• Od dnešního dne hra nefunguje všem, kteří hráli s pomocí Flash Player. Místo hry jim naskočí toto. Zatím to jde obejít tak, že si otevřete internetový prohlížeč (např. Chrome) a změníte si datum v pc na 1.1.2021 . Pak si najedete normálně na stránky hry a můžete hrát. Nebo sem postupně hráči přidávají další nápady, stačí sledovat.

  Posted by kostka28 @ 8:30


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


80 komentářů k Konec Flash Player

 • ahoj mě zafungovalo tohle řešení. stáhnul jsem si starší
  verzi prohližeče konkrétně firefox verze 84.0.1 tenhle má
  jako poslední flash player v sobě zabudován. stahoval jsem
  českou verzi zde: https://archive.org/details/Firefox_Chrome_Adobe_Flash
  stačí stáhnout a spustit soubor firefoxportable.exe nic se neinstaluje.
  funguje mi to na win 10. nejspíš to bude fungovat i na starší verze windows
  kromě windows xp tam skončila podpora firefoxu někde u verze 50. nevím přesne.

  překlad popisku:

  Protože Adobe ukončuje podporu Flash Playeru a zakazuje nejnovější verze v roce 2021,
  zde jsou plně funkční verze Mozilla Firefox a Google Chrome se starší verzí Flash Playeru
  vydané předtím, než Adobe implementovalo ‚přepínač zabití‘ / ‚časovanou bombu‘ do software.

  Poskytnuté verze lze použít společně s verzemi Firefoxu a prohlížeče Chrome, které jsou
  již ve vašem počítači nainstalovány, stačí je rozbalit na vámi zvolené místo a spustit
  GoogleChromePortable.exe / FirefoxPortable.exe

  Důležité: Přestože jsou verze prohlížečů Chrome a Firefox přenosnými aplikacemi, samotný
  Flash Player není přenosný a ukládá svá data do vašeho uživatelského profilu Windows,
  jako to udělala nainstalovaná verze.

  Tento archiv obsahuje Firefox ve všech jazycích, které poskytuje, stačí si stáhnout
  soubor zip pro preferovaný jazyk.
  Google Chrome automaticky vybere svůj výchozí jazyk podle jazyka Windows.

  Důležité: Aby mohl Firefox používat přiložený Flash Player,
  budete muset odinstalovat Adobe Flash Player 32 NPAPI z vašeho
  počítače pomocí programů pro přidání/odebrání. Stačí do
  vyhledávacího pole Windows zadat appwiz.cpl a stisknout Enter,
  poté vybrat Adobe Flash Player 32 NPAPI a kliknout
  na Odinstalovat / Odebrat.

 • V červenci tak bude vydána aktualizace KB4577586 pro Windows 10 označená jako „Update for the removal of Adobe Flash Player“, tedy aktualizace pro odstranění Adobe Flash Playeru. Americký softwarový gigant tak nepotřebné instalační soubory zaniklého přehrávače lidem sám odstraní z počítačů.

  • Pip mi napsal, že hra neskončí nikdy a určitě bude i tutoriál jak hrát dál takže není důvod k panice

 • Můžu se zeptat jak se mám přihlásit jak to mám zapnout tu hru když nejde adobe flash player…Jsem lvl 80 a dala jsem do té hry velmi mnoho českých korun… bad unknw sorry sad unknw sad bad sad Ty vole nemohu hrát..Pomozte mi prosím co mám dělat v této zvláštní situaci… Bylo to v plánu a nic nelituji vím že mě to omrzí …

  • Zkus si tu pročíst jak se do hry dostali. Sama jsem to dnes řešila také a pomohlo stažení uc browser.

