• V noci na dnešek jsme přešli na letní čas. Léto se blíží! Radujme se! smile
  Dávejte si však pozor na čas ve hře – hra totiž používá stále GMT čas, tedy posuny nerespektuje a všem ve hře se dneškem čas posunul o 1 hodinu zpět!
  Ti kteří jsou registrovaní zde na fishao.cz mohou být v klidu, čas zde se automaticky opravil a ukazuje vám správně! smile
  Hodně štěstí při lovu!

  Posted by camel1cz @ 14:36

  Tags:


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


11 komentářů k Letní čas

 • Měl bych dotaz,před letním časem sem měl denní úkol správně o půlnoci,teď ho v letním čase mám zase ve 24:00 letního času a měl by vlastně být v 01:00 aby tam byl ten 1h posun a pak by to bylo správně i podle času tady.Mám nastaveno UTC+1.

  • No u mě se to chová jak sem popsal v článku. Teda po posunu na letní čas se mi půlnoc ve hře posunula o 1 hodinu dopředu – samozřejmě sem neměnil nic v nastavení hry. Předpokládám, že to tak mají všichni.

 • Ahoj tak mě se tady na webu časy rozcházejí :-/ u stromu a kola štěstí.U kola je dobře, ale u stromu je o hodinu dopředu. Herní čas už jsem si srovnala podle toho co jsem si dala ve hře a u toho stromu to taky srovnám smile

  • Na to nejde jednoznačně odpovědět… obecně NE!
   Záleží na nastavení časové zony ve hře… nejsnadnější kontrola je podle denního úkolu (ten čas tam odpočítává k půlnoci herního času)… popř. se zaregistruj a nastav si čas tady na webu.