• Vítejte u zcela nové a neokoukané věci. Nyní budete luštit písmo, které je přepsané z latinky do azbuky, ale aby to nebylo tak jednoduché, tak si postava Kilpailu vytvořila úplně novou abecedu, která je schválně vložena mezi slova v azbuce.

  Rada zní, že maličkosti zachyceny na obrázku jsou velmi důležité.

  Prozatím je na obrázku zobrazena jen polovina písma, druhá půlka bude připravena opět 1. 12. 2019.

  Přeji příjemné luštění. Aloha.  good

   

  Posted by Kilpailu @ 17:07


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


15 komentářů k Kilpailu – Písmo

 • Můžu se zeptat, jestli toto bylo už rozluštěno?
  Je to sice z listopadu, ale nikde jsem nenašel že by to někdo vyřešil.

 • K tomuto tématu budeme zveřejňovat pouze dotazy, odpovědi, popřípadě připomínky. Na výměny názorů a urážky, které se tu začaly množit zde prostor nechávat nebudeme.

 • Ja musím souhlasit,Tuhle hru hrají predevším deti,a tohle je moc složitý i pro dospelí lidi.Zamyslete se

  • Zamyslet by se měl hlavně každý prvně sám nad sebou, to jste se tady rozhodli pranýřovat jednoho z mála lidí, který se snaží pro hru něco udělat? Pokud Vám to přijde složité, zkuste něco vymyslet sami a zkuste to aplikovat do hry

   • Děkuji cendo78 smile Ono je vždycky jednoduché kritizovat, ale mnozí nechápou, že tato stránka a hlavně tento článek je úplně mimo hru a člověk to dělá jen pro zábavu. Opravdu Kilpailu nechápe, když je to hra na relax a pohodu, proč čeští lidé musí v tom hledat, že to musí splňovat nějaké normy, když ty odměny jsou zcela veliké, proto obtížnost nemůže být pro malé děti, které stejně tyto stránky nenavštěvují. Kilpailu klidně může vymýšlet lehké věci za 100 fishměny, kdo to pak ale bude hrát? unknw

    • PS: Pokud to chce nějaké menší dítě třeba mermomocí vyřešit, tak může požádat svého staršího či dospělého blízkého a vyřešit to spolu s ním kolektivně. Z pohledu Kilpailu je to prostě pro děcka, která mají rády záhady a chtějí používat mozek, také je to pro děti, které jsou natolik chytří a poradí se s někým, kdo tomu rozumí, nakonec je to i pro lidi, kteří se jen nudí a chtějí něco luštit.

   • Mně osobně se líbí,že se někdo snaží přidat do hry něco zajímavého.Je to sice složité,ale kdyby to bylo moc jednoduché nebyla by to zábava a mám pocit,že spousta lidí když se koukne na ten rébus,tak si nedovede představit,jak těžké je vytvořit tokový rébus,takže zdravím kilpailu a doufám že bude v tom co dělá i nadále pokračovat.ps pokud se někomu nelíbí,že je to těžké tak at to zkusí udělat lépe laugh

 • upřímně , děláte si legraci? Tuhle hru hrají především děti a kde to jsme s těmahle složitými hádankami kde na to nemají šanci přijít , totálně jste tím zkazili hru na odreagování.
  zamyslete se nad sebou a když už chcete dělat nějaké hádanky tak nějaké na které se dá přijít ,tohle je od vás velká kravina smile díky za zkaženou hru.

  • Však nikde není psané, že se jí musí každý zúčastnit. Když se ti nelíbí, neřeš ji. Ve hře zůstává vše nadále beze změn.

   • První co Kilpailu nechápe je, jak přesně tato hádanka měla zkazit hru, když pomocí internetu a intelektu lze snadno tuto hádanku vyřešit. Druhá věc je, pokud je to pro vás kravina, tak jste přesně typ člověka, co řeší kraviny a píše sem ještě větší kravinu. Dále se tím Kilpailu zaobírat nebude, když je to dělané pro radost a zabavení, jelikož jak víte, tak další aktualizace ve hře nebudou, tak se zklidněte a nečtěte to tady.

    • Zřejmě jste mu zkazili hru právě tím, že je to hádanka a ne návod na jednoduchou výhru, že by musel zapnout mozkovnu smile