Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


54 komentářů k ExekutorCZ

 • Dobrý večer,
  poprosím Vás o pomoc synkovi „jindra657“ neboť ho někdo ve hře asi zneužil a „okradl“.
  Z toho co víme, krom toho, že nakupoval od tohoto „_Hurricane_“ a finančně ho fishměnou podporoval (nevíme proč) – tak z něho v sobotu večer po X urgencích a ujištěních vylákal i „rychle boty 2.0“, aby se mu prý přes noc lépe sbírali mušle. Neznám vše a syn je z toho tak nešťastný, že o tom nechce víc mluvit. Má aspergeruv syndrom, chodí do 5. třídy a ve škole si před novým rokem prošel šikanou. Pokud mu můžete pomoci, budeme Vám jako rodiče opravdu moc vděčni. Od jiných spoluhráčů z klubu i jinde na fishao víme, že ten člověk už udělal v minulosti podobné věci a vydával se za mladšího a děti okrádal, slovně napadal a vylákal/ukradl jejich věci. A byl mu opakovaně zrušen účet.
  Rád bych se mýlil, ale podle všeho mezitím ten člověk (pan „Hurikán“) provedl i nějaký další podvod nebo zastrašování a má od včerejšího večera cca 20:15 opět úplný ban. Více nevíme.
  Můžete nám prosím pomoci?
  Předem děkuji za radu a případnou pomoc s navrácením alespoň bot 2.0.
  S pozdravem, Jindřich Kynický

  • Dobrý den, bohužel po ověření hráče _Hurricane_ jsme zjistili, že tento účet byl včera ve večerních hodinách původnímu majiteli odcizen. Jedná se o srbského hráče, tudíž vše okolo něj se týká výhradně srbských moderátorů. Pokud budou chtít zahraniční kolegové řešit vrácení účtu zpět okradenému, pak je šance získat vaše běžky 2.0 zpět. Pokud ne, zůstane na tom účtu full ban a my s tím bohužel nic víc neuděláme.

 • Ahoj já sem od jednoho kamaráda slyšel že ExekutorCZ není opravdová postava ale že k němu mají všichni moderátoři heslo a řeší krádeže je to pravda?

 • Zdravím, chtěl bych se zeptal, dostal jsem ban a vůbec nevím za co, pravidla jsem neporušoval a dokonce jsem dnes poslal do hry 200Kč pro fishmince, předem moc děkuji za odpověď, Macky_Gee.

   • To nebylo vykrádání postavy, ale někdo mi napsal, jestli s ním a jeho kamarádem nebudu obchodovat, že za to dostanu odměnu, souhlasil jsem, netušil jsem, že ty účty vykradl.

     • U sebe mám jen běžky které jsem si koupil od toho kluka za 10k a víc nemám, aspoň o ničem nevím, je možnost dostat účet zpět? Děkuji za odpověď.

     • Ten ban máš na měsíc za pomáhání s vykrádáním. Příště už to bude rok.

     • Moc děkuji za odpověd. Příště nebudu hlupák, děkuji moc.

 • Jakože nechci tady spamovat, ale český fishao tým má kromě moderátorů exekutora? Asi ano to jsem nevěděla. Exekutor nosí taky uniformu? Nikdy jsem ho ve hře neviděla.

 • ano zadavam. nevim jestli to heslo mam tady napsat.. vim že mi nějaky hrač řikal že mi da nekonečno fish minci a at zadam gmail ktery mi nadiktoval a pak jsem se odhlasil. je možne že mi takhle ukradl učet? nevite kdy byl tento učet aktivni naposledy? jestli nedavno dejte prosim uplny ban nebo něco co zabrani k jeho přistupu dokud se to nevyřeši.

  • Ještě bys tu mohl napsat jméno své postavy, abych nedala ban někam jinam. Pokud sis změnil email na nějakej, co ti někdo poslal, naletěl si podvodníkovi, co krade postavy.

 • dobry den mam problém. měl jsem učet dominik877 a hrál jsem normálně pak se odhlásím a přijdu po škole a přihlašuju se a napíše mi to: tento login není nalezen nevím kde je problém měl jsem tam běžecké boty a dost nakoupených věci tak se chci zeptat co se vlastně stalo.

   • ano jsem. momentalně mi to piše: zadane heslo není spravně a bych si mohl obnovit heslo tak jsem zapoměl ten gmail co jsem tam napsal. šlo by to nějak jinak udělat?

     • ano zadavam. nevim jestli to heslo mam tady napsat.. vim že mi nějaky hrač řikal že mi da nekonečno fish minci a at zadam gmail ktery mi nadiktoval a pak jsem se odhlasil. je možne že mi takhle ukradl učet? nevite kdy byl tento učet aktivni naposledy? jestli nedavno dejte prosim uplny ban nebo něco co zabrani k jeho přistupu dokud se to nevyřeši.

     • Na postavě, o které tu mluvíš nikdo skoro 3 roky nebyl.

  • Komentáře, které jsou zbytečné, nicneříkající nebo pořád dokola na různých místech, MY mazat budeme.
   Ještě se tu chvilku rozčiluj a zařídím ti tady na webu ban.

 • 1. Takmer každý mod ma bezky, nieje trochu hanba že tento nemá? Ja viem ze to nieje mod ako taký ale má uniformu…
  2. Ako ste mu dali tú uniformu, to by ma zaujímalo?

 • jako gratuluji k moderatorovi ….. ale nechapu proc mi teda camel lhal ……. sam sem se ptal jestli budete davat nekoho novyho !! rekl ze , a ted pozor !! rekl ze „ne„ a hned je tu nekdo novej ani ne 3 tydny co vyhodil mari :-/ to je to ale zapeklita vec co ?!!! jako stejne vim ze tento komentar nepovolite ale stejne nevim proc tu lzes :-/ a promin jen muj nazor jak to ted vidim no …..

  • Přečti si pár komentářů tady na stránce, už jsem to vysvětloval. Tohle není nový moderátor, ale postava, kterou používáme k zabavování věcí z krádeží.
   Na to, že mě tady kde kdo uráží si už začínám zvykat… omluvy se nedočkám.
   Je tu jen dost hrdinů, co si hodí kamenem a když se spletou, tak jsou ticho a nebo napíšou soukromou zprávu… to je prostě dnešní morálka.

  • Exekutor tu byl dřív, než skončila Mari. Nejdřív si zjisti fakta, potom někoho obviňuj…