• 1/ Co se ti nejvíce líbí na hře FISHAO?
  Sama nevím, ale je to první hra, u které jsem vydržela a opravdu mě chytila. Člověk zde má hodně možností, na co se ve hře zaměřit a čeho chce dosáhnout. Ať už je to chytání nových druhů ryb, výhry v turnajích, chování ryb za domem, investice do stromu za domem, chytání fishboxů, nebo dosáhnutí vysokého levelu. Hráč si může vybrat jednu nebo více věcí, na které se zaměří a v čem chce být dobrý a to je podle mě výhoda hry. Vývojáři se snaží hru vylepšovat a přidávat spoustu novinek a ať se ti novinky někomu líbí či nelíbí, hra je postupem času jiná, najde si více příznivců a jen tak nezevšední.
  2/ V jakém stylu máš zařízený dům ve hře?
  Kdo ke mně chodí, tak ví, že můj dům je botanická zahrada, ale už dlouho neměnná, mám už několik měsíců plno. Nemohu si už nic nového pořídit, ale jelikož v obchodě je stále to samé, tak to naštěstí není nutné.
  3/ Kde nejraději chytáš ryby a proč?
  Mám ráda oblasti, kde je klid a málo lidí, takže místa od vyššího levelu, kam se člověk může uklidit a potkává tam jen hráče, kteří to se hrou myslí vážně. Nerada proto chodím na pláž s vyjímkou pláží v prázdných zemích, kde sbírám mušle.

  4/ Jak bylo pro tebe náročné dosáhnout levelu 100?
  Náročné to nebylo, měla jsem na co chytat, dobrý prut, dost finančních prostředků a hlavně chuť chytat, bavilo mě to, tak jsem se tam dostala ani nevím jak. Teď už to jde pomalu, počáteční elán je pryč, tak už v chytání stagnuji.
  5/ Jaký turnaj je tvůj oblíbený a proč?
  Určitě turnaj Nejdelší ryba. Důvod vyplývá z toho, že magickou 15 nemám ráda, moc mě stresuje a nejvíc bodů zkušeností je finančně nákladný, protože na něj už musím s lektvarem, hodinkami a nejlépe i radarem, abych získala jistotu. Na nejdelší rybu mi stačí hodinky, vhodná návnada a trochu štěstí. Co se turnaje sjednotily, tak hromadu štěstí.
  6/ Máš nějaký zajímavý tip pro další hráče?
  Fishao si užít, ale podle pravidel a tak, aby neobtěžovali ostatní hráče, kteří berou hru vážně…
  7/ Jak ses dověděl o hře FISHAO?
  Hledala jsem nějakou hru pro svého syna, která by ho zabavila. Hrál tak dva tři měsíce a já mu přes den pomáhala, když byl ve školce se sběrem mušlí a dalšími věcmi, aby měl na co chytat. Postupem času syn chodil na účet čím dál tím méně, tak mi účet zůstal. Teď už je přes rok účet jen můj a syn si našel jiné a jiné hry. U jedné dlouhodobě nevydrží.
  8/ Co chceš ve hře vylepšit?
  Když chodím na fórum, čtu jednu stížnost za druhou, ale mě se hra líbí. Samozřejmě, že byly novinky, které mi nebyly po chuti, ale pokud se vžijete do kůže vývojářů, tak je mnohdy museli změnit. Jako obchodování mezi hráči. Moc se podvádělo a aby byly fér podmínky, muselo se s ním skončit. Do Cool přidali po dlouhé době NPC, který přebytečné věci odkupuje, tak i tento zádrhel, kdy se kupily věci v inventáři, které byli k ničemu, se vyřešil.
  9/ S čím nejraději obchoduješ?
  Co se zakázal obchod s hlavními komunitami, je pro mě obchod nezajímavý.
  10/ Jaká byla tvá nejdelší herní pauza?
  Něco mi říká, že jsem žádnou pauzu neměla. Jsem tu každý den a pokud někam jedu, tak si chci alespoň zařídit čas na získání mincí od Herba a na splnění úkolu.

  Posted by camel1cz @ 1:51

  Tags: ,


Pokud reagujete na existující komentář, klikněte na odkaz Odpovědět pod příslušným komentářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


1 komentář k 10 otázek – Jery1809, level 191, hraje 580 dní

 • Ahoj jery1809 jsi moc fajn hráčka a moc ti gratuluji že jsi se dostala až tak daleko laugh přála jsem to to :)někdy jsi mi i pomohla a za tohle vše bych ti poděkovala laugh