   • Díky už jsem byla včera konečně ve hře ale dnes se mi porouchal notebook.. sad Byla jsem pozitivní na covid-19 a až teď jsem se dozvěděla jak se dostat do hry.. sad sad Sledujem že to hraje nějak méně hráčů ale to nevadí …

 • Mám problém s UC browserem. Každý týden mi zmizí přihlašovací údaje a hesla které mám v tomto prohlížeči uložena. Děje se to i někomu jinému? Nemá někdo nápad na nějaké řešení? Děkuji

   • Na tuto aplikaci si dávejte pozor. Jak si ji nainstalujete tak vám nepůjdou nahrávat obrázky z internetu do počítače a zobrazí se vám možnost Vytvořit QR kód pro tuto stránku. Nevím co to je za možnost. Asi budu muset potom dát pc do továrního nastavení protože mi to nahrávání obrázků nefunguje ani přes jiného uživatele v pc. Možná je to nějaký vir.

 • asi nejjednoduší a nejrychlejší je instalace prohližeče UC BROWSER,fuguje to ve Windows 7 i Wid.10

 • prohlizec palemoon ma v sobe zabudovany flash navzdy, takze neni zadny problem, stejne tak ms verze firefox, ale cas se asi na leden musi preriditn

 • Opraví někdy fishao? a nebo zůstane navždy tak jak je? Dají zde HTML5? Fishao mi chybí,sice mám jako náhradu jiné hry ale stále chci zase fishao.

 • Ja počkám kým to vývojári neopravia lebo nebudem kvôli tomu meniť nejaké nastavenia a sťahovať programy.

  • No jo, ale jestli to vůbec budou opravovat. Bylo by to ale od nich fér, lidičky do toho strkají korunky a stále to šlapalo….

 • Návod, jak hrát Fishao přes WEB: stáhněte si prohlížeč OPERA. Otevřete OPERU, pak click na NASTAVENI (je to zubaté kolečko, lišta na levé straně), pak click ROZSIRENE, poté SOUKROMI&BEZPECNOST, pak NASTAVENI WEBU, sjed dolů, click na FLASH, pak na NEJPRVE SE DOTAZAT (na pravé straně musí svítit modře přepínač). Potom normálně na fishao.com, přihlásit se, dát hrát hru, objeví se nápis: KLIKNETE, CHCETE-LI POVOLIT FLASH, stiskněte levé tlačítko na myši a nahoře vám vyskočí okno, zda povolit FLASH (dát povolit), poté se objeví nápis: ZASUVNY MODUL ADOBE FLASH JE NEAKTUALNI, stisknout pravé tlačítko na myši a dát SPUSTIT TENTO ZASUVNY MODUL. A jste ve hře. Pokud se odhlásíte z prohlížeče OPERA, musíte tento postup opakovat. Když dáte na počítači režim spánku, tak vám nastavení zůstane. Doufám, že zde to bude fungovat hodně dlouho. Věřím, že tento postup zvládne i laik.

  • Když stáhneš a nainstaluješ Operu, tak Flash player není součástí této aplikace a tudíš ho do ní ani nedostaneš.
   Dobrej pokus, ale nefunguje to!

  • Vše šlo podle návodu, až po zapnutí hry. Přihlásil jsem se, ale po zadání přihlášení se objevila šedá obrazovka a nápis KLIKNETE, CHCETE-LI POVOLIT FLASH, se neobjevil. Takže zatím to nejde.

  • Přátelé, počital jsem s tím, že máte stále Flash nainstalovaný. Pokud vám to ani tak nejde, tak ho odinstalujte a znovu nainstalujte. Mně to funguje a normálně přes Operu Fishao hraju jako dřív přes Chrome.

   • Zašel jsem už nevím kam a mám napsáno, že Adobe mám deaktivován. A opět Adobe už nejde nainstalovat…

  • Udělala jsem to přesně podle návodu a opět mohu hrát. Hraju to už 5 let od svých 8 let. Mooooc děkuju :)))

   • Pokud někdo nepochopil psaný návod, koukněte na youtube, Elltharis tam má k tomuto návodu video.

