• Aloha všem, vítejte u druhé hádanky, která se bude zabývat čísly, jelikož ve světě FISHAO je mnoho počitatelných věcí. Postava Kilpailu si pro vás připravila zcela novou matematickou hádanku, která bude připravená na měsíc listopad. Určitě o ní budete přemýšlet celý říjen, proto čím dříve tu bude první indicie, tím lépe.

  Zde si můžete přečíst první část indicie, která byla roztržená na dva kusy:

  Příchod Kilpailu: Správné datum zjistíte tehdy, pokud sečtete svůj tip mého příchodu a po sečtení ho sečtete znovu. Příkladem může být vymyšlené datum 33. 13. 2033 (3+3+1+3+2+0+3+3 = 18) a (1+8 = „9“) – rada k datu zní, že pokud chcete zjistit správné datum příchodu Kilpailu, musí vám vyjít číslo, které nejvíce lidí bere jako šťastné číslo, navíc je to i prvočíslo.

  Kontrola: Sečtěte pěticípé potvůrky, které jsou pouze na pláži ostrova Palm Island, a toto číslo se musí shodovat pouze se čtyřmi dny v listopadu roku 2019.

  Hádanka bude zaměřena na ostrov Palm Island, jak už jste si jistě všimli, proto je jasné, že se zde Kilpailu neobjeví. Pečlivě si prohlédněte ostrov Palm Island, poté zjistíte i více o tom, v jaké mapě a serveru hry se bude Kilpailu nacházet.

  Přesný čas příchodu zjistíte tehdy… (Zde je první indicie odtržená.)

  Druhý kus bude připraven opět první den v novém měsíci. Přeji příjemné luštění.

   

  Posted by Kilpailu @ 15:41


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


9 komentářů k Kilpailu – matematika

 • Aloha, nové pravidlo pro všechny…
  Po nalezení Kilpailu v daném měsíci může postava chytat mezi vámi do konce měsíce, než opět zmizí a začne soutěž v dalším měsíci. Momentálně je soutěž nastavená na měsíc listopad, proto se nedivte, že se postava Kilpailu objeví častěji v tomto měsíci mezi vámi.
  PS: Přišel jsi na to velmi správně Pamu87, jen tvé komentáře nelze publikovat, jelikož by to zkazilo hru ostatním.

  • Díky smile A samozřejmě to chápu 😉 Co se týče oblasti, tak mám také favorita a předpokládám, že to nebude Marshville (podle dveří), ale oblast (s jinou stavbou) dostupná všem hráčům smile

   • Prozradím, že postava Kilpailu chce, aby měli možnost především všichni, proto se bude objevovat ve velmi frekventovaných oblastech, aby to nebylo tak jednoduché, může se samozřejmě objevit i ve vyšších oblastech, což bude výjimečné.

  • Aloha, za prvé, že mám postavičku v klučičí podobě, neznamená, že jsem kluk, jsem třeba holka a nebo něco mezi tím. Navíc odměny byly rozdány 7. října 2019 a další soutěž je bohužel pro tebe uspořádaná až na listopad, tudíž pokud mě někdo najde znovu v tomto měsíci, tak to neplatí. Za druhé si výsledky soutěže můžeš přečíst v článku Návnat Kilpailu.

 • Myslím, že tam máte chybu, ale nejsem si jistý, jestli jsem dobře pochopil tu větu. Podle mě se to číslo shoduje se čtyřmi a ne se třemi dny v listopadu 2019.
  Datum 29. 11. 2019.

  • Aloha, správně jste na to přišel, opravdu tam byla chyba, která je opravena. Navíc pokud nebyl datum 29. 11. 2019 vůbec myšlený, tak je jasné, že v tento den se Kilpailu neobjeví.