• Pokud máte zájem, můžete se nám tu hlásit od  dnešního dne až do příští neděle 24.5.2020 do 20 hod. Poté si z nahlášených hráčů vybereme vhodného kolegu.

  Podmínky: Věk minimálně 22 let

  Level 150 +

  Pokud možno hráč, s minimem trestů ve hře

  Výhodou cizí jazyky

  Zájemce prosím, aby nám sem nezapomněli napsat nick ve hře  – kvůli ověření trestů a svůj věk . Můžete klidně napsat i něco víc o sobě, ať se o vás něco dozvíme, pokud se ve hře neznáme.

  Nového kolegu si vybereme koncem měsíce května. Pracovat ve hře s námi začne od června.

  Zprávy od zájemců tu zveřejňovat nebudeme, aby nedocházelo k nějakému napadání ať už tady, nebo ve hře.

  Posted by kostka28 @ 13:01


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


7 komentářů k Hledáme CZ posilu do moderátorského týmu.

 • Tak, ja som vas potesil a nepodal som prihlasku, takze o vas uz zaujem definitivne nemam (huraaaa). Gratulujem novemu moderatorovi (nech uz to bude ktokolvek) a dufam ze zacneme dobre a nepokasleme si vztahy smile laugh

 • estoy interesado, soy nivel 145 y subiendo, hablo español y un poco de ingles pero nada que un buen traductor no solucione, tengo muchos amigos en el juego y se que estarán felices de que sea mod. Solo que tengo 2 puntos negativos 1° tengo 20 años pero ese no es un problema ya que me considero una persona que piensa más allá, el otro punto negativo que tengo es que en tengo un registro de pasado toxico y baneos por malentendidos, pero tengo más de 3 años sin recibir ningún tipo de baneo así que eso espero que cuente. Hablando de mi estoy apunto de graduarme de una ingeniería y soy Mexicano puedo conectarme mucho tiempo, y espero que les sirva mi ayuda en caso de que me acepten en su equipo, si me ponen como requisito ser lvl 150 puedo subirlo lo mas rápido posible solo avísenme antes de que me ponga a subir 2 niveles por día :3

 • Tak proto mi dneska přišlo už 5 zpráv do SZ, jestli nechci dělat moderátora, ale myslím si že jsem jeden z nejméně vhodných kandidátů ve hře. Sice jsem ve hře teď pořád, ale jedinou podmínku, kterou splňuji je level(možná dejme tomu ten věk, ale to až půl roku). Ban chodí prakticky každý den, varování dokonce několikrát za den. Jazyky sice umím německy a anglicky, ale pouze mluvený projev, písemný je bohužel na úrovni maximálně základní školy(to jsem si možná i hodně přidal) a to i v češtině. A hlavně bych na to neměl nervy a obvzlášť na hráče jako jsem já. Prosím už mi nepište do SZ, i kdybych to chtěl dělat, tak mě stejně nevezmou.
  Herní nick je sipgamingcz, ale protože jsem se sem před X lety registroval a zapomněl heslo i e-mail, který je dnes už pravděpodobně zablokovaný, tak sem nemůžu psát pod svým nickem. Prosím, všechny co to čtou, už mi nepište prosím. Díky moc

 • Způsob přihlašování zajímavý, ale podle mne by bylo lepší to udělat pomocí google forms.. Takto se sem lidé nahlásí, budou tvrdit věk, ostatní věci a ostatní jim pod to budou přidávat komentáře, jak lžou, atd. jen aby polepšili sobě, etc. Kdyby to bylo formou google forms, tak se klidně i přihlásím, takto asi ne.. Takhle by mi byl jen hnůj kydán na hlavu.

  Hodně štěstí, doufám, že vyberete někoho pořádného! smile

  • Nemyslím si, že by jsme byli úplně mimo, že by se stalo, že uvěříme každému vše ne? Přece jen už v té hře nějakou chvíli fungujeme, tak trochu přehled máme… Navíc jsme se rozhodli, že sem dávat jména přihlášených nebudeme. Takže pokud se s tím hráč nebude někde chlubit sám, tak o tom že se hlásí, budeme vědět pouze my.