• decos_coming

  Na stránkách FISHAO na facebooku se objevilo video, kde hráč s nickem updateguys ukazuje novou skvělou továrnu na nábytek. Ta se má již brzy objevit v oblasti Mystic Desert. Vejdete dovnitř a vlevo je voda, takže zde půjdou i chytat ryby a pak je tam běžící pás, kde jednou za 48 hodin vyjede box s dekorací a bude zdarma (vezmete ho a otevřete). Pokud nebudete chtít čekat 2 dny na další box, můžete ihned uvalit 10 mincí a objeví se nový box ihned.

  Video zde: https://www.facebook.com/Fishao/videos/vb.383066765070662/1202062166504447/?type=2&theater

  A teď k tomu, co jsme Vám psali v zašifrované zprávě:

  Snofru byl egyptský faraon, měl i svou pyramidu – tato informace nás vede do Mystic Desert. Do Egypta se též vozí ladovky… Evestor viděl áčko popsané novými výrobky, což ukazuje na nové dekorace. No a konečně zkratka CFA, která znepokojila faraona – Continuous Flight Auger neboli průběžný spirálový vrták, který slouží k provádění hlubinných základů v méně únosném podloží, např. v písku. No a na základech se logicky něco postaví… Pobavili jste se luštěním zašifrované zprávy?

  A ještě něco k továrně… ve videu jeden z chlapíků uvnitř továrny nabízí možnost rozšířit dům i na druhé patro! Tím vznikne více místa na dekorace. Výstavba potrvá 7 dní a bude to stát 500 mincí. Po zaplacení ihned proces začne. Pokud nechcete čekat, musíte uvalit dalších 504 mincí za dokončení ihned (týden má 168 hodin, zkrácení každé hodiny vychází na 3 mince). A jak souvisí s dekoracemi vodní plocha v továrně? Po zkompletování určitého dekoračního setu se odemkne 1 ryba a tu bude možné v továrně ulovit. Sety, které bude možné zkompletovat, by se daly přeložit asi takto: balónový, bonbónový, fotbalový, vesmírný, půvabný. Každý set bude obsahovat 12 dekorací.

  Toto všechno bude ve hře zhruba za 14 dní…

  factory

  Posted by sotia @ 18:21

  Tags:


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


49 komentářů k Videoukázka na továrnu na nábytek a řešení zašifrované zprávy