• Buďte velmi opatrní pokud  ve hře, ale i mimo hru komunikujete  s cizími hráči, nebo moderátory. Dávejte si pozor při obchodování s nimi.Dobře si promýšlejte co píšete do veřejného chatu, zejména pak,  jeli v dohledu nějaký cizí hráč či moderátor.  Myslím tím hlavně turecké moderátory, kteří si neustále naše hráče prověřují a dávají jim bez varování plné bany na rok , aniž by nás o tom informovali, nebo přiložili důkazy o tom, že je hráč opravdu vinen. Není nic neobvyklého, že za pár nevhodných slov  ve veřejném chatu inkasujete od jistých zahraničních moderátorů plný ban.  Bohužel se nám s nimi nedaří dohodnout po dobrém ani po zlém.  Probíhají mezi námi bouřlivé debaty a jejich arogance je neskutečná. I když našemu hráči neoprávněný ban od zahraničního moderátora zrušíme, nebo trest zmírníme, během několika hodin ho má zpět.    Tyhle debaty jsou nekonečné a bohužel  nepřináší žádný výsledek.   Je to dost psychicky náročné a pokud nebude českým moderátorům umožněno chránit  a starat se o své hráče , odejdeme a bohužel tu zůstanete napospas zahraničním moderátorům, kteří zneužívají své funkce. Pak už nepočítejte s tím, že za slovo Fu.. dostanete naši taxu – což je den nebo maximálně týden chat ban, ale s největší pravděpodobností vás čeká full ban. sorry

  Posted by pppaaavvveeelll @ 14:21


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


35 komentářů k Přátelská rada

 • Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat teď jsem dostal varování že spamuji chat. Tak se vás chci zeptat od kolikati zprávách za sebou se to počítá jako ban.

  • Za spam se to považuje, pokud to samé opakuješ několikrát do minuty. Pokud píšeš s Caps Lockem, nebo pokud tvé zprávy jsou dlouhé.

 • ahoj, já jsem dostala týden ban za slovo sexy, dokonce od českého moderátora, takže doporučuji opravdu dávat pozor co řeknete, vyplatí se to.
  ps: nechci tímto nadávat na moderátory, spíše jim moc děkuji za tu velkou trpělivost zde na fóru, poučila jsem se, příspěvek slouží pouze k informování a varování

 • + Velmi dobře napsaný text.
  – Jak jsem se sám se svojí sestrou přesvědčil, naše komunita není o moc lepší. Moje sestra dostala hned dva bany v jeden den. Tady pppaaavvveeelll se totiž rozhodl zneužít svá moderátorská privilegia. První ban byl oprávněný, druhý ban byl udělen, protože se pppaaavvveeelll potřeboval nad někým vytáhnout. Dodnes nechápu, proč má sestra dostala druhý ban pro nic za nic, POŽADUJI VYSVĚTLENÍ, A TO HNED!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Mějte se hezky, i přes tuto nepříjemnou situaci.

 • Nevím co k tomu říct… Je mi vás opravdu líto sorry, ale neměli by jste to vzdávat, to je nejdůležitější! Jste super tým a bylo by škoda o vás přijít a myslím že pokud by takový hráč, který si je jistý tím že dostal ban neoprávněně a od cizího moderátora, ihned nějakým způsobem kontaktovat vyšší vedení hry a jméno daného moderátora ohlásit. Ale stále by bylo mnohem lepší pravidla neporušovat a nezahrávat si o takový konflikt.

  • Jenže daný hráč , jak už jsem zmiňoval dostane s největší pravděpodobností rovnou plný ban, takže se nedozví za co ho má a už vůbec ne od koho ho má.

   • Aha sorry tak to je opravdu vrchol sad ale i tak… neměli by jste to vzdávat a jestli by měl někdo jako moderátor skončit, tak jsou to oni, myslím že narozdíl od vás chybět nikomu nebudou

 • My Account Username : Huzu_03 was open by other player he took all my items and abuse to the mod friend. I want to recover my account please help me. Proffs are given.

