Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


12 komentářů k Nová posila týmu FISHAO 852pedrino_2

 • Ahojte pedrino je super vždy mi poradí napríklad minule som nevedela kde je malé Rio a on mi povedal kde je. GRATULUJEM zaslúži si to

 • Přeji krásné odpoledne,
  dnes jsem 852pedrino_2 potkala. Bylo to poprvé, kdy byl moderátor příjemný a poradil. Hru hraji dlouho a poprvé jsem spatřila, jak moderátor pomáhá ostatním hráčům. Takže za mě první admin, kterého jsem ráda poznala.

 • Není zde nic, k čemu bychom mu měli blahopřát. Spolupracuje s lidmi, kteří naším starým moderátorům dělali problémy. Je to falešný a arogantní člověk, který za touhou po úspěchu okradl mnoho lidí, kterým slíbil pomoc s fosíliemi zpět, ale minimálně u půlky své slovo nedodržel. Co víc, se svoji povedenou partou si hrají na účtech, takže jsem zvědav, jestli mi někdy nepřijde ban třeba angličtině či rumunštině laugh Nevím jak vy, co tento komentář čtete, ale po tom co se tu stalo jsem k té hře ztratil chuť úplně. K adminovi se nemá smysl ani vyjadřovat, pokud je nejvyšší „vedení“ nespravedlivé, opravdu nevím co víc dělat. Jak většina z vás ví, udělal sem vše pro to abych prokázal, na čí straně je pravda, ovšem marně. Není zde žádná možnost, jak s tím hnout, max. přes vývojáře kteří nám neodpovídají, což je taky zajímavé řešení.. Každopádně této ****** přeji, aby co nejrychleji skončil, už jen kvůli pár hráčům na které bych se vsadil, že už se něco plánuje. Vám, co nesdílíte můj názor a ve hře ještě najdete alespoň trošku smyslu a zábavy, přeji hodně štěstí a PEVNÉ NERVY!!!

  • Piratheep, stop posting lies.. You are slandering people with false evidence.. this is against the LAW.
   Stop being a loser and try to be a good person.. maybe then you won’t get banned.

   Saying horrible things about your former mods, over and over.. and now praising them?
   You’re a hypocrite, and that’s why you have NO real friends in the game..

 • Také přeji hodně síly, pevné nervy, a hodně zdaru. Ještě by sem se chtěla zeptat, budou jenom slovenské posily či budou i české?