• Je tu slibovaná nová lokace Lost Valley. Přemýšleli jsme, zda sem hodit návod, jak se tam dostat a rozhodli jsme se, že ano, protože ani sebelepší hráč by sám na tento krkolomný postup nepřišel. Jak se tam tedy dostat?

  1. Měj level alespoň 125
  2. Promluv se Stevem, který je v Marshville, dá ti balíček
  3. Balíček doruč Mavemu v Seagull Harbor
  4. Znovu promluv se Stevem v Marshville
  5. Chyť jakoukoliv 4* rybu (kdekoliv)
  6. Jdi do Aquayama a přistup k čínské zdi
  7. Vpravo shora vejdi do zdi a prokličkuj skrz zeď doleva mimo obrazovku, tam je vstup do Lost Valley
  TIPy
  • pro snazší kličkování zdí na sebe klikni, objeví se nad tebou bublina a budeš lépe vědět, v jaké části zdi zrovna jsi. Mluvení funguje podobně, jen pozor, můžete promuvit jen 3x za sebou,
  • někdy se lépe chodí myší než šipkami,
  • pro každý další vstup (otevřeno zůstane cca 10-15 minut) je třeba postupovat až od 5. bodu.

  china
  Čínská zeď v Aquayama – šipka vyznačuje vstup do zdi, hráč pak musí projít zdí doleva

  Posted by sotia @ 9:42

  Tags: , , ,


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


33 komentářů k JAK se dostat do nového světa LOST VALLEY?

  • Ne, můžeš prostě 3x za sebou promluvit a pak už psát nemůžeš. To platí všude… a když nemůžeš psát, tak se těžko naviguje ve zdi.

 • Ahoj mám dotaz.Konečně sem se dostal do Lost valley a nejde mi změnit prut a když nahodím,tak mi to okamžitě vykopne,nesebere to návnadu ani energii a tím pádem nelze chytat.Co s tím mám dělat?Těšil sem se na novou oblast a ono prd.Ps návnada de změnit.

 • Netuší někdo proč se tam nemůžu dostat? Je fakt, že jsem tam dlouho nebyla, ale před časem několikrát ano, takže vím jak se tam vchází. Teď už asi potřetí, počtvrté to prostě nejde… Teď jsem chytla přímo v aquayama 5* baramundi…, šla jsem hned a nic, kliknu na sebe, a nepustí mě to vůbec dovnitř..

 • Mám lvl 125-19% chytla jsem 4* šla jsem tak ale když jsem tam přišla tak mě to vyhodilo tak jsem chytla znova 4* ale nepustí mě to,jakto??
  unknw sad

 • jako prostě toto mě fakt štve…kdo vymyslel tak blbej vstup..už se tu s tím mořim půl hodiny a nic z toho-do hradu se nejde..ikdyž rybu chytlou mám…jindy tam vlezu jako nic a jindy to dělám věčnost a nic..a když už,tak mi to spadne,a …..ach jo..do LV2 se stejně nedostanu,nemám prut na mantu a krakaticu..nemohla by u toho návodu jak se tam leze na těch cihlách být náká čára jak kličkovat?-(dělám to myší,klikám…)a nic…a fakt nejsu moc trpělivá… sad tak nechápu proč tam jednou vlezu a po2.se s tím mořim věčnost….

 • Ahoj chtěl bych poradit s hodně věcma !!!!! Kde nejvíc bere na maso ? Proč jsou moderátoři takový ? Kde nejvíce bere na moučné červy ? Na žížaly ? zeleninovou kuličku ? Jaké vzácné ryby jsou v rio tropical a na co berou ? A bereněco v rio tropical na maso ?

  • To doručování balíčku atd. stačí jen jednou, ale chytit 4 nebo 5* rybu musíš vždy znovu. Vypadá to, že platí omezenou dobu (15 minut?) a když se odhlásíš, tak musíš chytat znovu…

 • Jako tu ‚vstupní rybu‘ doporučuju chytat 4* Křížovce Dlouhoploutvého na těsto v Mystic Desert smile

  • To je otázka do pranice… podle neověřené šuškandy (ale celkem věrohodné) se otevře Lost Valley 2 po chycení všech 9 ryb z Lost Valley 1. Naznačuje to i Larry (NPC z Lost Valley), který mluví o jezeru – je možné, že se pak bude dát dostat k tomu jezeru s vodopádem, které je teď nedostupné kvůli kamenům…
   Jen pro info, ve zdejším fishdexu jsou již doplněné nové ryby z Lost Valley 2.

   Nějak jsem se rozkecal, asi to bude na nový článek smile Rozhodně díky za přízeň!

  • Ano Stepane, vyborny postreh, zopakoval jsi to, co uz je vyse uvedeno… ono by nebylo spatne procist cely clanek a pak az napsat komentar s necim, co tam neni