•  Po dlouhém a únavném dohadování ohledně dalšího banu našemu hráči, bez jakéhokoliv  důkazu , jsme došli k závěru, že s postem moderování všichni tři končíme. Už se nechceme dívat dál na to, jak si někteří moderátoři dělají  co chtějí a trestají, aniž by dodali jediný důkaz. Když jsme si dovolili po nich důkaz chtít, dozvěděli jsme se v podstatě, že jsme naprosto neschopní moderátoři, co celé dny nic nedělají a proto oni musí dělat naši práci za nás. Což u nich znamená stát celé dny na naší pláži, špehovat co děláte, hlásit si vše a nečekat až si to vyhodnotíme my a hned potrestat i přesto, že česky neumí a kolikrát ani vůbec neví o čem se bavíte. Podle nich jste z nich celý nadšení, když tam na ně narazíte. Někteří z vás si jim prý stěžují do sz, jak strašný jsme a že nemakáme dobře, jako oni. Tak si je tedy můžete užívat plnými doušky. Odteď už se za vás nepostaví nikdo, protože když se někdo ozve, končí. Tímto se s vámi loučíme, přejeme pokud možno klidnou hru. I nadále se tu budeme snažit odpovídat, pokud bude někdo potřebovat poradit. Kromě dotazů tipu za co mám ban a na jak dlouho…. tam už to možné vážně nebude.

   

  PS. Dávejte si všichni pozor na to, co ve hře řeknete, vše je použito proti vám. Ráno jsem viděla, jaký masakr včera na naší pláži opět proběhl. X hráčů s plným banem na rok za to, že si dovolili říct sprosté slovo, za které se dával maximálně měsíc chat. Plný ban dostala také hráčka, která si dovolila říct o cizím moderátorovi že je zlý a v sz mu napsala, že nemá banovat naše hráče, že je má nechat nám.

  Posted by kostka28 @ 6:38


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


80 komentářů k Konec moderátorů v Čechách.

 • Já jsem přestal dělat jakékoliv obchody s hráči po té co se mě stalo že mě hráč nabídl obchod, já odmítl a on si na mě stěžoval a mě přišlo varování. Tato hra je o penězích pro majitele a když majitel nestojí o mé peníze pak to chápu a proto už do této hry nic neinvestuji.

 • Je škoda že končíte ale odvedli jste skvělou práci. Prosím Vraťte se zpátky nechci být ve hře bez vás. Od této doby se raději od hlavě tureckých nebo srbských moderátorů držím dál a tím myslím v jiné oblasti než je moderátor a přeji hodně štěstí a zdraví v životě

 • Tohle bude opravdu průser, obvzlášť se tureckýma a srbskýma moderátorama v čele, kteří se dneska po sundání vašich uniforem ukázali jako opravdová hovada v čele s Tamarou R (dancewithdevil). Tohle prostě nedopadne dobře, já už si vysloužil IP ban naštěstí na falešnou IP, ale ostatní takové štěstí mít nemusí.

 • Ten protest na pláži byla blbost.. stáli tam nějací kidíci, kteří nadávali českým moderátorům do hoven.. to podle mě není normal a pak mi nějaký Hozna napsal, že moderátoři jsou ehm…

 • Na pláži teď stojí asi dvanáct stejnejch panáčků na protest proti banum, přijde mi to jako dobrej nápad, dávám na podporu našich moderátorů modrý vlasy :-))

