• Fishbox dává po otevření odměnu pro hráče, který bedýnku našel. Nejčastější odměnou je 5 energie. Dále je možno objevit návnady nebo +1 level. Přibližné pravděpodobnosti nálezu odměn (zjištěno ze vzorku 42 fishboxů) jsou následující: 70% = 5 energy, 25% = návnady, 5% = +1 level. Nejhloupější odměnou je těsto, protože je dostupné zdarma. Je dobré otevřít fishbox, pokud má hráč málo procent k dosažení dalšího levelu. Pokud je totiž ve Fishboxu +1 level a hráč má např. 90%, je to promrhání odměny, zvlášť při vysokém levelu hráče.

  Posted by sotia @ 18:37

  Tags:


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


10 komentářů k Co ukrývá Fishbox?

 • To těsto zas tak hloupé nemusí být – když jste na turnaji, 10-20 sekund co byste šli pro nový bochník je na turnajích hodně cenný. Ale když jen tak naháníte lvly na pláži nebo lovíte do klub. turnaje, je to vo ničem dash

 • Mám jednu menšiu otázku,že býva vo fishboxe aj fishao udica,bežky?Lebo ja vo fishboxe stále mávam len 7 energie je aj niečo lepšie?A videla som video že jeden mal vo fishboxe, fishao udicu može to byt?

 • Mám menší otázku snad ro nikoho nesplete… wacko
  V jednom videu jsem slyšel novinku, že levl + již ve fishboxech není… ptám se: je to pravda? nebo jen fábol co si někdo vymyslel unknw ? děkuji (kdyby fakt levl + už nebil tak ach jo…)

  • Není to pravda. Jen byla upravena šance na level up… ta šance byla výrazně snížena, takže teď už padá dost vzácně. Ta změna proběhla v době, kdy upravili odměnu z boxu z 5E na 7E…