• mami133

  1/ Co se ti nejvíce líbí na hře FISHAO?
  Oceňuji pěknou, jednoduchou grafiku, možnost přímé komunikace v bublinách. A i když je to zakázaný, tak jsem tu poznala spoustu nových fajn lidí. Běhají tu sice jen kreslené postavičky, ale každá je vedená rukou a většinou i hlavou skutečných lidí. Chodím sem kvůli relaxu a toho tady mám hodně.
  2/ V jakém stylu máš zařízený dům ve hře?
  Nemám žádný vyhraněný styl. Můj domek je zařízený převážně praktickými věcmi, i když některé jsou ve zlatém provedení – dary od mých přátel. Tímto ještě jednou děkuji hráčům tomina, hela91, krtnovak, luciekaa, raf55, Ykram a Zlatovlaska77 (řazeno podle abecedy kromě tominy, ten musí být vždycky první).
  3/ Kde nejraději chytáš ryby a proč?
  Tam, kde zrovna dobře berou. A nejlíp ty druhy, které zrovna potřebuji. To mně fakt baví nejvíc. smile
  4/ Jak bylo pro tebe náročné dosáhnout levelu 100?
  Když to srovnám s tím, kolik ryb je potřeba nachytat teď abych poskočila o jeden level, tak to byla brnkačka. smile I když teď bych začala malinko jinak – nešla bych do toho tak po hlavě. Lepší pruty a návnady bych rozhodně víc šetřila. Dokud to jde, tak bych zůstala u „bambusu“ a těsta. Tímto bych chtěla za nás za všechny poděkovat tvůrcům těchto stránek – hráčům camel1cz a sotia, protože s nimi se levelu 100+ dosáhne daleko lépe (prosím tuto větu necenzurovat).
  5/ Jaký turnaj je tvůj oblíbený a proč?
  Momentálně na turnaje nechodím. Je těžké se v kategorii expert aspoň umístit, natož vyhrát, takže návratnost mincí je nulová a tudíž motivace žádná. Je to škoda, protože před změnou byly turnaje příjemným zpestřením.
  6/ Máš nějaký zajímavý tip pro další hráče?
  Šetřit a zase šetřit, i když odolat pokušení je těžký. Nejdřív bych vylepšila vlasec aspoň na level 3, aby aspoň nějaká rybka zůstala na vlasci a pak strom za domem nejlépe do konce, kdy dává 6 mincí a 1000 měny denně. Pravda, investice je to velká, ale pak už to jen sype. A teprve pak šetřit na Fishao prut a vlasec.
  7/ Jak ses dověděla o hře FISHAO?
  Byl to odkaz na netu, ale už si přesně nevzpomínám na jaké stránce. Bylo to o vánočních svátcích. Sedela jsem přecpaná u pc a najednou to tam blesklo. Láska na první pohled. smile
  8/ Co chceš ve hře vylepšit?
  Přivítala bych nějaký trezor nebo vitrínku, kam bych mohla „zamknout“ trofejní úlovky a Fishao prut. Mám totiž strach, že pouhým kliknutím u Vasila a ve Fishmarketu můžu o tyto věci přijít. Navíc trofeje zbytečně při prodeji ryb překážejí.
  9/ S čím nejraději obchoduješ?
  Moc neobchoduji, protože neumím prodat výhodně. Pro mně výhodně. smile
  10/ Jaká byla tvá nejdelší herní pauza?
  21 dní. Byla jsem na dovolené bez pc.

  Posted by sotia @ 21:27

  Tags:


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


10 komentářů k 10 otázek – mami133, level 151, hraje 587 dní