 • Myslím, že jsme ještě nic neztratili! Jak sem psal, začal sem boj za naše NEJLEPŠÍ mody na fb, a pár HRDINŮ se ke mně přidalo. Rovnou tady napíšu jména – AmStranger, HAXYT a alfieboss7… Díky tomu, že mě tito 3 borci podpořili a spolupracovali jsme dnešním dnem Stirs jako moderátor skončil. Což znamená, že naděje žije !! Máme na to. Samozřejmě díky všem ostatním za hezké zprávy smile Bohužel se najde pár jedinců, kteří mě za toto nesnáší, ale já si za svými činy stojím – však vše co sem udělal sem podložil pravdivými důkazy.. Dostal sem chat ban na TÝDEN za to, že sem se zeptal veřejně moderátorky dancewithdevil kolik jí je let. Nemá totiž dostatek let na to, aby dělala moderátora, to jí ale nebrání v tom aby lezla na naši pláž a banovala naše hráče, bohužel sad Stejně tak dopadli všichni, co semnou souhlasili. Máme na to vybojovat pro naši ctěnou trojici fér podmínky, aby mohli dále konat svoji práci v klidu. Pojďme se semnkout !!!! Díky všem !!!!!

 • Modíci moc vám děkuji za vše co jste pro hru udělaly. Moc jsem si Vaší práce vážil. Byla to těžká dřina kterou málo lidí ocení. Ostatní si v klidu lovili a nic neřešili, vy místo lovení jste furt řešily nějaké věci a neměly čas na lovení. JEŠTĚ JEDNOU MOC DÍKY ZA VAŠÍ POMOC VE HŘE good good good Ať se vám daří v soukromém životě a rád vás potkám ve hře laugh

 • yo les quiero decir que muchas gracias, sin esta pagina me hubiera perdido mucha carnada, a parte de que es muy completa es facil de utilizar, soy del servidor español y les estoy muy agradecido, nunca cambien ni dejen que los cambien, demuestren que ustedes tanto mods como nosotros los usuarios valemos por igual laugh, saludos

 • Dobrý den,
  něž skončíte chci vám moc poděkovat za vaši práci i když si toho někdo ani nevšimne.
  Vy jste byly něco jako rovnováha drželi jste tuto hru na tyči, vy jste byly na jedné straně a ti špatní na druhé, je škoda že až odejdete tato hra spadne i s těmi špatnými (je mi to líto jen kvůli té úžasně vyspělé hře a všem dobrým hráčům a moderátorům).
  Ať si každý říká co chce ale vy jste nejlepší a nejmoudřejší moderátoři všech moderátorů:

  kostka28
  pppaaavvveeelll
  bezzubka07
  ExekutorCZ

  Vy jste laskaví, přístupní, odvážní, rozumní, máte vše co má mít správný moderátor!
  Hráči i moderátoři poznají jaké to bude až skončíte (BUDOU LITOVAT DNE KDY VÁS NEPOSLECHLI A BYLY NA VÁS ZLÝ), ale nemyslím to tak že každý moderátor z jiné země je zlý (např. iTrendy která mi půjčila betu a vůbec nic za to nechtěla, ale takových moderátorů je málo).

  Chci poděkovat a omluvit se obzvlášť kostce28,protože jsem si ze začátku myslel že je přísná až moc ale pak jsem zjistil že tak to má být a přehnal jsem to, byla přísná jen v mých očí, ale ona byla jediná která mi dala varování za spam (vždy jsem dostal rovnou ban a proto VELICE DĚKUJI).
  Naučila mě že dobrý moderátor se pozná tak že je laskaví, přístupný a moudrý a ne jak nějaký který hráče ignoruje.
  NEPŘESTAŇTE BÝT TAKOVÝMI JACÍ JSTE, PROTOŽE TAKOVÉTO LIDI SVĚT POTŘEBUJE.

  Tak se s vámi loučím a přeji vám mnoho štěstí do života, držte se a ať jste šťastní.

