• Stovková ryba (Chyť rybu velikosti 100+ cm) není úplně oblíbený denní úkol pro ty, co na to nemají vlasec. Ale je dobré mít nějaký dobrý prut, např. bronzový, stříbrný, zlatý, ty se dají obdržet po dosažení levelů 25, 50, 75. Pak je dobré zamířit do Sibiře, vzít bambus, rybu a najít tučné místo, kde ryby berou těsně po náhozu a opakovaně. Pak nahradit bambus dobrým prutem, dát na něj maso a hodit. Několikrát bude nához prázdný, ale vzápětí ryba zabere. Bude to žralok psí, který má většinou přes 100 cm. Z prutu ubere okolo 5 náhozů.

    Posted by sotia @ 15:08

    Tags:


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


7 komentářů k Stovková ryba

  • šel jsem do Ria Tropical s třešní a bronzovým prutem na kapra 100+ asi po 7 minutách jsem vytáhl anténovce červenoocasého 105cm nához potom kapr 100cm a dva náhozy potom kapr 115cm to vše jen na třešeň s bílým radaremlaugh

  • …a pokud nemáte čas čekat, až to rozmrzne, zkuste Rio Tropical a třešeň. Na tu tam berou jen pirani a kapři – piraňa je hezká ryba, čtyřhězdičková, a skoro vždycky potěší… No a pak je to jen o tom, kolik náhozů to bude trvat, než přijde kapr přes sto.

  • Dala jsem na radu, šla na sibiř, vzala prut, rybu a švihla to do vody. Na první nához žralok psí 177cm laugh
    Díky kluci