Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


46 komentářů k Vasiliy 74%

 • zdravim ..jako chapu ze podvodnici se mnozi delenim bunek…to nezastavis..ale psat o tom..15-45 komentaru to uz je moc..kdo to ma cist…zablokujte tu pakaz co podvadi a je klid..porusil pravidla ban konec..ja sem chodim cist novinky a ne proc kdo a kdy dostal ban atd..bohuzel od velikonoc jak nam pridali Ty nove ryby nic noveho na strankach…jen blabol kdo jak podvadi..atd…s pozdravem singels67 lovu zdar

  • Chápu, ale dáváme tady možnost se zeptat na ban… ber to easy.
   Co se týče aktualit na webu, máš pravdu – máme už míň témat k psaní.

 • ahojte dostal jsem ban na chat od sisca_sudetja a mám ho na 364 dní a 23 hodín za tohle I will full ban your main accont darena in 2 minutes if you dont return the club back nevím co to je ale ved ona mi dat ban nemuže o náš se starají jen ceský moderátory ale že 365 dní?? to je rok

  • Mám dojem že ten ban máš za ten klub, co si nejspíš někomu ukradl. V poslední zprávě ti psala že ten klub máš ihned opustit, jinak ti dá plný ban. A omyl, ban ti může dát kdokoliv a to i plnej, pokud nějak porušíš pravidla.Což v případě krádeže platí.

   • cože? ja ked jsem se ptál pppaaavvveeelllaaa tak mi psal 33 dni ci kolik ta kráva pičovská se mi zas vloupala do učtu !!!!!!! ona mne oklamala a tak ja jsem jej dal heslo a už 2 roki mam ban :(((( ja nikdy nebudu už asi na tom učtu sad

    • Nadávání ti nepomůže, jestli ti to ještě nedošlo. Začni se chovat slušně a přestaň krást, pak nebudeš mít tolik postav s bany!

   • no tak nic no …. koupim jsi novej PC a prestahuji se a tam budu hrát fishao a máma mi koupi tablet dnes …. a budu tám hrát fisshao a nikdy nebudu už okrádat …. víš proč to delam ? lebo ja jsi udelam učet …. a do 1 hodiny mám ban lebo konstka hloupa nebo mari jeste *** … tak oni mi dáveji ban ale ti ne ti jen nededy …. a kostka nebo mari mi dali na ten učet risko975 jen tak ten obchod prebehl ako mnel nevidím problem a ked mne negdo okrade tak vám to je jedno pičusi!!!!! a jeste raz budu vydet kostku tak hu zabiju!!!!

    • Ono by úplně stačilo kdybys přestal krást…. pak bys totiž ty bany nedostával a mohl bys hrát.

 • víte co je zajímavé vasily dávál 69% a zkoušel jsem mu nabýdnout běžeckou obuv on nabýdl 1546fm
  není to divné???

 • ja neklamem za prvé ako ma okradla ta baba tak som sa odhlásila a na druhí deň som sa už neprihlásila ja vôbec neokrádam a nič ale ako myslíte.

   • Mohu se zeptat toto byl normální trade. On to chtěl přeposlat prý že dá odměnu a tak on si za to může on přijmul trade to se bere jako normální trade já za nic nemůžu byla to pouze jeho chyba komu svěřuje svoje věci a pokud je za to tedy ban tak se mu omluvím a kralíčí klidně koupí znova a vrátím Díky… ! Manzari

    • Tak o tom jestli to byl normální obchod silně pochybuji. A okradený si to také nemyslí. Tys mu tu kapuci měl poslat a to si neudělal. Ještě ses tam chlubil dalšímu hráči s tím jak perfektně si ho okradl.

     • Hele ten s prominutím kid řekl ať mu to přepošlu a řekl že si můžu vzít odměnu a když si to vememe tak ten trade proběhl normálně příjmul obchod,podle mně jasně jenom jeho chyba ať si to dělá s kamarádama tyhle trady (bez dvojsmyslu)a ať si ověří komu to dává. A pokud to hodně vadí tak mu koupím klidně i dva králíka a omlovám se… Ale tady to byl krutej ban….. !

     • Nezlob se, ale když udělám rekapitulaci:
      – okradl si ho,
      – chlubil ses tím,
      – dostal si ban,
      – nadáváš mu a hájíš se tím, že ti věci poslal dobrovolně.

      Promiň, ale tvůj přístup nechápu a považuji ho za zavrženíhodný a trestuhodný – nevidím žádný důvod ti trest odpouštět.

     • ten okraden jsem ja takze chcy vratit kralika!!+ daval jsem ti i bezky ti jsi vratil smile jeste ze to!!!!

     • Vůbec nechápu co to tu plácáš za nesmysly. Tys nebyl okraden – spíš bych řekla že ty okrádáš ostatní. A mě si rozhodně žádné běžky neposílal.