 • Rozpraval som sa s jednym cudzim modom a mam nejake spravy ? modi su uz vraj vybrani, bude ich 4 az 6, budu vediet aj po anglicky :O a mena sa dozvieme o par dni… tot vse

 • kam tá hra speje ? …. akože toto už naozaj nieje normálne … minút na pláži a je mi zle …. kam to speje akože naozaj … zachvílku nebudeme mať vlastné česko/slovenské svety ale všade budú turci alebo iný … akože nič proti rasám a tak .. ale toto je už naozaj cez čiaru , naozaj sa Vám nečudujem že ste spravili to čo ste spravili , na Vašom mieste by som spravila presne to isté … lebo to by sa nedalo zvládať , dúfam že Vás nechajú hrať a dajú Vám pokoj … a tiež nám… nech sa Vám darí v osobnom živote a držte sa

 • A přitom se vždycky říkalo že svět obsadí číňani. Tak tento asi zatím turci, asi jsou k tomu doma vedeni, že jim patří svět, tak zatím aspoň tady. S nima to po dobrém nejde

 • A pokud přijdou noví čeští moderátoři, budou to lidé, kteří jim půjdou na ruku – přece si nebudou tvořit opozici… smile

 • Je mi to líto.. před pár dny jsem ráno viděl taky hlídkovat nějakého Turka…. Konečně možná hráči docení, jaký je přínos moderátorů… yes snad…

    • V téhle situaci je úplně jedno jakou vlajku máš a je i jedno co máš nebo nemáš v chatu, protože před pár dny hráč , který neměl v chatu ani slovo, stejně plný ban dostal. sad

   • Přesně. Je děsivé, že taková jatka co jsem dnes ráno viděla nikdo neřeší a v klidu nechá moderátory takto pracovat i nadále.

  • Ano, hlídkují tam stále, protože jedině tak si mohou kohokoliv lehce proklepnout a když píši kohokoliv, tak tím myslím i hráče s hodně vysokým levlem. My jsme řešili pouze hlášení která nám přišla, proto jsme se nemuseli neustále na pláži vystavovat a trestat hráče za kraviny.

 • Když to vidím, jsem fakt rád že sem se na tu hru vykašlal. Nemá žádný smysl. Půlka zahraničních moderátorů je super, druhá půlka nestojí za nic!! Nebojím se sdílet s Vámi názor, že Stirs je SUVERÉNNĚ NEJHORŠÍ moderátor a nikdy by ním být neměl ! Poučuje lidi na fb, vymýšlí si blbosti, o mně dělá posty kde se vysmívá, nadává mi a uráží mě. Přišel se semnou hádat na pláž, jen sem měl argument na kterej neměl odpověď a už jestli se s ním fakt chci hádat, že mi dá roční chat ban. Ne, díky těmto lidem hra smysl NEMÁ !! Nevím, kdo si myslí že vůbec je. Stejně tak tureckej moderátor user, kterej odblokoval hráče jen kvůli protestům ostatních na facebooku !! A takových je víc. Na to kolik vás bylo jste svoji práci dělali skvěle, a naprosto rozumím Vašemu kroku. Vedení hry je naprosto k ničemu, bohužel !! Ano, nejspíše za svůj názor budu potrestán, ale víte co? Je mi to už vlastně uplně jedno. Bohužel, v této hře se názory ostatních nepřijímají sad Všem, kdo ještě berete tuto hru vážně, hodně štěstí. Pro mě už tato hra skončila!

  • Tak ona hra neskončila jen pro tebe a pro nás, ale bohužel s tureckými moderátory v čele skončí pro mnoho našich a slovenských hráčů velmi brzy.

    • Rád bych řekl, “ chovejte se ve hře slušně, neberte tureckým hráčům první místa v turnajích, nepleťte se moderátorům do cesty a nic se vám nestane“!
     Ale nemůžu, protože takhle to tu nefunguje.
     Jak už bylo řečeno, jediné co jsme chtěli bylo, aby cizí moderátoři nesmyslně nebanovali naše hráče a neustále si je nenahlašovali ke kontrole. A když už tedy musí ban udělit, tak ať doloží důkazy. Bylo nám řečeno, že s důkazy se nebudou zdržovat a jelikož jsme neschopní a hlavně našim a slovenským hráčům nadržujeme, musí dělat naši práci za nás. Takže až se ocitnete s chat , banem na rok v lepším případě, nebo spíše s plným banem, který cizí moderátoři používají raději, aby nemuseli nikomu nic vysvětlovat, ničemu se nedivte, taková bude realita ve hře, které jsme se snažili zabránit.