  • hra podle navodu jde.ale musel sem odinstalovat flash a nainstalovat mnohem starsi verzi cca z roku 2017 a jde to…

 • dneska mi to us vůbec nejde hrát píše,mi to že www adob odmítl připojení kdyby mi řekl někdo řekl jak v nastavení ten adob uvolnil tak díky moc MATYDINA123

 • Flash Player je už asi od Adobe od 26.1. definitivně zablokován. Fishao ale jde hrát přes Facebook https://www.facebook.com/Fishao stačí click na hrát hru a pak nainstalovat aplikaci Gameroom. Musí se ale vytvořit nová postava. Na původní, které se přihlašovaly přes fishao.com, se nejde dostat nebo aspoň já nevím jak.

 • Nechápu, proč nepřevedou hru na HTML5 či něco takového, poněvadž lidi si ty fishmince kupovali, takže Gamovation příjem ze hry určitě měl unknw

 • NEJEDNODUŠÍ VERZE !! PRO VŠECHNY !!
  1. Bod
  Nemusíte měnit datum
  2. Bod
  Nemusíte odinstalovat a instalovat flasplayer

  Jak to udělat ?
  Musíte si koupit prohlížeč puffin. Ročně stojí 420kč měsíčně 42kč. Nejlepší je na tom to že flash player tam bude podporován navždy !!

  Co když nemáte peníze na puffin ??
  Bohužel tato verze nepůjde na počítači. Budete si muset puffin stáhnout na mobil kde je zdarma (Apple store, Google Play).

  Tu verzi na počítači jsem nezkoušel ale, nejspíš bude fungovat. Na mobilu jsem ji zkoušel de skvěle smile
  Doufám že pomůže

  • Dobré řešení, funkční. Mám ho víc jak 8 let. Truchu horší ovládání, ale dá se s tím poprat smile

    • https://www.puffin.com/secure-browser/

     Musíš ze zaregistrovat (jsou to americké stránky, takže čeština ani náhodou), na měsíc to stojí 0,22 halířů, musíš vyplnit i kreditní kartu… Potom tě to pustí dál. Stáhneš instaler windows, nainstaluješ a potom to po tobě bude chtít kód, který ti pošlou na email. To je vše. Nevím co nastane po měsíci, asi budeš muset zaplatit 20 dolarů (cca 400 Kč/rok). Trochu mě vyděsila ta platební karta, odečetli mi 22 halířů bez potvrzení!! Divné…

 • Nevím,jestli to bude fungovat dál,ale já odinstaloval flash player,nainstaloval znova a v začátku zakázal aktualizace a zatím to běží.

 • Já s tím žádný problém nemám. Jediný co, tak flash chce zapnout, když jdu hrát, tak ho zapnu a je to. Jen tam mám před zapnutím upozornění, že chce Flash aktualizovat, což nedělám. (Mozilla)

 • Změna datumu u mě nefunguje a v tom odkazu se moc neorientuji, takže později zkusím. Ale jak píše níže Karelkrtchvl, lidi do toho dávají koruny, tak by to měli nějako ošéfovat. I tak budu rád za každý odkaz na opětovné zpuštění hry. :o)

 • Mne to cez pc nejde. Aj keď posuniem dátum alebo dám staršiu verziu flashu, nejde to. Vždy pri výbere serverov mi to už zostane načítať a nič z toho.

 • Upřímně nebudu nic z následujících věcí dělat myslím že kdyby technici měli zájem o tu hru tak to opraví a hra se bude pouštět na jiných pluginech, do hry jsem nedávno dal peníze a v celku mě mrzí že se muselo stát toto :/

 • brauche hilfe: spielte über facebook fishao (online.spiel) mit dem adobe flasch player.nun geht nichts mehr was kann icht tun ? adobe flash plaer entfernen und dannüber chrome ? oder was ginge noch so ?

 • Ahoj,ano bohužel,už se nelze přihlásit,je to trvalé,nebo to lze udělat nějak jinak,jak se do hry dostat?

   • Zkusila jsem právě puffin na mobilu,ale takto se mi nedaří hru moc ovládat,tak jsem si stáhla puffin pro windows,na měsíc zdarma a pak 2 US za měsíc nebo roční předplatné.Kvalita trošku horší,ale jde to smile Nejsem IT,rady neaktualizovat prohlížeč nevyšlo,tak aspoň takto smile