  Příloha

 • Mne by sa ani nezdalo, ze prave turecky moderatori by zneuzivali svoju funkciu moderatora… Mne nahodou vzdy prave turecky moderatori pomohli a boli ochotny, hovorim tu o moderatoroch Iwen a user232370… s mavim a srinkiz som skusenost nemal (mozno aj nastastie :D)

     • Najradsej by som si to prebral tak, aby ste sa s nikym nehadali..

     • Tak to by se nám nesměli neustále cpát do našich hráčů. Mají své o které by se měli starat. Během týdne jsem narazila na 5 hráčů od nás, kteří se jim nelíbí. Všechny si nahlásili a kontrolovali, u většiny chtěli plný ban. I přesto, že k tomu neměli důkazy. Několikrát jim bylo jasně řečeno, že to jsou naši hráči a bez důkazů nám je banovat nesmí. Poslední tečkou byl hráč, kterému někdo z turecka vlezl na postavu, nadával a oni mu dali plný ban na rok, aniž by nám o tom řekli jediné slovo předem. Ban jsem hráči změnila, protože za takové nadávky u nás dáváme pouze chat. Za pár hodin měl opět plný ban od našich skvělých kolegů. Takže asi tak. Oni si nenechají nic vysvětlit, nechtějí nic pochopit. Z jejich komunikace s námi jsem pochopila, že si myslí, že jsou něco víc než kdokoliv z nás a uniforma jim dává právo si dělat co chtějí. Takže asi tak.

     • každí moderátor by měl řešit víhradně hráče co pod něj spadají a né šikanovat hráče jiních národností a i já mám bohužel špatnou skušenost s tureckímy moderátory.

 • S týmto mám tiež skúsenosť.Moderátor Chikoskandikos (Už není moderátor) mi raz za nadávku blb dal plný ban na týždeň laugh Bez Varovania

 • Ahoj, a už jste to řešili někde výš?
  Hlavně se nevzdávejte !!!
  Po tom, co York_Fish nedostal ban za ukradení monstra a bylo mi řečeno, že je to povolené, mě už v této hře nepřekvapí opravdu nic. Je mi vás líto. Hodně štěstí a pevné nervy smile

  • Bojujeme již několik týdnů. Bohužel turečtí moderátoři si asi myslí že jsou něco víc a můžou vše.

   • A jak se k tomu vyjádřil admin?
    Mohli jste klidně zveřejnit jména moderátorů, možná by jim to pár lidí řeklo a k něčemu by to mohlo být. Tohle je fakt smutný sad Také sem zažil totální překvapení a zklamání, v případě již zmíněného ukradeného monstra v klubu. Bylo mi řečeno, že má jakožto člen klubu právo monstra chytit. Jistě že má, ale musí s tím přeci ten klub, tedy hlavně vedoucí, souhlasit. Není to tu fér sad

    • Admin se snaží problém řešit. Jména moderátorů zveřejňovat nebudeme, jelikož je zakázané zveřejňovat cokoli z interních záležitostí moderátorského týmu. A poslední co bychom chtěli je, že by se do této záležitosti pletli i hráči.

     • Jojo to chápu. Tak hlavně že to řeší. Myslím že vás má rád a nenechá vám ani českým hráčům ubližovat. Hodně štěstí a pevné nervy!!

    • Pokud se nedá věřit všem hráčům v klubu, tak je lepší si monstrum vykrmit v jiném, svém a to už se dá ohlídat aby ho nechytil nikdo jiný

     • To je sice pravda, ovšem ten monster byl vykrmen pro klubový turnaj “ Největší klubová ryba “ / “ Největší mořská klubová ryba “ …
      A ne aby si přišel mimo turnaj a chytl si ho… Navíc, doneslo se ke mně že to u něj nebyl první případ a včera prý zas něco ukradli. Nedokážu pochopit, proč tito hráči stále hrají.