     • Mně je to jedno.. Ať klidně ban dostanu, budu za nás bojovat dokud to půjde. Byli jste nejlepší moderátoři a patří Vám obrovské DÍK!! Hodně štěstí v životě, nikdy na Vás nezapomenu.

     • Díky. Ač toho bylo občas hodně a někteří hráči fakt uměli lézt na nervy,bylo to s vámi fajn. Bohužel se obávám, že tohle už nemáme šanci nějak zastavit. Na nesmyslné tresty jsme upozorňovali už delší dobu. Jak je vidět, nikoho to nezajímalo a nezajímá. Za chvilku bude ve hře jen samý moderátor a hráči žádný, protože každý kdo něco umí nebo náhodou něco má je podvodník a dostane plný ban. Tu hru úplně zničili.

     • Přesně tak, hru zničili sad Admin je sice sám, ale měl by s tím něco dělat… pod tím příspěvkem se jen dohadujeme, ale nevím no.. Celá hra nestojí za nic, není nad to jít na ryby v reálu laugh

     • preto prakticky „leziem do zadku“ vsetkym tureckym modom… user232…, sinrikiz a iwen ti ma maju radi (aspon myslim)… myslim ze su len 4 ked monster men odisiel… aby mi nedali ban… trochu smutne no

 • nevieš o čom rozprávaš smile Stirs je jeden z najhorších keď nie najhorší moderátor… A to už len kvôli jeho obrovskému egu a to, že vo svojej hlave to nemá v poriadku ani nemusím hovoriť smile

 • neee nekoncite tí zahranicní idioti su uplne blby davaju ban za kazdu hovadinu a su agresivny napriklad viete kolko ludi nadava na jedneho moderatora Stirsa ako kazdemu dava bany ze za 2 dni zabanoval cez 300 ludi

  • Nahodou, lepsi mod ako Stirs byt ani nemohol… on banuje tych hackerov, nie bezdovodne obycajnych ludi…

     • Jsem nevěděla, že normální hráč vidí náš panel hlášení na fb, nebo na messengeru, že ví kdo komu dal nebo nedal ban. Asi se mám ještě co učit no.

     • nevieš o čom rozprávaš smile Stirs je jeden z najhorších keď nie najhorší moderátor… A to už len kvôli jeho obrovskému egu a to, že je vo svojej hlave to nemá v poriadku ani nemusím hovoriť smile

   • kasel ja som ta videl pod stirsovym fb.. ja sa bavim s tymi hackermi lebo mi zacina na nervy liezt ta kauza ze vsetci dostavaju bany a ta hra celkovo uz ide do …

    • Kauza hacker…. ta se jim teď náramně hodí, protože konečně mohou projet každého, kdo ty zelený běžky na sobě má.

    • Stirs je hlavne vul vsech volu. Pokud se nekomu podari vyvratit jeho tvrzeni, hned zacne vyhrozovat, ze ho bude resit u admina a ze uvidi. Uz cekam 4 mesice a jeste jsem nic nevidel.

 • A to už končí i tato stránka? sad Také sem si všimla že začali chodit cizí moderátoři na českou pláž.. Je mi vás lítosad

 • uprimne, je mi to luto… niekedy som mal pocit, ze ste ferovi neboli, ale vy ste boli a bola to moja blbost… vela stastia v zivote! nerobim si srandu, robili ste skvelu pracu!

  • Díky, tobě taky hodně štěstí, nejen ve hře. Tam už to není o hraní, ale o moci, bohužel.

   • a ak sa mozem spytat, kto budu novy cz modi? bude zase nejake vyberko alebo uz ziadny cz modi nebudu?

    • To my nevíme. Tím že jsme se ozvali jsme pro ně odpad, se kterým nic řešit nebudou. Bude to překvapení pro všechny.