Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


13 komentářů k Pětice nových ryb dnes přidána!

  • Velice nerad ze sebe nechávám dělat blbce. Ale mám neochvějný pocit, že mne za totálního blba váš překladatel považuje. Kančíky jsem přeložil k 1.10 popis ve fishdexu stále chybí. Ryby přidané 26.9 byly přeloženy 3.10. Ryby přidané do hry 9.10. byly přeloženy 12.10. Vše naservírované až pod nos. Stačí jen zkopírovat do patřičné kolonky ve hře. A výsledek? Totální všeobjímající prdlajs. Nejsem oficiální překladatel hry, nemám na překlad smlouvu, nejsem za překlad hry placen. Přesto se mohu pyšnit tím, že slovo držím. Včera jsem chytil tři nové ryby v Riu a zjistil, že v báglu jejich anglický popis najdu. Přeložím je a opět vložím do komentářů k jednotlivým rybám. Mám pocit, že marně hrách na stěnu házím, ale snad se tím randálem někdo probere a začne dělat, to co je třeba. Až chytnu zbylé dvě ryby na člunu pošlu i jejich překlad. Pokud by mi nějaký moderátor chtěl pomoci, může mi poslat prinskrýn popisu těchto dvou ryb do odpovědi. Pokud je ulovil a neprodal najde je v batohu v kolonce ryby na konci seznamu.

      • Já vím moc dobře, že Ty ani lucieka ani pavel ani camel s překladem nemáte nic společného. Že všechna vina padá na jedinou hlavu a to sotiovu, který se 1.2.2016 prsil: „Beru to jako výzvu a udělám, co bude v mých silách. Nejprve se (po domluvě s autory) pustím do popisů ryb.“ A ejhle nejsou tomu ani dva roky a skutek utek.

  • Když jsem se podíval na tenhle web a viděl nový článek, myslel jsem nejdřív, že je to konečně vyhlášení výsledků soutěže. Ale nikoli…